Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość agula2602
Witajcie. Poradzcie mi. Jestem.w 27 tc wszystko ogolnie jest wporzadku jak cos robie czy chodze czy siedze problem.pojawia sie gdy juz sie klade. Wiadomo ze w ciazy ciezko znalesc wygodna pozycje i ja strasznie sie wierce i wlasnie gdy przekrecam sie z boku na bok okropnie boli mnie brzuch ... normalnie jakby mi sie w podbrzuszu cos urywalo tak mi gruchocze... to moja druga ciaza nie mialam tak przy pierwszej... co o tym.myslicie ? Przez to sie nie wysypiam i bol nie fajny jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Poradzcie mi. Jestem.w 27 tc wszystko ogolnie jest wporzadku jak cos robie czy chodze czy siedze problem.pojawia sie gdy juz sie klade. Wiadomo ze w ciazy ciezko znalesc wygodna pozycje i ja strasznie sie wierce i wlasnie gdy przekrecam sie z boku na bok okropnie boli mnie brzuch ... normalnie jakby mi sie w podbrzuszu cos urywalo tak mi gruchocze... to moja druga ciaza nie mialam tak przy pierwszej... co o tym.myslicie ? Przez to sie nie wysypiam i bol nie fajny jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMiigotkaa
Boże jak smutno....;( nie mam słów zeby cie pocieszyć kochana...przytulam i postaraj sie byc silna...;( ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Bulinka przykro mi bardzo :((( nie ma słów które mogły by Cię pocieszyć, mam nadzieję że się trzymasz jakoś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka tak bardzo mi przykro Nie ma takich slow by Cie pocieszyc ale kochana trzymaj sie mocno i niech czas choc zlagodzi wasz bol :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyny smierci niezrozumiale Tak krotki byl jego zywot Odeszed bez przygod Tak jego blekitne oczka Promnienna twarz, kompoycja slodka Rodzice dlugo sie nie cieszyli Ajednak bardzo sie z nim zzyli W szpitalu podbil serca Milosc do niego byla wielka Czy to dlatego serce stanelo Za duzo na siebie dziecko wziel o? Kacper moj maly bohater ❤23.11.15 -24.11.15 Na zawsze w naszych sercach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Bulinko tak bardzo mi przyro. Nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić co czujesz. Jestem z tobą całym sercem i mocno ściskam. Nikt i nic nie ukoi twoich łez ale pamiętaj że zawsze możesz się tu wygadać a my bedziemy cię wspierać. Oczywiście Modlitwe za Kacperka odmówię. Trzymaj się kochana :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Nie spodziewałam się takich wiadomości, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinko bądź silna tak bardzo mi przykro ze Cie to spotkało, Bóg chciał Twojego Aniołka mieć u siebie. Oczywiście będę sie modlić za cala Wasza trojkę:* żadna z nas nie umie sobie wyobrazić nawet jak sie czujesz to tylko Ty wiesz, ale jesteśmy chyba wszystkie całym sercem z Toba. Pisz do nas jak będziesz chciała się wygadać albo po prostu pogadać. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2602 ja tez jak się obracam w nocy to mnie brzuch boli podczas obrotu w podobny sposób jak Ciebie. Nie chce Ci radzić czy to dobrze czy źle bo nie wiem, aczkolwiek mnie osobiście to nie martwi poprostu delikatnie się obracam powoli żeby nie nadszarpnąć czegoś. Kasia u mnie siary jak narazie wogole nie ma, ale chyba nie masz się czym martwic pewnie powoli daje u Ciebie znać ze się coś zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Moim zdaniem ten ból to więzadła. Pytałam o to położną bo tez mi to przeszkadza i stwierdziła, że to całkiem prawdopodobne. x Kasia a co do siary to mimo tego, że ja doświadczam tego już od jakiegoś czasu to nie mam tak, że non stop, codziennie tylko raz jest, raz nie ma. Czasem muszę sobie pomóc wkładając płatek kosmetyczny do stanika, a potem kilka dni cisza. x Ja mam za sobą straszną noc i chyba muszę iść do rehabilitanta bo tak dłużej nie da rady. Mój syn nie chce żebym leżała na boku. Żadnym. A mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa powoli od tego leżenia non stop na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja jestem chora a jutro mam jechać na badania:( kaszel mi nie odpuszcza jakbym miała sobie płuca wypluć :( na razie to tylko kaszel suchy i nie mam temperatury... We wtorek i tak miałam iść do poz jak mi nie przejdzie przez weekend to poprosze by mnie osłuchała rodzinna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka oczywiscie pomodle sie Dzieki dziewczyny za odpowiedz Ola oba Cie nic nie wzielo powazniejszego Ja chodze znow niewyspana poszlam spac dopiero po polnocy w nocy znow pobudka na jakies pol godz i niby spiaca jestem bolow jakis duzych nie mam tylko po pdostuc zasnac cos nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula 2602 mnie też ciągnie w pachwinach przy przekręcaniu sie na bok ale także i przy wstawaniu z łózka i Gin powiedziała że to więzadła Kasia ja tak miałam w pierwszej ciąży z tą siarą ze od czasu do czadu pojawialy sie kripelki. W tej za to tylko raz mi sie to przydarzyło. Wedlug mnie to normalne nie ma sie czym martwić. Dziewczyny tak mi szkoda naszej Bulinki cały czas o niej myśle biedna az mi sie płakać chce.... :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mi yez szkoda bulinki bulam pewna ze dzidzia polezy jakis czas w szpitalu i wyjdzie a tu takie cos az moj maly dzis spokojniejszy nie szalal tak od rana jak zwykle chyba mu sie moj nastroj udzielil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgula2602
Dziękuje dziewczyny . Troche sie przejmowałam tym bólem ze pojawia sie w sumie wtedy gdy powinno sie odpoczywać :P Wyrazy współczucia dla Koleżanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Byłam na mieście, ciężko tak dłużej pochodzić. Chciałam sobie kupić coś ładnego ale nic mi nie pasowało :( x Ola ja też jutro idę z rana zrobić krew i mocz. Mam nadzieję, że wyniki się poprawiły bo już nie chcę brać terdyferonu i męczyć się z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja ostatnio chciałam iść na szmateks, kupić sobie jakiś sweterek na Święta, niestety po ostatniej wizycie boję się już chodzić tam bo ludzie jakby w transie, widzą tylko te ciuchy i nie zwracają uwagi czy kogoś uderzą koszykiem. Cały czas zasłaniałam odruchowo brzuch. Więcej nerwów niż przyjemności. Ale trafiła mi się ta kurtka i bluzka ciążowa. W soboty jest trochę luźniej ale teraz wolę się wyleżeć w łóżku :( To samo ostatnio było w markecie więc unikam już dużych sklepów... Ludzie chodzą jak w transie jakimś, jak zombie... I ta męcząca muzyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mam nadzieje że poprawią Ci się te wyniki. U mnie cały czas są ok ale wychodzą inne problemy - jak to mówią, jak nie urok to sraczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola dokładnie! Ja szukam sukienki na chrzciny i nic nie mogę znaleźć...a wolałabym nie kupować na jeden raz np w h&m mama bo to wydatek rzędu 220 zł i już wolałabym zainwestować w jakieś bawełniane bluzki lub koszule do karmienia. x Idę zrobię sobie herbatę i wezmę nospe bo boli mnie w dole brzucha i to coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu a myslalas moze nad leginsami i tunika mozesz poszukac takiej bardziej eleganckiej i jest szansa ze pozniej jeszcze zalozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia myślałam ale póki co nic nie mogę trafić. Dzisiaj znalazłam coś na allegro, licytuję i mam nadzieję uda się kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu a wiec aby Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny jak tam dzis samopoczucie Ja mam cos dzis jak na razie placzliwy nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu coś się stało czy tak po prostu? Ja dziś się od rana wkurzyłam bo 10 minut zamykałam pojemniczek na mocz, przyszedł mąż i mi pomógł bo myślałam że mnie trafi... W autobusie starsza pani mi ustąpiła miejsca :D Jestem pozytywnie zaskoczona bo do tej pory spotykałam się z podstawą roszczeniową w przychodni też babka sapała żeby ją wpuścić bez kolejki ale inna pacjentka ją skomentowała że tu wszyscy są chorzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja się wyspałam. Tzn. w ogóle spałam a nie to co ostatnio. Po tej nospie nic mnie nie bolało i mogłam się położyć na boku :) Byłam już na badaniach i czas na kawkę :) Niestety nic mi się nie chce....przydałoby się coś ogarnąć w domu bo obiad na szczęście mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to dobrze ze sie w koncu wyspalas Olu milo byc tak pozytywnie zaskoczonym ze ktos Ci miejsca ustapi Co do nastroju nie tak o mam taki Moj mi dzis kawke zrobil jajecznicze na sniadanie tak sam z siebie a ja glupie mysli czy on mnie kocha choc to okazuje i mowi Albo sam mowi o slubie ze w przyszlym roku a ja w myslach ze nie mam pierscionka zareczynowego i czy go dostane wogle choc to tak naprawde malo istotne przeciez Sorki ze posze o takich bzdetach ale wiem ze wam sie moge troche pouzalac kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to fajnie ze miejsce Ci ustąpili mnie sie to jeszcze nie zdążyło. Ania a Ty dobrze ze w końcu spałaś, bo jednak wypoczynek jest dla nas bardzo ważny ja tez dziś nawet dobrze spalam Kasia rozumiem Cie i te Twoje rozterki:) zwłaszcza teraz choć kobiety je maja i bez ciąży:) wiadomo ze nie pierścionek sie liczy tylko to ze sie kochacie i chcecie być razem, ale tez każda z nas w głębi chciałaby ten pierścionek bo to taki symbol jest. Moze powiedz partnerowi ze marzy Ci sie pierścionek i może umówcie sie ze jak kiedyś będziecie mieć wolne pieniądze to kupi Ci pierścionek:) i najlepiej niech Cie zaskoczy:) a najlepiej daj mu wyraźnie do zrozumienia ze chciałabyś mieć pierścionek, bo on sam może na to nie wpaść ze dla Ciebie to ważne:) a skoro robi jajecznice to kocha:) mężczyźni w przeważającej części okazują uczucia przez gesty a my kobiety często tego nie widzimy bo my mamy inny język miłości nie czyny, ale czule słowa i np przytulanie, i często kiedy facet tego nie robi i nie często mówi ze kocha to wpadamy w panikę ze już nie kocha :) a jak sobie uświadomimy ze męski język miłości jest inny to znajdzie sie sporo tych gestów "czułości":) Kasia głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×