Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Ola kupiłam tą herbatkę Humana spokojny sen i wreszcie moje dziecko coś wypiło :) Byłam w szoku :) Poza tym ostatnio padam bo mały ciągle marudzi. Juz tak ładnie sie bawił i gadał po swojemu a od kilku dni non stop na rękach i jak nie marudzi to wyje albo śpi. Pewnie przez ta przeprowadzkę i to, że mieszkamy w dwóch mieszkaniach i raz jesteśmy tu, raz tu i on nie może tego ogarnąć :( x Ja na okres nadal czekam, nic go nie zapowiada póki co. Laktacja w sumie już zakończona więc może się niebawem pojawi. Zwłaszcza, że wreszcie nie czuje tej suchości wręcz bym powiedziała, że wygląda to jak śluz w dni płodne. x Dzisiaj przyszły tez pieluchy pampers sleep&play i huggis. Zobaczymy czy bedą ok bo zielone pampersy troche odparzają, te lidlowe sa jakby mokre a biedronkę mi zamknęli więc póki co korzystam z tych rossmanowych bo okazały sie najlepsze z wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu cieszę się, mojej też smakuje ta z kopru nawet ja kosztowałam i jest niezła. Wydaje się słodka choć nie zawiera cukrów i słodzików. :) Ja kupiłam w Kaufland wczoraj te sleep&play 3 są po 46gr/szt. Wydają się słabe. Nie mają tego wkładu wiążącego wilgoć ale są pośrednie pomiędzy 2 a 3 zielonymi takie bardziej elastyczne a teraz przechodzimy do 3 na nich właśnie. W tych premium znów miała mokrą pupę i body. Zielone też są w promocji w Kaufland po 61 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dostaliśmy próbkę Dada i były fatalne. Cała pielucha mokra i jakby mniej chłonna wkład się wydawał mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola ja z biedronki testowałam 2 i były całkiem ok. Najlepsze póki co dla nas te z rossmana. Zobaczymy co będzie dalej z tymi huggisami i pampersami sleep and play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
Ania a jak szybko zniknęła laktacja(w sensie w ile dni mniej więcej)? odciągałaś tylko tyle żeby poczuć ulgę? my cały czas na pampersach zielonych 2, ale testowałam też te z lidla i nawet w miarę suche były, ale strasznie sztywne. Dziewczyny na kiedy planujecie chrzciny o ile wogóle planujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina my mielismy chrzcic w maju ale przenosimy na lipiec sierpien troche musimy odlozyc pieniedzy chcielismy odrazu slub ale nie wyrobimy finansowo a i tak tylko najblizsza rodzina a wyjdzie okolo 20 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina najgorsze były pierwsze 2 - 3 dni. Nawet nie było jak stanika włożyć bo piersi bolały, a z drugiej strony mleko non stop ciekło. Odciągałam minimalnie tylko tyle żeby poczuć ulgę i rozmasowywałam żeby nie doszło do jakiś zatorów i stanu zapalnego. W tym tygodniu już po laktacji, piersi wróciły do normy. x My nie chrzcimy dziecka. Jest powiedziane, że jeśli uwierzysz i ochrzcisz się...oboje z mężem jesteśmy protestantami, zielonoświątkowcami i praktykujemy zgodnie z pismem. Błogosławimy jedynie (albo aż) dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mała waży nieco ponad 5 kg. Wagowo trochę zwolniła. Od 4 miesiąca mogę już wzbogacać menu o łyżeczkę kaszki i soku dziennie. Wczoraj ją dźwignęłam źle i dziś leżę i umieram na plecy na dodatek boli mnie nerka/jajnik ciężko stwierdzić co promieniuje na co:( Chrzciny końcem czerwca i prawie nikogo nie zapraszamy, nie robimy imprezy tylko obiad u mojej Mamy bez przesady to nie wesele tylko 5 minut zwykłej mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U nas będzie 9 osób dziadkowie chrzestni prababcia i my, może rodzeństwo brata to +2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu wiemy ze chrzciny to nie wesele ale jak by nie liczyc u nas wyjdzie ok 20 osob bo np niby dwoch ciotek z wojkami nie musimy zapraszac ale wypadalo by bo jak moj chlopak byl dzieckiem i jego mama byla sama to bardzo jej pomagali i dalej sa blisko teraz to ciocie babcie sie smiejemy no coz teraz bedzie mala imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu to może się nie spieszcie z chrzcinami i połączcie dwie imprezy. Ludzie tak robią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiem i chcielismy tak ale to by nam sie udalo dopiero pod koniec roku a az tyle raczej nie chcemy czekac z chrzcinami Zreszta jeszcze zobaczymy ile uda na mnie odlozyc do wakacji i moze uda nam sie polaczyc obie uroczystosci bo i tak wesela nie planujemy tylko obiad i by tak o posiedziec z najblizszymi Najwiekszy wydatek to obraczki tym bardziej ze moj mowi ze jak kupowac to odrazu z dobra proba i jakies lepsze skoro maja byc na cale zycie i troche racji w tym ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu teraz widziałam to do chrztu prowadzą już dzieci które same chodzą. Kuzynka męża ochrzciła 2,5 letnie dziecko. My też się nie spieszymy, ja byłam ochrzczona jako 6 miesięczne dziecko. W czerwcu po prostu braliśmy ślub i chcemy blisko tej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Mój waży prawie 6 kg już :) Brakuje mu dosłownie parę gram. Bylismy ostatnio w smyku kupic body na rozmiar 68. A dzisiaj przyszła paczka z zabawkami, które zamówiłam na allegro. Zaraz wrzucę do pralki co do prania a resztę wyparzę. x A tak w ogóle to mam stan zapalny jednego oka, boli masakrycznie. Wczoraj spędziłam 2 godz na okulistycznej izbie przyjęć żeby usłyszeć, że to nic takiego i wyjść z kroplami, które sobie mogłam sama kupic bez tego siedzenia tam a dzisiaj zajęte jakieś tam nerwy i tak w ogóle to mam skierowanie na badania w kierunku jaskry :( 31 lat i początek jaskry??? Liczyłam na to, że na to weesele w maju zrobię sobie fajny make up i założę soczewki zamiast okularów a tu du....pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu ja jakos zawsze bylam zwoleniczka w miare szybkiego chrztu tzn tak do roku i chce sie tego trzymac Aniu moze to nie jaskra i jeszcze bedziesz mogla zalozyc soczewki na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu każdy robi jak mu serce podpowiada ;) Aniu my już jakiś czas jesteśmy w rozmiarze 68. Konkretnie to w spodniach. Ostatnio znalazłam zabawki na olx i po wymianie kilku maili okazało się że sprzedają je sąsiedzi moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Co do jaskry to nie wiem ale alzheimera dostaje coraz więcej młodych ludzi... Więc może inne choroby też będziemy dostawać w coraz młodszym wieku albo trzeba zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu fajna sprawa z tymi zabawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania współczuję, Ola ma rację ze coraz młodsze osoby maja te choroby, a nawet i menopauzę, dobrze ze zdążyłyśmy urodzić;) Ania przepraszam że tak Cie męczę o to karmienie ale jeśli mogłabyś napisać jak oceniasz swoje piersi po karmieniu zmieniły sie coś na gorsze? bo ja sie tego obawiam że jak laktacja sie skończy to piersi będę jak puste worki pomimo ze są małe:/ Jeśli macie karte do rossmana to Pampersy 2 - 80szt w cenie 29.99 co daje 37gr za szt. lub pampersy 3 - 74 (lub 76szt) wychodza za 61gr Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kotulina dzieki, pampers 3 w kauflandzie też wychodzi 61gr bez karty a sleep&play 3 za 47gr ale moim zdaniem te drugie są cieńsze. Czytałam kiedyś artykuł, że kobiety odkładają macierzyństwo na potem a już po 35 roku życia można dostać menopauzę i nie jest to nic niezwykłego. Przyczyną jest życie w stresie, zabija nas praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
O menopalzie tez slyszalam i powiem wam ze jak sie staralismy o dzidzie to mialam raz tak ze w jednym miesiacu udezenia goraca i wiecie przez chwile balam sie czy nie za pozno sie staram i nie zaczyna u mnie sie juz menopalza nawet nikomu o tym nie mowilam ale mysli wtedy rozne mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina żaden problem :) Ja nie zauważyłam żadnych zmian w strukturze piersi, nie zmieniły kształtu ani rozmiaru, nawet otoczka z ciemniejszej wróciła do jaśniejszej. Czytałam, że karmienie niszczy piersi m. in. przez złe przystawianie dziecka. Chyba na blogu hafija.pl to czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ksiądz odmówił naszemu dziecku chrztu bo jesteśmy z innego rejonu i mamy inne poglądy na życie. W sumie to mój mąż już nie wytrzymał i powiedział księdzu że by nie chciał polityki na kazaniach (np chrzcinach) i po tym zdaniu ksiądz stwierdził że bronimy PO (mąż nawet nie głosuje), czytamy wyborczą ( prócz gazet turystycznych nic innego nie kupuje) i oglądamy TVN ( do niedawna nie miałam wogole telewizji). Na koniec dodał że polityka na kazaniach musi być bo ktoś musi mówić prawdę o Smoleńsku bo to wielka tragedia była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dodam że przyjaciółka powiedziała że bez problemu załatwi to w innej parafii. Brak mi słów i ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Co za ksiadz a pozniej sie dziwia ze ludzie przestaja chodzic do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dzis bylam u ginekologa Wszystko mi sie ladnie pogoilo :) i jak bysmy chcieli to mozemy juz sie starac o nastepne dziecko bo jajeczko juz dojrzewa w jajniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
U nas nic specjalnego się nie dzieje, synek tylko rośnie jak na drożdżach. Jest już naprawdę ciężki. Ja zamówiłam sobie sukienki na wesele przez internet, dzisiaj przyjdą i mam nadzieję, że chociaż jedna będzie ok. A opiekunka wczoraj naprawdę ok. Kolejny raz widzimy się w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×