Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki przy jednym oku

Polecane posty

Gość gość

a raczej te kurze lapki zauwazylam ze sie robi przy prawym oku kiedys nosilam grzywke na lewa strone czy to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam przy obu jajkach zmarszczki:-( ale nosze majtki to nikt nie zobaczy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby to miało jakieś znaczenie, może spróbuj kremów przeciwzmarszczkowych, ile masz lat? Dobre na zmarszczki są kremy z wiesiołkiem, ja bardzo lubię oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa skóry jest niezbędna, by zachować na dłużej jej jędrność oraz gładkość. Aby cieszyć się dłużej młodszym wyglądem, polecam krem przeciwzmarszczkowy FLOSLEK, który znacząco spłyca zmarszczki oraz czyni skórę miękką w dotyku. http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html - krem przeciwzmarszczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkakasia
Jeśli chodzi o redukcję zmarszczek polecam L'oreal Revitalift Laser X3. Ja jestem posiadaczką kremu dzięki kampanii Klubu L'oreal Paris, jednakże stosowałam go już wcześniej. I powiem szczerze że do tej pory to jeden z najlepszych kremów przeciwzmarszczkowych jakie stosowałam. Wiadomo że nie można spodziewać się po nim cudów, jakbyśmy wyszły spad skalpela, czy chociażby lasera;) bo tu nie o to chodzi. Jednak krem w swoim działaniu zachwycił mnie na tyle, że kiedy dowiedziałam się że właśnie go otrzymam w paczce byłam prze szczęśliwa. Moja skóra jest po nim wygładzona, ujędrniona i napięta. Zmarszczki zdecydowanie spłycone i mniej widoczne. Dla mnie najlepszy ! #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaG
Dokładnie, krem L'Oreal Revitalift Laser X3 sprawdza się perfekcyjnie. Testuję krem na dzień od tygodnia i może o wyraźnych efektach jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić, ale coś czuję, że jest to przełomowe odkrycie i nawet zaopatrzyłam się już w krem na noc! Polecam wszystkim kobietom borykającym się z problemem tzw. "kurzych łapek" wypróbowanie kremów z tej serii. Pięknie pachną, działają cuda, a moja skóra czuje się o niebo lepiej! Wierzę, że w tą gamą kremów wyglądać też będzie o niebo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia używam kremu LOREAL Revitalift Laser x3 i musze powiedzieć ,że juz widac pierwsze efekty...serdecznie zachecam do wypróbowania tego super kremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Ternera jak się posunie dalej to połowa twarzy będzie w miarę taka jak być powinna a ta druga przyspieszy znacznie ze starzeniem oj kiepsko to wyglądać będzie ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dvpie kazdy ma zmarszczki,nie przejuj sie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się nie przejuj że aż się przejmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#jestemtegowarta pierwszy raz stosuję krem revitalift laser x3 sumiennie i codziennie dwa razy. Krem świetnie nawilża skórę, wygładza ją. póki co używam tydzień i wielkich zmian nie widzę, ale jestem dobrej myśli :) mam atopową skórę skłonną do różnych alergicznych wyprysków, ale dzięki Bogu nie mam żadnych problemów stosując ten krem. A zapach nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Fa
Ja również uczestniczę w kampanii Klubu L'oreal Paris.Testuję krem Revitalift Laser X3. Po dziesięciu dniach używania go mogę z całą pewnością powiedzieć ,że krem jest naprawdę wspaniały. Od samego początku stosowania czułam ,że to kosmetyk dla mnie. Jestem trochę alergiczką i nie wszystkie kremy mi służą , dlatego z początku smarowałam twarz z lekką obawą.jednak nic złego się nie działo , a wręcz przeciwnie. Skóra jest wspaniale napięta, nie błyszczy się,zapach kremu idealny.Gorąco polecam!#jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez polecam krem Revitalift Laser X3, uzywam go teraz od dwóch tygodni i rezultay są na prawdę zaskakująco dobre :) Polecam wypróbowac a na pewno bedziecie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#jestemtegowarta - jak boicie sie kupic od razu calego sloiczka poproscie o kilka probek i wyprobujcie a na pewno do tego kremu wrocicie, mowa oczywiscie o kremie Revitalift Laser X3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 dni używam kremu L'oreal Revitalift Laser X3. Otrzymałam go dzięki kampanii Klubu L'oreal Paris. Mam wrażliwą skórę i muszę uważać z kosmetykami do twarzy. Jednak ten krem spisał się u mnie bez zarzutów. Bardzo przyjemna konsystencja, zapach, skóra po nim jest gładka jak u niemowlaka. Może jeszcze nie ma zbyt spektakularnych zmian jeśli chodzi o spłycenie zmarszczek, ale stosuję go od kilku dni. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 dni stosuję krem L'oreal Revitalift Laser X3. Otrzymałam go, ponieważ biorę udział w kampanii Klubu L'oreal Paris. Mam wrażliwą skórę na twarzy i muszę być ostrożna z kosmetykami do twarzy. Ten krem jednak spisuje się u mnie bez zarzutów. Ma przyjemny zapach i konsystencję. Skóra po nim jest nawilżona, wygładzona, w dotyku jak skóra niemowlaka. Gorąco polecam #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia52
#jestemtegowarta Fantastycznym rozwiązaniem na kurze łapki jest zastosowanie kremu firmy L'OREAL - Revitalift Laser X3. Mam przyjemność (autentycznie) testować ten krem i muszę przyznać, że początkowo podchodziłam do tego kremu bez przekonania, ale teraz szczerze wszystkim polecam. Likwiduje kurze łapki, a skóra rzeczywiście jest odnowiona. Krem nie jest tani, ale czasami warto zrobić coś dla siebie, jeżeli są tego widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem Revitalift Laser X3. Ja używam od tygodnia i już widać efekty. Też miałam kurze łapki i znacznie się zmniejszyły. Krem po za tym,że likwiduje zmarszczki to jeszcze nawilża i uelastycznia skórę. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.#jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystam z kremu L'oreal revitalift laser X3.Jest rewelacyjny, zmarszczki są już prawie niewidoczne. Należy także dodać,że konsystencja kremu jest lekka łatwo się wchłania. Gorąco polecam #jestemtegowarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devcilla13
Też miałam ten problem i wypróbowałam sporo kremów ale większość nie działała bo były za słabe albo efekt był chwilowy i wcale nie taki porażający. Testowałam tyle kremów... najlepiej jest na próbkach sprawdzić co na Ciebie działa bo kupisz krem i efektu zero a pieniądze poszły... Mnie np.: Loreala Revitalift Laser x3 pasuje idealnie. Cena może nie jest najniższa ale u mnie efekty widziałam po kilku dniach. Stosuje go już dłuższy czas i mam fajną skóre i zmareszczki sie zmniejszyły znacząco!Skóra generalnie wygląda zdrowo i świeżo - może dla Ciebie też będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka089
Na zmarszczki polecam Revitalift X3, Krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera na dzień. Ja Jestem bardzo zadowolona. Krem dobrze się wchłania, nie jest tłusty. Nadaje się pod makijaż. Poprawa już na samym początku stosowania. Skóra jędrna, miła w dotyku. Nawilżona i napięta. Zmarszczki stały się mniej widoczne a ja czuję się bardziej pewna siebie. #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z działania kremu przeciwzmarszczkowego Revitalift X3 i na pewno będę go nadal używała :) Ma bardzo fajną konsystencję, szybko się wchłania, a do tego już po dwóch tygodniach używania widać pierwsze efekty. Polecam :) #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1,5 tygodnia stosuję i jestem bardzo zadowolona. Skóra widać, że jest jędrniejsza i odżywiona, nawet zauważyłam że worki pod oczami lekko się zmniejszyły a miałam z nimi problem od kiedy pamiętam. Wiem, że krem nie cofnie starości ale wiem też że załagodzi nowe zmarszczki :) Dlatego krem revitalift stał się dla mnie nr 1 :) #jestemtegowarta Polecam krem revitalift laser X3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhaj
Z czystym sumieniem mogę polecić krem Revitalift Laser X3 - to produkt wysokiej jakości począwszy od pięknego opakowania, przez gęstą, ale przyjemną konsystencję po obłędny zapach. Skóra jest po nim wygładzona i pełna blasku. #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sucha skóra z siateczką drobnych zmarszczek bardzo polubiła Krem L'oreal Revitalift Laser X3. Krem stosuję dopiero drugi tydzień a już zauważyłam pierwsze efekty jego działania. Skóra stała się bardziej promienna i jakby odrobinę gładsza i młodsza. Porównałam zdjęcia okolic oczu (przed i 7 dni po stosowaniu kremu) i naprawdę widać różnicę. Krem działa! Pokładam w nim duże nadzieje i myślę, że mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata41
Krem Revitalift Laser X 3 pięknie ujędrnai buzię, jest bardziej napieta i przy regularnym stosowaniu spłyca zmarszczki. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupie następne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo umów się do gabinetu na zabieg wypełniania zmiarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się bardzo rozpisywała, zapewniam wszystkie panie że krem L'oreal revitalift laser X3 jest naprawdę bardzo dobry.#jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gees
Podpisuję się i polecam krem L'Oréal Paris Revitalift Laser X3! Dlaczego? Ponieważ #jestemtegowarta Krem jest naprawdę dobry, działa szybko, cena przystępna. Nie słyszałam, żeby kogoś podrażnił czy uczulił. Mam przyjemność testować go dzięki akcji zorganizowanej przez Klub L'Oréal Paris (wcześniej miałam tylko kilka próbek i już wtedy go polubiłam). Myślę, że ten krem rozwiąże Twój problem. Często też są na niego promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×