Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

molestowanie rano w autobusie

Polecane posty

Gość gość
ale to Nowy sam o sobie nagrywa :D zrobił sam sobie podszywa i chce przez to zwiększyć swoją popularność na ERO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w prawdziwym show business'ie 😴🖐️ przypomnialo mi sie jak w DDTVN Ania Mucha o 9 rano opowiadala jak to byla molestowana nikomu o tym niemowila do dnia dzisiejszeho do 9 rano :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza dzis 20. Podaaj proszę nr konta na który mogę wpłaić kase za miesięczną prenumeratę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak blisko , jedynie 28 kilometrów :D :D :D chętnie będe jeździł a potem smierdział w pracy bo prysznica nie uświadczysz :classic_cool: ganialny pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss jedyne co możesz zrobić to wysłac mi zdjęcie tzytzków I tzipki na : zippp84@o2.pl Kusza to klasa sama w sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi ... ja mam 50 :classic_cool: kolega dojezdzal do pracy 15 kilosow rowerem i sie kapal po przyjezdzie. dla chcacego nic trudnego :-) a jaka figura potem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken ,ja ci mogę wysłac zdjęcie mojego badąga , synku z Dąbrówki :D:D:D:D:D hahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaplacisz za te tzyce? dziewictwo jakiejs brzydkiej studentki medycyny wycenili na 9 mln dolarow to moze za moje tzycki (au naturel na marginesie) dostane 9 mln PLN ów :P to jak dzej, pisac? masz taka kase na koncie osobistym ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spłace w ratach :p x Swietowalem tak samo jak ostatnio . Wypiłem kieliszek szampana i cicho szlochałen w poduszkę ze jestem juz stary 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys pil wodke to bys nie beczal , szampan jest dla bab i one becza :classic_cool: a raty sa dla naiwniakow wiec nic nie wysle , nawet pustego maila ot taka świnia ze mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije wódki bo potem robie dziwne rzeczy. :o Swiruj, Tańcz swino jak p******a, zabiorę cie do WC jak będziesz juz pijana. Bracia figo fagot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja :-D a z tyloma grzechami na sumieniu lepiej unikac slownej kompromitacji/wpadki ;-) pora na kapiel i kilka ruchow ktore skieruja mnie poza dom :-) milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A liczy się molestowanie własnej żony za zgodą molestowanej? Ja kilka razy doprowadziłem ją do orgazmu w środkach komunikacji. !. raz to było w zapchanym pociągu podmiejskim. Dziedziała mi na kolanach, przodem do okna. przed nami ktoś stał i było ciemno, bo światło nie działało w naszym przedziale. trzymałem prawą rękę na jej udach, potem weszła pod sukienkę i jakoś dalej samo poszło :-) Było w tramwaju w Rzymie, na stojąco. Staliśmy w tłoku i nie miała majtek pos spódniczką. Żal by było nie skorzystać :-) Kiedyś w zimie w autobusie przełożyła rękę między guzikami mojego palta i wyjęła mi pałkę ze spodni. Masowała takk dość długo, ale oczywiście nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł1223
Jejku, nie wierzę. Opowiadanie co najmniej takie, jak te ze stronek http://xstory.pl/ i jemu podobnych. Nigdy nie myślałem, że takie rzeczy dzieją się w normalnym świecie. Byłem wręcz przekonany, że to tylko wymysł ludzkiej wyobraźni, która - jak przecież wszyscy wiemy - lubi "brudne" igraszki. No nic - widzę, że niektórzy mają w życiu sporo przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie przenieś się do Lbn tu miasto rozwiązało problem a od września na wszystkich najbardziej (i tak już słabo zatłoczonych jeszcze 3 lata temu były naprawde pełne dziś max.95%) zapchanych liniach będą cały czas jezdzic przegubowce nie ma szans by cię ktoś dotknął bo w godzinach szczytu najmniejsza odległość między pasażerami będzie 5 cm nie ma szans na nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Le Troll - łączę się z Tobą w tym nieopisanym bólu po molestowaniu i mam nadzieję, ze nigdy więcej juz Cię to nie spotka :D Chodź to przytule i poglaszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poglaszcze i pocaluje, tak będzie lepiej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wiem Petrovie dlaczego to robisz. Nie możesz zaakceptować swojej homoseksualnej natury. Dlatego w kółko powtarzasz że jesteś hetero i że jesteś mocny, a w głębi duszy wiesz że jesteś gejem. Sam napisałeś że przypinasz łatke pedofila Nowemu powtarzając to tysiąc razy, zatem idąc tym tokiem myślenia , powtarzając tysiąc razy że jesteś hetero próbujesz ukryć swój homoseksualizm. Z homoseksualizmem da się żyć Petrov. Odkryj się wreszcie, pomoże Ci to. xxxxxxxxxxx cała prawda o Petrovie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×