Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu facet tak reaguje w trudnych dla mnie momentach??????

Polecane posty

Gość gość

Niedawno zauważyłam że facet z ktorym jestem ponad 3 lata nie wspiera mnie w trudnych momentach życiowych. Jak miałam obronę, denerwowalam się a on wtedy zamiast mnie wesprzec to olewał, kłócil się itp. Tak samo gdy przeprowadzałam sie do innego miasta czy gdy szukałam pracy a później się z niej zwalniałam. Za każdym razem gdy potrzebuję wsparcia on się oddala i jest dla mnie okropny. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widocznie mu nie zależy, czy tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie zle pokazujesz czego potrzebujesz,obstawiam że najpierw się żalisz on jest zdezorientowany a potem szybko go atakujesz i on się broni a z tego jest już kłótnia,i pewnie jesteś histeryczką oni zle znoszą histerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z chłopakiem 2 lata, do tej pory świetnie się nam układało. Ostatnio jednak drażni mnie jego zachowanie, złamał nogę w wypadku i stał się strasznie upierdliwy. Opiekuję się nim jak tylko potrafię, dogadzam, a jemu wszystko nie pasuje, zawsze jest źle. Mam go już dosyć, zamęczył mnie psychicznie. Jest tak zapatrzony w siebie i swoje nieszczęście złamania nogi, że zaczynam się zastanawiać - czy w ogóle mnie kocha? skoro nie dostrzega tego co dla niego robię z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na codzień żyjecie w izolacji która stwazasz.My mamy pełne otwarcie bez tabu jest i był zawsze nawet podczas badań u ginekologa pochwy potem rodzilismy razem dwójkę dzieci. Coś musi łączyć związek a takie przeżycia łączą parę. Lecz gdy go się krępuje w takich sytuacjach to się nie dziw że ma cię gdzieś.Nawet może zdradzać bo czuje większą bliskość z kochanką niż z tobą . wiem że jakiś debila raz ze krytykuje lecz mam to gdzieś gdy kogoś prawda w oczy kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że jak autorka zaciągnie go do ginekologa i pokaże mu u lekarza c/i//pę to on się w niej na nowo zakocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego. Może z nim porozmawiaj? Mój facet był kochany zawsze mnie wspierał, nawet w jakichś błahostkach, w zasadzie to interesował się moimi sprawami bardziej niż ja :-). Szanował mnie, a sam jest bardzo inteligentny, mądry, ale przede wszystkim jest DOBRYM człowiekiem. Z nikim mi się tak dobrze nie rozmawiało:-). Myślę, że Twój facet powinien dawać Ci większe oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za dużo masz tych trudnych momentów i ma facet dość że zawsze masz jakiś problem który chcesz przenieść na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są faceci co razem rodzili z baba a poszli w diabły albo mają kochanice więc twoja teoria jest z d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×