Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość disetka1986
To ja może też zrobię test w sobotę chociaż może być za wcześnie bo okres mam mieć we wtorek a boje się że znowu wyjdzie negatywny i cały dzień zepsuty :/ teraz leże w łóżku chora i staram się nie brać żadnych tabletek :/ aha i szukam u siebie białych plamek na sutkach ale nic nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora?hmmm często dziewczyny wciązy źle się czują na początku myślą że są chore ;) trzymam kciuki;);) Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Raczej ta choroba nie ma związku z ciąża bo mój mąż też jest ostro przeziębiony i zamiast leżeć i odpoczywać to biega do pracy :/ i to raczej on mnie zaraził a gardło to mnie masakrycznie boli :( wiem że za wcześnie na testy ale ją już popadam w jakiś obłęd bo w tym miesiącu już chyba cztery zrobiłam, oczywiście negatywne a dzisiaj już kupilam znowu dwa ale poczekam może do przyszłego tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhehe jesteś lepsza ode mnie widze:) ja tylko jeden robiłam i mam zamiar wytrwać do soboty albo chociaż piątku, mój mąż mówi żeby jutro robić ale boję się strasznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Laseczki:) To ja Ola. Ja jestem umówiona na czwartek na usg dopochwowe, potem ginekolog. Już mija ponad rok od kiedy nie udaje nam się "trafić" z mężem, choć wszystkie badania w normie.. Jutro jeszcze zrobię test, bo miałam skąpy okres, a po tym moim skąpym 2 dniowym okresie mam nabrzmiałe piersi i dziwny śluz. Nie nakręcam się, może nawet dobrze jak wyjdzie 1 krecha, bo ostatni miesiąc trochę imprezowaliśmy z mężem bo wyluzowałam i stwierdziłam, że muszę zacząć odpuszczać troszkę. Udanej nocki Wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
U mnie 1 kreska na teście. Czekam bo za chwile przyjdzie okres. Juz czasem zlosc mnie bierze na to wszystko. Chyba pojde do ginia w tym cyklu. Może monitoring zrobimy. Cholera wie. Ktos jeszcze testuje? Może u innych lepsze wieści uslyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
może za wczesnie zatestowałaś? u mnie 9 dc. od dzis robie testy owu, no oczywiscie negatywny na razie, w zeszlym cyklu mialam w 12 dc II krechy. ale i tak nie odpuszcze dzis mężowi ;) tak hobbystycznie, nie staraniowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Poprzedni cykl 26 dni. Teraz mam 29 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja testuje w piątek, ale mam tak podbrzusze spuchnięte ..dziwne ..zaczynam się martwić jak to nie ciąża to lece do lekarza bo coś dziwnego się ze mną dzieje...Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Test nie zawsze od razu wychodzi. A masz jakieś inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Znowu zrobiłam test i oczywiście negatywny :/ może za wcześnie bo okres mam mieć 3 listopada dopiero ale już nie wytrzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Moje objawy to brak objawów. Czekam na okres. A co do wczesnego robienia testów to mysle, ze wszystkie jestesmy w tym mistrzyniami. W tym cyklu 1 test zrobiłam w 25 dc. I po co ? Następny w 28 i 29 dc. Dobrze ze na gemini są tanie bo bym zbankrutowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Mam jeszcze kupione 2 testy schowane w szafie ale uznalam że spokojnie poczekam na okres i już nie robię żadnych przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymiotowalam raz i krew z nosa mi leciała raz wiec czekam ale tak się boje jutra...Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to mrowienie przy jajnikach. ....andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
3mam mocno kciuki!!!! :* u mnie dopiero 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Ja też trzymam kciuki :) teraz leże w łóżku chora i to jeszcze z opryszczka na ustach :/ totalna masakra jakas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Noooo odezwijcie się dziewczyny!! U mnie 11 DC, i juz 2 krechy na teście owu. Dziś spotkalam znajoma z dawnych lat, zeszlo na dziecko i skwitowała "u nas nie wychodzi". Tak naturalnie i bez żalu :) oby jej się szybko udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj test negatywny:(:(:( ale @nadal brak i tempka nadal 37 zrobilam wczoraj też z krwi wyniki w pn. Myślicie że mogło być za wcześnie na test ludze się ciągle. ...bo brzuch nadal bańka i to opuchnięte podbrzusza zaczynam się bac ze to coś innego ...jakieś chorubsko :( w pn do lekarza trzeba będzie pójść. ..Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Oby to byl dzidziuś :( a jak nie w tym, to w następnym cyklu!! U mnie 12 DC i juz bola piersi. Nie wiem czy nie przegapilam owu, tak sie z przytula niem wstrzymywalam.... może niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekam na laparoskopia. .mam dzis plamienie...pewnie@ :(niestety nie mój czas , więcej nigdy nie wierze objawom:( andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Te starania są strasznie upierdliwe! Chwilami mam ochotę odpuścić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś 33 dzień cyklu. Brzuch nie boli, piersi tak nawet bolą, ani okresowo ani ciążowo się nie czuję. W czwartek robiłam test ale negatyw. Czekam na @. Pozdrawiam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do smerfetka202 - jesteś z Tarnowa Kochana? Bo gemini mi się kojarzy z galeria handlową w Tarnowie, mam stad męża, kocham to miasto:) Pozdrawiam!!! Ola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Nie nie gemini.pl apteka internetowa. Niestety ja nie z tego miasta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
U mnie 14 DC, owu prawdopodobnie w 11 DC bo w 10 DC 2 krechy na teście owi tj. czwartek, w pt bol jajnika, w sob bol piersi. Przytulako tylko w 11 i 12 DC :/ bo się wstrzymywalam a teraz nie wiem czy nie za późno :/ czliwiek chcial dobrze i przedobrzyl :p Klara masz dosyć ślubie cykle, czy się czepiam? :p czyli tez późne owu, ok 20 DC? No ja mam zas jak widać po ziolach szybkie owu, ale przez luteine tez dlugie cykle ok 33 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje cykle są w granicach 31-38 najczęściej ale czasem też zdarza się 28 i 40. pod koniec listopada będę robiła badania potrzebne do laparoskopii i na początku grudnia się okaże jaka w końcu jest przyczyna mego niezachodzenia w ciąże. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Dzisiaj robiłam test i znowu negatywny, jutro ma być okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×