Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość savia
To plamienie było bardzo delikatne, takie różowe. Niestety dzisiaj pojawiło się jakieś brązowe plamienie, niby niedużo i tylko gdy idę do toalety, ale wpadłam w panikę i poleciałam do lekarza. Pani doktor popatrzyła na mnie jakbym z księżyca spadła, po co w ogóle tą Betę robiłam przed okresem. Powiedziałam jej, że przy okazji innych badań, bo tak było. Kazała mi jutro powtórzyć i dała Duphaston. Jeśli Beta nie wzrośnie chyba się załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Podczytuję was od jakiegoś czasu. Ja również staram się o dzidzie od kilku miesięcy. Chciałabym was zapytać o jedną rzecz, ktora mnie zastanawia. Czy można pomylić śluz owulacyjny z infekcja? Ja jestem jakos w środku cyklu, mysle ze to środek, nie wiem na pewno bo mam nieregularne. Przez 3 dni pobolewało mnie trochę podbrzusze. Wczoraj przestalo. A dziś miałam rano biala wydzieline wiec pomyślałam, ze to juz nieplodne. A teraz patrzę, ze mam taki przezroczysty i trochę sie rozciąga...o co chodzi? Czy to może wskazywać na infekcje? Pozdrawiam. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Lillian_
dzieki dziewczyny, tez na poczatku myslalam ze zajcie w ciaze to takie latwe. szczegolnie patrzac sie na nastolatki ktore zachodza w ciaze szybko a nawet nie chca byc w ciazy, mam nadzieje ze nam sie uda (ktos kiedys powiedzial ze wiara gory przenosi?). tak sobie dzis rozmyslalam jak bylam z psem na spacerze na ten temat wlasnie czy uda mi sie zajsc zobaczylam tecze na niebie, wiec uznalam to za dobry znak :) oby sie w koncu udalo, bede probowac cos czego nie probowalam, poczytalam pare stron ( i polskich i zagranicznych) i bede brala tabsy przez 2-3 miechy. i potem bede probowac. znam dziewczyne - starsza ode mnie (ona miala 38 lat) ktorej doc kazal brac Marvelon przez 3 miechy i potem probowac. no i po 3 latach prob jej sie udalo !!wiec .. sprobowac nie zaszkodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Lillian_
ps. Savia trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Ja jestem rocznik '86 :) Savia ja w drugiej ciąży 5 dni krwawilam i byli wtedy jeszcze ws,yztko ok wiec te brązowe splamienia nie muszą niczego zlego oznaczać. U mnie co? Nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savia trzymam bardzo kciuki! Z tego co się doczytałam to w podobnym czasie przeszlysmy koszmar więc teraz Cię bardzo rozumiem. Trzymam kciuki. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza a masz jakieś inne objawy które mogłyby wskazywać na infekcje? Wydaje mi się z to po prostu dni płodne AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savia, plamienia mogą oznaczać wiele, ale bądźmy dobrej myśli:) Biała o ty na HSG jesteś umówiona już? Jeśli czujesz że cykl stracony to się już umawiaj bo to trzeba od razu po @ robić. Po tym badaniu będą o wiele większe szanse:) U mnie ból prawego boku trwał trzy dni i wczoraj przestało boleć więc to chyba nie wyrostek ani nic innego tylko taka mocna owulka była, szkoda, że niewykorzystana:( Dobrze, że dziś piątek... czas i się odstresować:) Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w poradni ginekologiczne żeby zrobić cytologie na fundusz bo dostałam zaproszenie i gin mi powiedział ze owulki jeszcze ni było, pęcherzyk jest piękny i szykuje się do pęknięcia. Powiedzial ze ten trzydniowy ból prawej strony to był wzrost pęcherzyka. Dzis 17 dc. Czyli weekend starań przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savia
Właśnie wyświetliły się na stronie laboratorium wyniki Bety z dzisiaj i aż mi ulżyło. W środę było 51, a dzisiaj jest 161. Myślę, że to dobrze, zważywszy na to, że dopiero jutro powinnam dostać okres, więc to dopiero początek. To plamienie jeszcze rano trochę było i póki co spokój, więc jestem dobrej myśli. Dziękuję za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara ilu dniowe masz teraz cykle? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Super Savia :* będzie ok! Ja jutro pro forma robię test i od stawiam luteine. Zero objawów, ani okresowych ani ciazowych. Piersi nie bola, brzuch nie boli, no i tyle. Kolejny cykl kolejna szansa. Ja Klara nie mam nawet skierowania na hsg to nie mam się na co zapisywać ;) i do tego trzeba mieć chyba aktualny wymaz? Ja na to pójdę .... sama nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Savia, nie chciałam zapeszać przed testem ale czułam, ze to maleństwo, jejku ale sie wzruszyłam, trzymam nadal kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Biala robilas test? Trzymam kciuki od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Kochana dziękuje, robilam... nowy cykl nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Tego sie trzymajmy. U mnie 18 dc. Czuje, ze juz po owulacji. Na szczescie owulacja bez boli takich jak dwa i trzy cykle wstecz mialam.Nic wtedy nie pomagalo. Dopiero zimne oklady na brzuch. Dziewczyny a bierze ktoras z Was ZAAX ? Mi lekarz kazal brac. I do tego inofolik. Ale kupuje podrobke tansza Inofem. Nawet jak siostra byla ostatnio u naszego ginia to kazal mi nie przestawac brac zaaxu. Zawsze jak ona jest na wizycie to doktor pyta o mnie i na odwrot. Mily facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7dc. Jestem już zapisana na monitoring w tym tygodniu. Mam nadzieję ze bedzie piękny pecherzyk. Biała następnym razem się uda! AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetka skąd jesteś? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Jestem z lodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moje cykle są w przedziale 30-38 dni. ciekawa jestem czy mój pęcherzyk już pękł czy nie bo nic nie czuję. Savia gratuluję przyrostu bety:) to już druga osoba na naszym forum, napawa to optymizmem. Biała głowa do góry:) a jakie zioła pijesz? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Mam teraz przed sobą czas próżni, wiem ze nie jestem w ciąży ale jeszcze nie mam nawet okresu :( i muszę go przetrzymać, oby byl niezbyt obfity do wytrzymania. Pije ta sama mieszankę klimuszko. Hm mm zaax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
BiałaGurami, nic się nie łam, będzie dobrze, wszystkie czekamy ja mam dziś 23 dc i dziwne myśli bo 17dc jeszcze niby nie było owulacji to czekanie jest najgorsze, najtrudniejsze są te ostatnie dni przed terminem miesiączki, szału można dostać, liczę i myślę, myślę i liczę i wiem że nic nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja nie wiem czy w końcu ten mój pęcherzyk pękł czy nie:( Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara nie chcesz iść na monitoring? Ja mam dziś dzień słabości, jakiś totalny dolek spowodowany pracą i zmęczeniem. 9dc. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w piątek to pęcherzyk jeszcze był, dziś i jutro nie mam możliwości pójścia. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam plamienia wiec pewnie wtorek/środa 1dc..... oby u Was juz więcej nie bylo 1 DC. Tylko w swoim happy nie zostawia cię mnie samej :) tego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
To ja Biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
Od wczoraj bolą mnie piersi, jakieś takie obrzmiałe, dziś od rana bolało mnie nawet pod pachami, wiec pytam meza czy nie sa większe niz normalnie a on gapi sie, mętny wzrok i mówi: bo ja wiem ;-) Biorę castagnus wiec nie powinny bolec, moze to wina duphastonu lub nagietka lub dong quai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×