Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Dziewczyny, jeżeli macie naprawdę chorą tarczycę, lub cierpicie na Hashimoto, a przy tym macie problem z zajściem w ciążę, to zajrzyjcie na stronę http://dietomat.pl/ Możemy porozmawiać na czacie, a może też zdecydujecie się na nasza pomoc i regulację tego co naprawę nie działa w Twoim organizmie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
to czekamy cierpliwie z Toba,Klara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_dobra_radaaa
Dziewczyny, 1,5 mca temu trafiłam do ginekologa (nie mogłam zajść w ciążę), który jako pierwszy zwrócił moją uwagę na fakt, że... kochamy się za często co 1-2 dni w okolicach dni płodnych. Powiedział, że to źle dla spermy. Kazał się kochać 4 dni przed płodnymi i w dzień płodnych dopiero. Udało się po pierwszej próbie. Nie wiem czy to z tego powodu, może to zbieg okoliczności, ale pomyślałam, że się podzielę. jestem po kilku testach strumieniowych a o 15 odbieram wyniki krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a niektorzy mowia ze codziennie.i pozniej mozna zglupiec.gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
choc to ze lepiej przed plodnymi sie kochac niz potem to tez juz slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_dobra_radaaa
michalina92 też kochaliśmy się codziennie a teraz wyjątkowo nie i zaskoczyło. może ten (stary) lekarz wiedział co mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Codziennie absolutnie nie powinno się kochać. Co 2-3 dni. 4 dni to może ktoś wyliczyć jak ma super regularne cykle :-) ja mogę o tym pomarzyć. Odebralismy wyniki nasienia męża, wizyta dopiero za miesiąc wiec mogę się opierać jedynie na mojej interpretacji. Według norm podanych na wyniku (chyba) wszystko jest dobrze, ale czy jeśli ruch progresywny wynosi 53, a brak ruchu aż 43% to czy można mówić że jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NvhumUuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka ma rację, dziewczyny ile razy można najwięcej poschodzić do IUI? Bo jestem bo trzech nieudanych próbach…. I teraz nie chciałabym podchodzić do ivf chyba w tej samej klinice bo obawiam się, że znów będzie nie udane…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 to chyba maksymalna liczba inseminacji. U mnie dziś jedna kreska na teście. Moje przeczucie chyba mnie zmyliło. Okres za jakieś dwa dni. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Nie martw się Klara u mnie też jak zwykle się nie udało. Miałam nawet plamienie, które dało mi nadzieje, ze jest implantacyjnym ale oczywiście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka a masz juz okres?Ja muszę sprawdzić wyniki swego i wtedy porównamy. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
mam bol podbrzusza zaraz po okresie.czemu tak? slyszalyscie o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
co myslicie o tym? brazowe a nawet czarne plamienia i bol podbrzusza zaraz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara może za wcześnie? Ja nawet nie testuje bo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj miałam rano plamienie. Potem do dziś czysto, juz myślałam..... A rano powódź normalnie. 1 dzień cyklu. Już nie mam siły starać się więcej. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne plamienia to może być jakiś stan zapalny? Ja tez oczekuje na 2 DC i znowu clo, bromergon, ovitrell :) nowy cykl nowa szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na test moim zdaniem, Klara. Mi pozytywny wyszedł 3 dni po spodziewanym terminie okresu, w dodatku ten czulszy 10. Bardzo blada kreska. I teraz jestem najbardziej niewyspanym człowiekiem na świecie :-) bedzie dobrze, nie ma co wierzyć testom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała Ty dostałaś ten okres czy nie w końcu bo nie zrozumiałam. Ja dziś 2 dzień cyklu. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Ja nadal nie dostalam okresu, wciąż czekam ale robiłam test czułości 10 i nic z tego wiec wiadomo ze się nie udało. Teraz męża nie ma więc nawet nie można próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Tonka a długo Ci sie okres spoznia? Moze akurat:) tak samo Biala-albo masz juz jakies objawy na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , trzymajcie sie , ja zaszlam w ciaze po 2 latach starania jak sobie zupelnie odpusciłam , od stycznia przestalam brac kwas foliowy , monitorowac cykl , przestalam uwazac na to co jem i pije i generalnie pomyslalam ' jak mam nie miec dzieci to tak ma byc i musze zyc dalej' I w lutym mialam ostatnią miesiaczke. Jestem w 7 tyg ciazy;) Bylam w szoku ;) Takze odpuscie sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widze takie wpisy "odpuście sobie" to szlag mnie trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie. Zaszłam w ciążę dwa razy jak odpuscilam. Jednak te odpuszczenie samo z siebie przyszlo, tak na zawołanie się nie da bo głowy nie oszukasz. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×