Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość michalina92
Gratulacje:)... ale sama wiesz ze ciezko jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładuje sie ładuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie 2 DC od dziś znowu clo :) przecież jak jest owi i seks w punkt to może w końcu się uda.... :) jestem pozytywnie nastawiona! To chyba ta wiosna :D. Co do odpuszczenia to tez uważam ze cos w tym jest ale jeśli oprócz tego są inne problemy typu brak owulacji to odpuszczenie nic nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Miałam wczoraj RTG biodra bo mi boli już dłuższy czas. Chyba muszę zawiesić starania o dzidzię na jakiś czas bo taka dawka promieniowania chyba jest szkodliwa. Macie jakieś doświadczenia, co wasi lekarze na ten temat mówią? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkodliwa jest jeśli jesteś w ciąży, a nie jak dopiero się starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt dziewczyny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Niech Chrystus Zmartwychwstanie w sercu każdej z nas i oby te wyjątkowe święta napełniły nas siła do dalszej walki o spełnienie naszych marzeń :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę świat.. ciągle pytania a u was kiedy dziecko ? Juz najwyższy czas.. ciotka w ciąży i dwie szwagierki.. wszyscy przy stole mają dzieci.. a ja od wczoraj mam tak wielkiego dola że masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
U mnie na szczęście nikt nie pyta, bo mało kto z moich kuzynów ma dzieci. Jedni tylko się starają i nie mają a reszta ma to po prostu gdzieś i do 30 stki pewnie o tym nie pomyślą. Tylko siostra mnie boli. Cały czas pokazują mi nowe ciuszki. Milion razy dziennie słyszę o jej ciąży. Ja w jej wieku robiłam dwa kierunki. Teraz sobie noszę zegarki za tysiące. Może gdybym zamiast studiów wybrała dzieci? ;-( wszystkim powiedziałam, że nie chce mieć już dzieci. To po prostu jedyna możliwość żebym zachowała twarz i nigdy już nie słuchała ze tak bardzo mi współczują i ze mam sobie zrobić invitro albo zaadoptować itd. Temat mojej ciąży po prostu się zakończył. Nie ma i nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to dosc tak wspolczuje takiego gadanaia.powinni zauwazyc ze jest problem jak nie chcesz gadac o tym,ewentualnie sama sie odwaz i powiedz co i jak to skoncza dopytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się jak zawsze zacina g..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wejdą posty?? za tydzień, dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u was? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Hej :) fakt przykre są rodzinne spotkania. Jestem przerażona komunia na której jako JEDYNA nie mam dziecka, przy stole pewnie będę się czula jak trendowata. Ale raczej nie uda mi się z tej imprezy wykrecic :p. U mnie 10 DC. Wczoraj ovitrelle bo pęcherzyk juz 23 mm po clo :o w 8 DC..... . Serio mecze się w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała mi te towarzystwo z dziećmi nie przeszkadza dopóki ktoś nie wejdzie na mnie. Czasami nawet widzę plusy bo sie uzeraja z niegrzecznymi dziecmi a ja mam luzik hehe. Niestety Ci co mają dzieci nas nie zrozumieją. Biała powiedz po jakim czasie od zastrzyku lekarz kazał wspolzyc? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mówię że nie chce mieć... Tak jest mi łatwiej.. przynajmniej nikt mi nie współczuję tego już bym nie zniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Hej Dziewczyny. Czytam wasze posty i chcialabym dołączyć się z moja historia:) od roku sie leczymy na powaznie a od 3 lat sie staramy. Powód nie do końca znany. Jeden jajowod niedrozny. Wczesniej byl polip, jajeczko co któryś miesiac jest i mimo to nie wychodzi nic z tego. Nasienie partnera jest dobre. Wczoraj mialam robiona druga inseminacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wiem ze jest nas strasznie duzo i tak z moich obserwacji wnioskuje ze z biegiem lat coraz wiecej kobiet ma problem z zajsciem. Jest to takie przykre i niesprawiedliwe ale mysle ze wkoncu kazdej z nas sie uda. Przynajmniej staram sie tak myslec:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigan Bożka :) tak jest nas masę ale np w moim otoczeniu NIE MA NIKOGO. I to mnie dobija i czasem sprawia ze nie chce mi się wychodzić z domu czy tym bardziej uczestniczyć w rodzinnych imprezach. Ja owu mialam chyba w piątek , teraz czekam. Drugi cykl stymuliwany. W sr do lekarza czy owu byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Witaj BialaGurami. Najwazniejsze to sie nie podawać. Pewnie slyszalas milion razy. Wkoncu sie uda. Tez mi jest ciezko ale jak sobie czytam te fora i czasami sa takie beznadziejne przypadki a dziewczynom sie udaje to od razu mi lepiej. Na nas tez przyjdzie czas. Bede trzymac kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Bozka. Lekarze nie odradzali ci imseminacji przy jednym niedroznym jajowodzie? Ja też mam jeden niedrozny i mi lekarz w klinice powiedział że w takim wypadku inseminacja to strata czasu i kasy. Ze lepiej od razu in vitro robic. Co twój mówił? Moze moj to naciagacz... Ja w tym cyklu nie staram sie bo robiłam przeswietlenie biodra i teraz biore silne leki to sobie odpuszczam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Witaj Gosc. Lecze sie za granica i moze to tu troche wygladac inaczej. Mi lekarka zaproponowala max 6 zabiegów inseminacji potem invitro. Ciezko jest bo na 5 cykli tylko dwa razy mialam jajeczko po dobrej stronie. Ogolnie chce podejsc max 4 razy i potem bede prosic o invitro. Tu to jest refundowane. W sumie nie rozumiem czemu lekarz Ci tak powiedzial bo przecież jak jest jajeczko to sa te same czanse. Ja mialam wodniaka jajowodu i w listopadzie mi go zaklipsowali. A jaka jest u Ciebie przyczyna niedroznosci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozka to Ci dobrze ze nie leczysz się u nas w Polsce bo to tragedia. Tyle kasy ja będę musiała wydać a tobie przysługuje za darmo... czemu u nas tak nie ma. Durnie rządzą to i tak jest. Ja mam jeden jajowód niedrozny po ciąży pozamacicznej. Ale u mnie owulacja jest najczęściej po zdrowej stronie. Ten drugi jajnik jakby się wyciszył. Napisz jak wygląda przygotowanie do inseminacji tak u ciebie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Klara u mnie to wyglada tak od 3 dnia zastrzyki Gonal f, ósmego dnia usg czy jest jajko i potem planowanie na inseminacje. Przed inseminacja zastrzyk z ovetrelle. W ten cykl 9 dnia mialam jedno jajeczko 17 mm. Nastepnego dnia mialam wziasc zastrzyk ovetrelle wczesnego ranka a na nastepny dzien inseminacja. Bardzo mnie to zdziwilo bo mam cykle 29 dniowe i przewaznie w 14 dniu owulacja. No ale coz tak zadecydowali. Po inseminacji nie ma zadnego usg i żadnych leków nie zalecaja. Mam czekac 16 dni i zrobic test:) Tak jakos po tym mam przeczucie ze sie udało odkąd zobaczyłam to jajeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Byłam u lekarza i dostałam skierowanie na laparoskopie bo lekarz stwierdził ze juz nic mi nie pomoze. Czy któraś z was miała ten zabieg? Ja to chyba dam sobie spokój i podejde do in vitro. Jeszcze 2 dni temu mówiłam ze nigdy, ale teraz kiedy lekarz rozkłada ręce to zmieniłam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka to laparoskopia diagnostyczna? Ja miałam w grudniu 2015 roku. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przypomnij jeszcze w skrócie swoją historię bo nie pamiętam co tam u Ciebie było wcześniej. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
ja jutro na kontrolne usg czy była owulacja i jak cos to luteina. i jeszcze jedno podejście ze stymulacja a później inseminacja. i może dobrze, choć nie wiem w jakim procencie zwieksza to szanse na zapłodnienie. teraz to tez prawie jak inseminacja tylko naturalna bo owu i seks pod kontrola, :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×