Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue connect

Brak seksu w związku, małżeństwie i jak z tym żyć

Polecane posty

Gość gość
Ja, żyję bez seksu od 2 lat prawie. I też mnie to irytuje, ale u mnie, problem, polega na tym, że mój facet, kompletnie mnie nie pociąga już. Fizycznie bardzo się zaniedbał. Pomimo próśb, by coś ze sobą zrobił, nie robi nic. Poza tym, nigdy nie byłam zadowolona z naszego pożycia. Nie zadowalał mnie po prostu. Kocham go bardzo, ale... myślę o zdradzie. Jestem jeszcze młodą kobietą. Mam potrzeby. Chcę czuć się seksowna, pożądana i spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie ze swoja partnerka moze blizej sie poznamy? Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada wchodziłaby w grę wyłącznie z facetem dobrze wyglądającym. Spełniasz warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczuplym brunetem 180 wzrostu podobam sie kobietom ale nie chce robic tego w swoim miscue czy kregu znajomych. Napisz Ty cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromcio
wg. psychologów-seksuologów już 2 tygodnie bez seksu zdrowych dorosłych w związku powodują nieodwracalne zmiany, in minus oczywiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez mam seksu jak na lekarstwo raz na dwa trzy miesiace i zawsze ja musze prowokowac prosic sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 77
Niestety moją żone także coś dopadło i niemusi uprawiać sexu a ja dostaje szajby mam prawie 4 dychy i jak sobie pomyśle że tak już będzie zawsze to mnie to przeraża, już mi chodzi po głowie romans ale coś mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę się
A ja mam 30 i co ? Dla wielu facetów jestem atrakcyjna ale mój tego nie potrafi docenić...za jakie grzechy muszę tak płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosigosia
Nie ma co ukrywać że żar namiętności już troszke przygasł. Czasy kiety to nie wychodzilismy z łozka mineły. Nadal jednak sie wspieramy i szanujemy bo to najwaziejsze. moi znajomi zatracili się załkowicie doszło do zdrad i niestety chcieli sie rozstac. tylko ze wzgledu na dzieci podjeli sie terapii w Poradni Psychologiczno-Psychiatryczej Magdaleny Senderowskiej. Dzieki pani psycholog udało sie uratowac ich małżenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjacek
Kurcze ja coś niwierz w terapie jak sobie pomyśle że moja zrobiła to zemną tylko żeby mi przykro niebyło to sam teraz niemam na nią ochoty. Nipotrafie pojąć jak można sie bzyknąć z kimś bez przyjemności to mam wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę się
Jacek rozumiem Cię. Jak kiedyś mąż mi powiedział "chodź zrobimy ten seks bo znowu będziesz miała przez tydzień focha " to wszystkiego mi się odechciało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani co się dusisz może popiszemy sprośnie ot tak...a jak ja chcę to moja ma dość...ale nie potrafię zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę się
Pisaniem to ja się tylko nakręcam i pobudzam niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też nieźle odleciec tylko ktoś musi ładnie opisywać;).to nadal ja...twój facet skóry ale to nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholerny słownik.źle to wyszło...chcesz nakręce cie i odlecimy....podaj jakiś namiar jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę się
A coś Ty taki zdesperowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie desperacja a temperament i wysoki poziom emocji...o 6wstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma cie....Szkoda lecę spać...choć dobra jeszcze 10min.marzysz pewnie długim mocnym bzykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę się
O 6 wstaje - ale kto Ty czy Twój miecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem....teraz jest przyczajony.czeka na ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miecz ostro tnie rznie i ciągle chce być wilgotny śliski i chce wbijać się w gorące ciało....słysząc jęki krzyki ofiary która nie jest do końca nieszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralowy na spoko
Osobiście, skutecznie i starannie pomogę w rozwiązaniu problemu braku albo jakości seksu miłej kobiecie z Warszawy i niedalekich okolic. :) Mam 33 lata, interesują mnie kobiety do 50 lat. koralowy@spoko.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×