Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opłaca się wam sprzedawać rzeczy po dzieciach na allegro?

Polecane posty

Gość gość
Owszem raz trafiłam na tzw szmaty - zdjecia były super . Ale teraz juz wiem na co zwracac uwagę . Kupuje ciuszki jak nowe za niewielkie pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza jak niektórzy sprzedający ceny z kosmosu wymyślają sprzedają używane a cena parę złotych niższa niż nowych przykład kołyskę dla dziecka chciałam kupić kobitka ma używaną ,prana pognieciony materiał a cena 40 zł tańsza niż nowa w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wiele osób kupuje w lumpeksie i sprzedaje na allegro jako po swoim dziecku. Wkurza mnie to... dlatego kupuję albo od znajomych albo w lumpie czy komisie gdzie mogę obejrzeć dokładnie i nie płacę chorej kwoty za przesyłkę. Sprzedawać nie sprzedaję bo ładne rzeczy zbieram dla kolejnych dzieci w rodzinie a zniszczone wyrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jeśli chcesz znac odpowiedz na swoje pytanie napisz do tarocistki. Dowiesz sie, czy wybor danego sklepu czy danej ofert z allgro będzie trafiony i czy będziesz zadowolona z zakupow .. Ja często korzystam w sprawach codziennych i ważniejszych z jej porad. Polecam tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często bardziej opłaca się kupić nowe na promocji. Ja dzisiaj kupiłam córce skórzane buty za 20 euro przecenione z 99,95 euro. W zeszłym tygodniu letnie bluzeczki po 1 euro przecenione z 7. Wzięłam rozmiar większy, żeby były na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaje i mi si oplaca ,wiadomo,ze nie sprzedam za to samo co wydalam.Ja sprzedaje fajne ciuchy ,ludzie jeszcze sie licytuja i bija o ciuchy.Np caly rozmiar(czyli wszystkie ciuszki)12-18m sprzedalam za 250zl.Dobre i to ale ciuszki mam rewelacyjne ,bo uwielbiam ubierac stroic dzieciaki.Uzywane tylko do jednego dziecka.Mam juz nawet stalych klijentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 50 to ja mam kilka nowych kurtek z wyprzedaży. Za 70 wełniany płaszcz. Nowe, polskich producentów dla dorosłej kobiety. Dziecinnych używek jest multum, więc musi to być tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka nowych kurtek z wyprzedaży za 50 zł??? Gdzie??? Chyba nawet w Pepco jest drożej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaje na olx ludziom z mojej miejscowosci, przychodza i w drzwiach dostaja przedmiot do reki a ja pieniadze, nigdy nikt nie zrezygnowal ani nie marudzil, raz na olx wyslalam babce buty bo niemal blagala o nie, oczywiscie pokryla koszty przesylki, ale dziwie sie takim osobom, ze sie nie boja, ze ich ktos oszuka. Kase z gory wyslala na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie dajecie ceny np. za używane kurtki zimowe po jednym sezonie użytkowania? takie marki jak np. Marquita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawiam wszystko na licytacjach od 1 zł, za ile pójdzie, tyle mam, więcej w ten sposób sprzedam niż dyktując konkretne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł z tą licytacją, lepiej mieć cokolwiek niż nic. My po naszych dzieciach oddajemy, akurat w rodzinie są ciut młodsi i nie ma problemu ;-) A przy okazji też nie o sprzedaży a zakupach dla dzieci, bo mam markowe ciuszki w super cenach. Czasem mniej jest, bo sprzedają się szybko, tak jak teraz. www.mlmportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio sprzedawałam buty ecco kozaczki w bdb stanie . Zakupiła je bratowa za ponad 300 zł i jej syn nosił bardzo rzadko bo chyba tylko np do koscioła . Wiec wygladały jak nowe . Dała mi je dla mojego syna ale ja juz mu kupiłam jego " wymarzone " wiec tamte załozył zaledwie dwa razy . Wystawiłam na allegro za 50 zl a stan naprawde jak nowe . Kupujacy pytali czy jest karton , po ilu dzieciach itd . Nikt nie kupił heh bo napisałam prawde . Oddałam kobiecie potzrebujacej i prawie po rekach mnie całowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na allegro można było całkiem sensownie sprzedać używane rzeczy ale jakiegoś czasu to się załamało i sprzedać owszem można ale za grosze. Chyba za duża jest już konkurencja i wybór więc jak jest kilka podobnych rzeczy to ludzie kupują gdzie najtaniej. Coś musi być naprawdę wyjątkowe żeby osiągnęło przyzwoitą cenę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelan
Tylko markowe ciuchy jest sens sprzedawać. Ciuchy bardzo tanie, albo anonimowych marek, lepiej oddać znajomym. Ja jeszcze robię tak, że mam konto Allegro zintegrowane z Ogis i wystawiam wtedy również w tamtym serwisie za darmo i automatycznie - sporo rzeczy udaje się tak sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×