Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobietę patologiczną łatwo rozpoznać na ulicy

Polecane posty

Gość gość
Spadłam z krzesła i rozbolał mnie brzuch od śmiechu gdy przeczytałam ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patolkę poznac po ilości dzieci: Antek, Faranek, Filipinka, Mały Gucio i Halinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czarne wlosy ,wyskubane waskie brwi ktore robie henna i kredka. Na solke chodze ,ale rzadko. Mam dziare. Na fejsie mam Wyzsza Szkola Robienia Halasu i Szlachta Nie Pracuje(poprostu to jest fajne i duzo moich ludzi tak ma zapisane). Slucham rapu polskiego i techno. Jezdze na dyskoteki co miesiac. Dziecka nie mam. Nie pracuje. Pije piwo. Pale trawke. Nie pale papierosow. Skonczylam zawodowke. Wiekszosc kolegow z ktorymi sie zadawalam to dresy albo hiphopowcy (poprostu z nimi sa rozne przeboje ,nie lubie nudziarzy ktorzy potrafili gadac tylko o matematyce). Jestem zalamana z nazwania mnie patologia oczko.gif Ide sie zabic hehe usmiech.gif Jestem autorka tego watku. Mam 21lat. To ,,szlachta nie pracuje'' to jest poprostu dla zwaly ,dla jaj. Czy kazdy musi byc zawsze super powazny? Jak widze u kogos cos takiego to nie mysle ze ktos jest glupi czy patus ,tylko raczej ze jest na luzie. Trzeba sobie znalesc prace w ktorej szef jest normalny i wporzadku. Moj szef gdy pracowalam w kebabie chodzil z nami na gokarty i palil ziolo ;). Wygladam tak jak opisalam bo po prostu lubie tak wygladac. Napisalam ,,z dresami'' zebyscie zrozumieli o co chodzi ,proste okreslenie. Aczkolwiek nie kazdy dres mysli zeby sie upic i poru.. Mysla tak w wieku 15-20lat ale pozniej zazwyczaj sie ogarniaja. Kazdy dazy do tego by znalesc dziewczyne i miec kiedys dziecko. I jakos nigdy mi w ich towarzystwie telefon nie zginol. A wspomnienia byly fajne ,oj fajne. Wy widzicie w nas diablow bo siedzimy na osiedlu na lawce o 23 i pijemy piwo a my sie bawimy w ten sposob. Zawsze jakies smiechawki sa (nie mowie tu o wydzieraniu sie i rzucaniu butelkami w okna). Ale juz sie przyzwyczailam do okreslania nas przez tak zwane mochery i spoleczniakow jako patologiczna mlodziez. Ale przynajmniej za 20lat sobie usiade powspominam i usmiech mi sie pojawi na twarzy. Cos w zyciu przezylam a nie spedzilam go przed komputerkiem tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ,,szlachta nie pracuje'' to jest poprostu dla zwaly ,dla jaj. Czy kazdy musi byc zawsze super powazny? x Przecież każdy wie, że na poważnie to to nie jest, bez przesady, żeby jeszcze miało być to na poważnie. Ale to jest po prostu żenujące. Co do wspomnień za 20 lat - myślę, że ja też będę mieć ****ardzo fajne, bo podróżuje i imprezuje, chociaż moi koledzy dresami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKA 2ODPOWIEDZI WSTECZ Ludzie robia rozne zwaly internetowe. Nie mozna byc powaznym w kazdym aspekcie zycia. Fb mam dla znajomych ,wstawiam fotki z imprezek a nie dla powagi. Jak z kumpelami i kumplami piszemy sobie komentarze dla jaj na fb zeby bylo smiesznie to tez mega zenada. Kurcze no na prawde. Musze usunac chyba odrazu profil i moze sie wyprowadzic do innego miasta. Nic nie moze byc zabawnego bo odrazu to zenada i patologia. Niestety mnie nie stac by podrozowac ani moich starszych. A z dresami sie zadaje bo znamy sie od piaskownicy ,wporzadku kolesie z mojej dzielnicy to czemu mam sie z nimi nie zadawac. Bo co bo nosza bojowki i bluzy pitt bula to ale patologia. Musze uciekac bo moze mnie jeszcze zgwalca i pobija. Wiem ze cokolwiek bym tu napisala to i tak bede dla was patologia. Przez przypadek weszlam tu i znalazlam ten watek ,wkurzylam sie wiec musialam napisac. Ale ok ,spoko ,wiem ze jestem patologia. Wy normalni ludzie nas oceniacie ,macie za smieci za dno bo siedzimy na lawce z piwem (bo nie zawsze jest kasa by do pubu isc). Macie nas za dno. I najchetniej byscie nas pozabijali. Ale za to jesli wasze wychuchane dzieciaczki pozadnych rodzicow w szkole czy gdziekolwiek sa gnebieni przez mlodych ,,huliganow'' i ,,huliganki'' to macie dopiero pretensje. Hipokryci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przechlany głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patolkę poznac po ilości dzieci: Antek, Faranek, Filipinka, Mały Gucio i Halinkausmiech.gif x często, ale te dzieci maja raczej mnie "tuzinkowe" imiona, kto to widział takie pospolite, jak Gustaw, Antoni i Halina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×