Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobietę patologiczną łatwo rozpoznać na ulicy

Polecane posty

Gość gość
Żółte kłaki rzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur/wi stempel, czyli tatuaż nad du/pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obwisłe policzki od robienia lodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem czemu większość to chudzielce- palą fajkę od fajki, morze alkoholu co wieczór i tańce do rana, każdą by odchudziły. A te co okrąglejsze tzn paskudnie wystające boczki to po prostu przesadziły z kebabami (dobre miejsce spotkań). Jeszcze "rozmawiają" ze sobą przez ulicę, jedna po jednej stronie druga po drugiej i drą kopary, jednocześnie ciągnąc za sobą wózek z jednym dzieckiem i drugie za rękę. Obowiązkowym elementem stroju letniego jest bransoletka na nogę z serduszkiem czy innym love. Często noszą japonki (niby nic złego) ale łażą tak z jednej ławki na drugą przez pół dnia więc zazwyczaj mają uwalone stopy i koniecznie jaskrawy lakier do paznokci (żeby przykrył żałobę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładają sukienki ledwo zasłaniające tyłek albo miniówy nawet w kościele. Tipsy połamane, poobgryzane zrobione przez koleżankę albo kuzynkę chałupniczo. Włosy: blond już niemodny, najczęściej kruczoczarne, rude albo jakieś czerwonawe do tego cienkie od fajek i złego odżywiania. Zmarszczki na twarzy, obwisłe policzki, żółte zęby i ziemista cera od fajek najtańszych i najgorszych na rynku ''od ruskich'' odpalanych jedna od drugiej. Często brak zębów ( również słabe odżywianie ) Pierwsze dziecko z wpadki w wieku 15 - 19 lat i nieukończona najczęściej szkoła średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co sie tak uczepiliscie tyvh fajek. Mon tata ma 50 lat i pali (nie chce nawet wiedziec ile lat ale gdzies pewnie od 20 roku zycia). Moj tta prawie w ogole nie ma zmarszczek :D wyglada lepiej niz niejeden 40 latek, nie wylysiaj (troche siwieje), ma geste czarne wlosy i wszystkie zeby. No i nie jest wychudzony:D moim zdaniem cienkie wlosy,zmarszczki itp zaleza pd genow a nie zadnych fajek. Ewentualnie jesli ktos ma w genach szybkie starzenie to pewnie fajki to przyspiesza. I jak ktos ma cienkie wlosy to takie juz ma i tyle:o nie da sie miec cienkich, potem grubych i potem znowu cienkich :o to jest gatunek wlosa, ktorego nie dacsie zmienic.. Co najwyzej mozna miec rzadkie lub geste i ge owszem sa np od braku witamin pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za bledy pisze z telefonu. Tam mialo byc oczywiscie moj tata i pomylka w wieku bo ma 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zapomnialyscie o koszulkach typu 'chodzi plotka, ze jestem slodka' albo 'coreczka tatusia'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One mają cienkie włosy od farbowania i prostowania a zmarszczki od solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co sie tak uczepiliscie tyvh fajek. Mon tata ma 50 lat i pali (nie chce nawet wiedziec ile lat ale gdzies pewnie od 20 roku zycia). Moj tta prawie w ogole nie ma zmarszczek smiech.gif wyglada lepiej niz niejeden 40 latek, nie wylysiaj (troche siwieje), ma geste czarne wlosy i wszystkie zeby. No i nie jest wychudzonysmiech.gif moim zdaniem cienkie wlosy,zmarszczki itp zaleza pd genow a nie zadnych fajek. Ewentualnie jesli ktos ma w genach szybkie starzenie to pewnie fajki to przyspiesza. I jak ktos ma cienkie wlosy to takie juz ma i tylepechowiec.gif nie da sie miec cienkich, potem grubych i potem znowu cienkich pechowiec.gif to jest gatunek wlosa, ktorego nie dacsie zmienic.. Co najwyzej mozna miec rzadkie lub geste i ge owszem sa np od braku witamin pozdrawiam x Nikogo to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* mocna opalenizna (solarum albo siedzenie caly dzien pod blokiem) *kiepsko zrobione tipsy w tandente pstrokate wzorki i jaskrawe kolory * zaniedbane stopy, ale obowiazkowo dajacy po oczach kolor (starty mocno) na paznokciach * odrosty na pol glowy/ tluste wlosy * ciuchy rzucajace sie w oczy (skapo, pstrokato) * glosno sie smieje, klne i zwraca na siebie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzszy opis powstal z obserwacji mlodych dziewczn jadacych tramwajem w strone pragi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja takie delikwentki będę widywać pod szkołą do której chodzi także moje dziecko... wygląd obu idealnie pokrywa się z opisami na tym topiku,dodam ze jedna z nich ma tak zmasakrowane(chyba) włosy rozjaśnianiem że dopina sobie codziennie taką treskę na czubku głowy ułożoną z takich sztucznych,platynowych loków-kiedyś mocno wiało i jej wiatr tą treskę zerwał z pustej łepety-rodzice czekający pod szkołą na koniec zajęć swoich dzieci mieli niezły ubaw bo biedula ganiała próbując złapać te kłaki i wiązanki takie rzucała że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam 2laski ktore mialy sprawy o pobicia i rozboje. Jedna jest ruda a druga szatynka. Obie sa teraz po 20 i dalej sie tluka z typiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czarne wlosy ,wyskubane waskie brwi ktore robie henna i kredka. Na solke chodze ,ale rzadko. Mam dziare. Na fejsie mam Wyzsza Szkola Robienia Halasu i Szlachta Nie Pracuje(poprostu to jest fajne i duzo moich ludzi tak ma zapisane). Slucham rapu polskiego i techno. Jezdze na dyskoteki co miesiac. Dziecka nie mam. Nie pracuje. Pije piwo. Pale trawke. Nie pale papierosow. Skonczylam zawodowke. Wiekszosc kolegow z ktorymi sie zadawalam to dresy albo hiphopowcy (poprostu z nimi sa rozne przeboje ,nie lubie nudziarzy ktorzy potrafili gadac tylko o matematyce). Jestem zalamana z nazwania mnie patologia ;) Ide sie zabic hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jedna rozsądna myśl w twoim łbie. Genów głupoty nie powielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fejsie mam Wyzsza Szkola Robienia Halasu i Szlachta Nie Pracuje(poprostu to jest fajne i duzo moich ludzi tak ma zapisane). x Nie, nie jest. Nie wiem, ile masz lat, ale jak skończyłaś zawodówkę, to już powinnaś być dorosła, a ty nadal robisz coś, bo inni tak robią? Jeśli przyjdzie ci kiedyś do głowy szukać pracę, to usuń sobie te głupoty z fejsa, w tych czasach pracodawcy googlują swoich potencjalnych pracowników, a nikt nie chce zatrudniać debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nie jesteś pato, ale dlaczego chcesz się do nich upodabniać wyglądem i zachowaniem to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 27go 19.01 jesteś wielki. Nic dodać nic ująć :) Je/bła/m ze smiechu:) mamusie i córunie koniecznie muszą używac rózowego lakieru do paznokci, najładniej wygląda taki już kilkudniowy lekko odpryskujący, no i obgryzione paznokcie. To jest to. Trzeba się jeszcze suto skropić "perfumami"za dyszkę, najlepiej takim słodziutkim, vanilia lub melon. I można isc w miasto, poznać nowego wujka dla swojej gromadki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt opis godz. 19.01 z 27 go bombowy i jakże prawdziwy ! Gratulacje ! Jeszcze coś w temacie - posiadanie dzieci w dziwnym wieku . Tj matka "Nikolki" -imię przkykładowe choć typowe - która rodzi w wieku 17 po paru latach sama zaciąży i jest tak że dziecko młodej mamusi jest 5-7 lat starsze od swego wujka ! Potem własnego wujka/ciocię musi wozić w wózku i praktycznie wychowywać bo mamusia i babciomama nie mają czasu zajmować się prowadzać do szkoły itp. To jest bardzo charakterystyczne dla pewnego kręgu. To samo z gromadką dzieci gdzie mamy np. w rodzince matkę i 2 córki mające razem 7 pociech od 5 tatusiów z których może jeden jakoś tam radzi sobie z obowiązkami. Przyciąganie przez te kobiety dresów, bad-boyów itp . jest wręcz kanonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondas_Kraków 2015.08.27 Zapadnięte policzki od lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leję z dziewczyn, co opisują tu swój wygląd i piszą "ale nie jestem patologią" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczna kobieta zawsze ma cos z zębami. Albo krzywe, albo żółte, albo zepsute, próchnica albo wypierdziane. "Zęby jak perła, co jeden to przerwa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i smród z gęby. niech zaraz przyjdzie jakaś i powie "mi też śmierdzi z gęby, ale nie jestem patologią" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - zadajesz się z dresami, mówisz... nie wiem, jak innych, ale mi wydawało się zawsze, że to tylko i wyłącznie negatywne określenie na niezbyt inteligentnych, niewykształconych chłopaków, których jedynymi celami życiowymi jest napić się, przyćpać, p*****ać, skroić komuś telefon i obić komuś mordę... i że nikt z własnej woli nie powie o sobie "jestem dresiarzem/dresem", bo to tak, jakby o sobie mówić z pogardą... z takimi ludźmi o matematyce faktycznie nie pogadasz, to akurat pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy żółte paskudny blond lub byle jaki balejaż, niski wzrost, płaskod***e, pstrokate ciuchy, paznokcie niebieskie lub białe, makijaż - czerwona szminka na co dzień, jasne powieki, kurtki skórzanopodobne, bachory nazwane Nikola, Amelka, Julka, bachory wychowywane sa na głośne k****iszony, nie poświęca im się uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia pije najtańszy alkochol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczna kobieta koniecznie musi się drzeć i nadmiernie wymachiwać rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po borygo się nie rzygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytatuowane w widocznym miejscu imię swojego Sebixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×