Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Sokole oko debilu rąbie od poczatku Sakure:D z Wandzi się wysmiewał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Ty jesteś rozgadany :-D znaczy dużo piszesz :-P Tak łatwo mnie rozgryzles? ;-) chyba jednak jestem bardzo prostą istotą, kurcze to tak każdy czyta ze mnie jak z otwartych kart? :-P Już jakiś czas temu pisałam Ci jak traktuje to forum i biorę poprawkę na to wszystko, co tu się dzieje. Gdybym nie miala do tego dystansu to chyba wyladowalabym w wariatkowie :-D szczególnie po przeczytaniu o sobie kilku ostatnich rewelacji :-P Bratnia dusza, przeznaczenie - tak - wierzę, nawet udało mi się taką osobę poznać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n****a//łeś psycholu widmo postów:D a Wandzia czeka bo weekendowy romans nie wypalił:( Jednak stara miłość do Krwistego i Ajgora nie rdzewieje musisz Widmuś sie od kogoś zarazić inteligencją by z nią pisać:D tylko nie od córki twojej MMarthy bo to pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, że też na to nie wpadlam :-D A tam nieważne, jutro zajmę się avkiem. Wilka nie ma, więc nikt mnie nie opierdzieli :-P Z tym byciem prostą żartowałam oczywiście, przecież widzisz, że jakoś średnio interesuje się tymi komentarzami na mój temat :-) znam swoją wartość i nie mam zamiaru nikomu udowadniać niczego tu na forum, bo po prostu nie warto :-) A Ty może jakieś ćwiczenia na uspokojenie zastosujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want, coś przegapiłam, gdzie Twój avek (zasad zapomniałaś? ;) :D )? Przyjdzie wilk bardzo zły i porobisz za czerwonego kapturka ;) Pozdrawiam :)Widmo, dla Ciebie nawet podwójnie :) :) :PDobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eve, zniknął samoistnie, to juz drugi raz w ciągu miesiąca. Jakieś czary - mary :-D Mam nadzieję, że ktoś mnie obroni przed Wilkiem w razie "w" :-P pozdrowionka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Hahh w pracy spale nadmiar energii i tak bedzie dobrze. :) To jest oczywiste, ze nie musisz niczego udowadniac poniewaz ludzie dojrzali nie musza. A Tobie dojrzalosci nie brakuje. Kurcze, zazdrosze Ci troche (ale nie w chory sposob) tego Twojego dystansu. Podzielisz sie czasami ? ;) A awatar uzupelnisz sobie zanim Wolf zauwazy, bo cos nie widac go otatnimi czasy. Istotne jest abysmy utrzymali zasady WPNK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo dlaczego się wylogowałeś czyżby gęsi puszczałeś ósemkowy spamerze Ciotek?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z kolei nie widać avka w edycji profilu, Kafe szaleje ;) Idę, zanim gąsior się rozpędzi z rozpaczy, że cokolwiek zrobi - moje uśmiechy nie dla niego ;) Widmo, staram się w miarę możliwości nie sprowadzać tego zaburzonego ścierwa na głowę innym, których lubię :) Ale będę wpadać na moment, zostawić sygnał świetlny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że zły Wilk dzisiaj tu nie przyjdzie? :-D jakiś dziki się zrobił :-P Haha żartuję, chyba już ma dosyć tego wszystkiego, odszedł na emeryturę lub urlop zdrowotny :-P Dystansu ucz się od Wilka, on z tego, co zauważyłam jest w tym mistrzem :-) ja ostatnio radzę sobie coraz lepiej. Najważniejsze to po prostu powiedzieć sobie "niech piszą co chcą, nie reaguje, nie odpowiadam, nie przejmuję się" - przecież to tylko forum, a Ty jesteś jego częścią, masz grono ludzi, z którymi piszesz, bo ich lubisz i szanujesz, na innych po prostu zero reakcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
nieeee ciaaagniijjjj.. nieeee ciaaagniijjj!!! co za zwierzak... jak to mu sie spieszy do pracy. sila przyzwyczjenia? poczekaj. poczekaj mowie do ciebie.. nie slyszysz? poczekaj.. poczekaj bo zalicze zaraz glebe i pobrudze biale rekawiczki. no.. nareszcie. stoj.. poczekaj. mowie poczekaj.. dobra. teraz przytrzymaj linke w dziobie. tymczasem zdejme rekawiczki. juuuz.. teraz nikt mi nie zarzuci, ze chce zamordowac siersciuszka.. dobra. wchodzimy. twoj jest stol.. moj fotel. rob kawe :) http://www.tapeta-kogut-kawa-dzbanek.na-pulpit.com/zdjecia/kogut-kawa-dzbanek.jpeg a ja tymczasem pomysle... kogo by tu nastepnego zamordowac.. zrobiles juz kawe? dzieki.. przy kawie lepiej sie mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo :-) pomysł Wilka jest bardzo ok, już kilka razy zaobserwowalam, że ignorowane kompletnie pomarańcze odpuszczają. Problem jest tylko taki, że nie wszyscy chcą się stosować do panujących tu, czy na innych tematach zasad. Szkoda - bo gdyby wszyscy niebiescy chętni do normalnej rozmowy solidarnie ignorowali gościa z czasem byłby tu święty spokój ;-) :-P niestety taka jest specyfika grupy, zawsze znajdzie się ktoś, kto się wyłamie.tak mi się przypomniało, bo dzisiaj zaczyna się nowy rok szkolny - wagary w szkole :-D wszyscy chętni do zerwania się z angielskiego, a potem okazuje się, że trzy panienki (żeby było śmieszniej pomyslodawczynie ucieczki) zostają na lekcji :-P :-P :-P Przyjemnego dnia i wrzucam mój ulubiony cytat :-) If you can dream it, you can do it :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
want :) czy upierasz sie abym zalozyla biale rekawiczki? chce myslec, ze nie to mialas na mysli. napij sie lepiej kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo nie wkurzaj się ale wy naprawdę pasujecie do siebie z want. Nie pisze tego złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
sio gesiooo! siooo! bo znowu bedzie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want jest bardzo pozytywna i jedna z ładniejszych lasek jakie widziałem z kafe. Widmo nie s******l tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie widziałeś więc sorry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 a gdzieś Ty widział tą Want? Jak taka pozytywna i ładna to czemu Ty z nią nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygac się już tym chce wszędzie Want i Srnat. Nie wiem albo sama sobie robi reklamę ale pisała z jakimś idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sama sobie robi reklamę.chyba niemusi jak widać bo widmus leci do niej jak ćma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda i Widmo. Trafił swój na swego. Wreszcie wyłowił prawdziwą perełkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się kochają. Sypniemy ryżem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie kontrowersje. want olała wszystkich,widać kręci ją taki świr widmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×