Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość _widmo_
Ad. 19:22 Want to want me -wiesz co, w mojej ocenie selekcja nawet wsrod grona znajomych jest konieczna aby wylowic jednostki pod nas. Moze zabrzmi to brutalnie, ale w jakim celu nam ktos kto sciagnie nas w dol, lub bedzie wykorzystywal. Jeszcze nie tak dawno myslalem, ze ludzia mozna podzielic na "biorcow" i "dawcow" ale widzac, ze jednak sa tacy z ktorymi mozna wyposrodkowac "dawanie" i "branie" w relacjach miedzyludzkich jestem przychylniejszy wobec gatunku ludzkiego. Najgorszy typ ludzia moim zdaniem, to jest "biorca" tj.pasozyt i ta grupe omijam (delikatnie ujmujac) Podejrzewam, ze wiekszosc ludzi gdyby przeprowadzili selekcje wśrod znajomych pod katem ich czystych intencji, to zostałby im tylko pies o ile psa posiadaja. hahahaha Tutaj gdzie jestem akurat mialem duzego farta do ludzi i moze nie jest to liczne grono, ale wartosciowe jednostki. W sieci i dajmy na to tutaj na f8 tez nie zalezy mi na ilosci, bo moj nacisk jest na jakosc pod odpowiednim katem i tak jest dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm podsumowując liczy się wygląd i seks :-D oczywiście czego innego można było spodziewać się po młodym mężczyźnie ;-) :-P Burzaaaaa boję się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wizerunek 30latki zewnetrzny bardzo czesto bywa atrakcyjniejszy niz u 20 latki ktora nie dba o siebie. Jak 20 nie dba o siebie to w miarę zadbana 30 wyglada lepiej. Ale to nie znaczy, że "bardzo często" :D generalnie trzydziecha jest chujowsza i nie dorabiaj ideologii, bo sam pisałeś o animalistycznym doborze partnerów. Laski wolą mięśniaków, faceci młode d**y. Co jeszcze wymyślisz, żeby zaprzeczyć samemu sobie? :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa opinii kobiet, co do ewentualnego związku z młodszym facetem :-) czy taki związek dla kobiet może być również wartościowy, czy może być udany. Tak sobie myślę, że kobieta plus minus 30 chce założyć rodzinę, ustabilizować swoje życie, czy taki młodszy mężczyzna może dotrzymać jej przy tym kroku, czy raczej jest gotowy jedynie na tzw.luźny związek bez deklaracji i zobowiązań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWIK 2 4
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Prawik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ty rzeczywiście przy każdej gadasz co innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza oczywiście jest mega potrzebna, szczególnie po ostatnich upalach, ale cholernie się jej boję :-D Wiesz, nie wiem, jak inne kobiety, mogę tylko za siebie napisać, że owszem wygląd jest ważny,dobry fajny seks jest bardzo ważny,ale dla mnie liczą się też inne sprawy. Nigdy w życiu nie byłabym z żadnym facetem tylko dlatego, że jest super przystojny lub ma ładną klatę, czy jest dobry w łóżku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego młodszego faceta, ciężko mi oceniać, w sumie wypowiadam się czysto hipotetycznie, bo nigdy nie spotykałam się z żadnym młodszym :-) oczywiście masz rację, że nie ma reguły i pewnie jest duże prawdopodobieństwo,iż związek,w którym babka jest starsza może być udany.podobnie jak to, że związek, w którym facet jest starszy może być kompletna pomyłka (mimo, że wiele kobiet uważa, że ze starszym facetem musi być wszystko idealnie). Wszystko zależy od ludzi, od ich charakterów, zachowania,potrzeb, zaangażowania. Ja nigdy nikogo z góry nie skreslam ani ze względu na wiek ani z uwagi na wygląd :-) czasem smieje się z pytania "jaki jest Twój typ faceta" :-P i odpowiedam zgodnie z prawdą, że nie mam swojego typu, bo serce nie sługa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taką podstawą właśnie jest to, aby mieć ze sobą o czym porozmawiać :-) jestem gadula, kurcze nie dałabym rady wytrzymać z facetem,z którym nie miałabym wspólnych tematow. Fajnie tak razem się powyglupiac, opowiedzieć sobie, co działo się w pracy, pozartowac, czasem posprzeczac ;-) Wiadomo, że miło jest mieć u boku faceta, który mi się podoba fizycznie, z którym jest mi dobrze także w łóżku, ale tak na życie potrzebny jest naprawdę super człowiek a nie super przystojniak, z którym nie da się wytrzymać na dłuższą metę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tak na życie to mnie interesuje królewicz na białym koniu" :-D Późno już u nas, uciekam, bo jutro przede mną kolejny pracowity dzień :-) dobrej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widzę, że do południa tutaj puchy i nikogo nie ma. Pozdrawiam zatem zaglądających i miłej reszty dnia życzę. co do wieku Pań może nie będę się wypowiadał, ale mówią że jak facet ma około 20stki to kocha wszystkie kobiety, przy 30stce kocha tylko jedną, a po 40stce znowu kocha wszystkie ...poza tą jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
For Want to want me :) -nie najlepiej sie czujesz dzisiaj, nic to... czas przeminie a wraz z nim wszystko to o czym chcesz zapomniec. Cos chcialem Ci podarowac, bo jestes dobra dla mnie(tak po prostu) jakkolwiek to zabrzmi. ;) &&& Nie do konca jest znana nasza wedrowka, idziemy w ciszy i w niepewnosci. Wychodzimy z krainy bezksztaltu. Nasze swiatla przeszlosci zgasly w powodzi uczuc. Wszystko w co wierzylismy ucieka jak czas. Marzenia placza. Nadzieja znowu o krople mniej zbiera zwatpienia z brzegu rozpaczy. Pozbieram dla Ciebie listki cieplych slow gdy nadzieja odejdzie i zamkne ostatnie usta. Jezeli nastanie straszna cisza ktora boli i dusi w gardle kamienne twarze rysujac milczenie, saczac zrodlo nadziei ktore lzami serce saczy otule Cie cieplem zrenic mych, pocaluje gwiazdy ciala Twego. Twoje serce wtuli sie bezpiecznie w pozostalosci duszy widma. Zachowamy w pamieci ledwie pare slow, usmiechow pare zostawimy na otarcie lez. Slowa nasze poplyna poprzez twarz. Ostatnie lzy wyleja sie, by zrobic nadzieje na nastepne. Policzymy minuty wspomnien/spojrzen, zatopimy usta w cisze, opuscimy chaos mysli. Pozostaniemy tylko wspomnieniem. 🌼 &&& P.S. Pozniej zajrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, dziękuję :) może później znajdę chwilkę, aby napisać coś od siebie. A teraz zostawiam coś ładnego :) Można odejść, poddać się, albo walczyć dalej, wciąż upadamy, żeby na nowo powstać... czasami brak woli walki, cierpimy w samotności. Życie choć trudne jest, zawsze ma sens. Trzeba doceniać każdą chwilę, każdego wartościowego człowieka, drzewa za oknem, ptaków śpiew... Warto doceniać póki jest czas, bo kiedyś go może...zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmuś chyba ci odjeebało do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie pisze wierszyki dla want umre ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd on wie, że want się źle czuje. co na priv pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jakie to slodkie widmo doprawdy zmartwiles sie o want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wilka gdzie wcielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 3 4 5 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza milość w Twoich rękach... Twoje oczy szeroko zamknięte wpatrzone w moje pożądanie skłębioną nicią marzeń powiązane supełkami nasze życie splątane Ty z nią ja z nim kradniemy dla nas tych parę chwil sekundy czułości minuty miłości godziny radości życie w nicości morze emocji bezkres nieświadomości pragnieniem moim jesteś pozwól mi miłość swoją pić daj mi siebie całego od Niej uwolnionego... pocałunkami napisz list na mym ciele daj odczuć że znaczę wiele jesteś mym kochaniem kiedy ja sie nim dla Ciebie stanę...? nie chcę juz dłużej czekać wahasz się przez palce nam szczęście ucieka pamietaj jednak w mych pustych dłoniach nie ma już nic bo kiedy on...kochał ją co raz bardziej ona...zaczęła kochać go co raz mniej kochanie postaraj się nie stracić mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w w w w w w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ciebie kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało chciałem dotykać ciałem pocierać potem, potem leżeć obok palcami mieszając włosy wilgotne, oddechy i serca Kobieta prawdziwa z krwi i ciepłej skóry, przytulona szczelnie moja tylko, tak jak chciałem Miałem ją, wystarczyło zamknąć oczy, a nawet bez zamykania istniała wymyślona przeze mnie I nie chodzi o seks a najpełniej o miłość, bo uczucia nie umiem sobie wymarzyć ot tak, jak wymarzam pośladki, piersi i orgazmy Miłość jest niewyobrażalna Umiem jedynie wymyślać sobie kobietę, która kocha i to mi już, na razie nie wystarcza. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×