Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
Koke Kresko Widmusiu ile ty masz lat? I jak wygląda twoje libido :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jako Canis jest WYSOKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dzisiaj znowu można było przeczytać bardzo ciekawe teorie nt. kobiet w wieku 30 lub 30+ :P oczywiście głównie odnosiło się to do mojej osoby, bo oczywiście wszyscy z forum wiedzą jak wyglądam, więc mogą rzetelnie oceniać mój wygląd plus to, ilu facetów miałam :) mnie mylą z moją kilka ładnych lat młodszą siostrą, więc chyba nie jest ze mną najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tłum, a po prostu ciekawi, pozytywni ludzie wokół to też dwie różne sprawy :) mam to szczęście, że ostatnio po zrobieniu odrobiny porządku w swoim życiu tylko tacy ludzie mnie otaczają :) Ważne, aby byli to ludzie, którzy nam odpowiadają charakterem, postawą (nie muszą zawsze się z nami zgadzać, ani tym bardziej naśladować ), bo kto z kim przystaje .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksi kobiety nie siedzą codziennie od rana do północy na forum hejtersko -spamerskim. nie słodzą sobie same z pomarańczy , prawda jest taka, że jesteś nikim w realu, nie potrafisz się wysłowić, brak ci wiary w siebie, stad to wszystko, jesteś infantylna i bezbarwna. ale nie martw się, wszyscy zapamiętamy cie jako upadłą madonnę z wielkim cycem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja się tylko zastanawiam skąd w młodych mężczyznach bierze się ta fascynacja starszą kobietą? Nie jesteś pierwszym, który o tym wspomina, nawet tu na forum spotkałam się z taką opinią, że młodzi faceci po 20 lub przed 30 wolą kobiety 30, 30 + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
chodz zwierzaku.. chodz. wychodzimy. zostaw ten dzbanek. mowie zostaw. nie ruszaj. naczynka po kawie tez zostaw. niech stoja. a co to my jestesmy.. zmywarka? starczy tego dobrego. pancio spi. ani drgnie. nawet milego popoludnia nie zyczyl.. zdycha. widocznie sliwowica czy ten jakis tam inny produkt uboczny z ziaren pszenicy i kartofli byl odrobine za mocny.. co sie patrzysz.. o nie. to nie dla ciebie. nie lap mnie za slowka. ziarno, kartofle tak. reszta nie. poza tym gazda kupil pasze. jedz co daja, przynajmniej nie bedzie cie glowa bolala. chodz moj malutki.. idziemy do kurnika. tam bedziesz bezpieczny.. slyszales co zwidok powiedzial? ze jest humanitarny i nie bedzie zabijal bialopiorych. a jak mu przyjdzie do glowy rudawopiore zabijac? to lepiej jak nas tu nie bedzie. no chodz.. nie ogladaj sie. dzisiaj zostawimy nielad. moze zwidok sie domysli i posprzata. taki wysportowany. zakonserwowany chemia zamiast normalnymi ludzkimi uzywkami.. to ma pare w rekach :classic_cool: niech jedzie na ludwiku po rondlach :Pjak dobrze pojdzie to moze ludwik sie odwdzieczy i po jego rondlu pojedzie .. chodz zwiarzak, chodz.. nie ogladaj sie. niech ci nei bedzie szkoda.. nie ma kogo zalowac. chodz. tylko nie trzaskaj drzwiami bo sie siersciuszek rozgniewa... jeeepppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUKUURYYYKUUUU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale kazdy kto ma jakiekolwiek porownanie jezeli chodzi o kobiety 20 letnie i 30 letnie wie, ze ta druga grupa samic jest pod wieloma katami mocniejszym fundamentem jezeli chodzi o budowanie relacji z przedstawicielka zenskiego gatunku. No, ale to jest moje zdanie... - Gdzie w tym jest logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć problem z logiką aby szukać logiki u zwidoka naćpanego psychotropami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaleka zwidok przedawkował różowe tableteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 4 4 5 5 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234567890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a b c d e f g h i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu przyp*****lają się do want. chyba wy tu siedzicie caly dzien na kafe, bo ja widac tylko z doskoku. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to fajna duupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczepić sie od Want popaprańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-26 frida to ty ? k***a wyluzuj już kaszalocie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo co" x k***a jaki cieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke Kreska dooopa want ci zapachniała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale duupa want podobno zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 to grzeczniej - czemu mam sie odczepic od want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05 zwidok wszędzie te kreseczki dajesz, login czubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 sa, jesteś czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 widmoś wszyscy wiedzą,że to ty psycholku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×