Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
Zaściankowe czy nie, to 30 jest mocno przechodzona. Więc niech mi gość nie wmawia, że Wandzia taka gwiazda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydziechy zawyły, chyba zabolało :D Jak mam do wyboru 23-25 a 30+, to mój wybór jest prosty. Rozumiesz już pomarańczowa kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym się zgodzę 14 59. Zmieniły się czasy jeżeli chodzi o podejście kobiet do ilości partnerów, jest duża seksualna swoboda. Teraz podobno nie wypada być dziewicą w wieku nastu lat, to co dzieje się potem?? Nie żebym krytykowała, ale popieram Twoją wypowiedź o przechodzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeżdzaj stąd muszysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
pomaranczowa kretynko... jakis mily mlody czlowiek zabral glos w dyskusji na temat kobiet :) a ile masz lat mlody czlowieku? moze nam powiesz, abysmy mogli lepiej zrozumiec podjety przez ciebie wybor :) to znaczy wlasciwie nie wiemy jaki wybor dokonales.. bo jakby.. zapomniales napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
ooooooo.. nie... na dzisiaj mam dosyc. nie zdobywam szczytow.. nie szukam kogutow.. nie macam korzeni.. ide gdzies.. gdzie mnie oczy poniosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście nie napisały, obrażały,i tak nie będziecie najbardziej pożądanym targetem na rynku. Proza życia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, rozumiem że młode są bardziej jędrne, no młodsze po prostu, ale trend jest taki, że to one miały więcej partnerów od przeciętnej trzydziestki, więc są bardziej przechodzone, zwyczajnie :) mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida Miła przedmówczyni nazwała mnie idiotą. Pomyślałem, że woli taki styl rozmowy. troche wybiórczą masz uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego założyłeś, że to przedmówczyni ? Może przedmówcA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc przechodzona miałem na myśli ogólnie, nie tylko ilość partnerów. Mam 32 lata Frida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogut wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 33 i jestem niemal Twoją rówieśniczką. Nie jestem przechodzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodzona czy nie jakie to ma znaczenie? Jej wysiadywanie całymi dniami na kafe nie świadczy o atrakcyjności Wandzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja papużka cierpi. Wypadają jej piórka i ciężko dyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
przepraszam.. ale niestety masz racje. nie jestem zbyt uwazna.. i nigdy nie bylam. chyba, ze robie cos, co wymaga ode mnie skupienia i koncentracji, ale z cala pewnoscia nie jest to dyskusja w kawiarni :) 32 lata, to szczawik jeszcze jestes mlody czlowieku. oczywiscie bez obrazy.. tez kiedys tyle mialam :) nie podoba mi sie okreslenie "przechodzona". fatalne... szczegolnie w odniesieniu do kobiet. do mezczyzn rowniez. chcialbys byc "przechodzony"? to wyobraz sobie, ze juz jestes. majac 32 lata na karku, nie jestes dwudziestoletnim swiezaczkiem. co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksbomby nie siedzą cały dzień na kafe nie chwalą się z pomarańczy jakie maja cudowne ciałko :D:D:D Seksbomby grzmocą się w realu. To samo dotyczy panów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mojej papużce mogły zaszkodzić ziarenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę chyba zacząć wypuszczać papużkę by poprawił jej się humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo o co innego może chodzić, żal mi jej jest taka osowiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam po urlopie :) ...jutro do roboty, aż się boje co na biurku zastanie. ... miłej reszty dnia wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
milego matu :) x ziarna raczej nie zaszkodzily. najpredzej salata. bywa zabojcza dla zywych stworzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Matu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×