Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość sisi

Fałszywko ta ze skarbem

Polecane posty

Gość gość sisi

Nie zakładaj tematów w moim imieniu..bo Ci to nie wychodzi.!Nie jesteś mną więc nawet odpowiednich słów nie umiesz znalezć.Od dziś bede banowac twoj kazdy falszywy nowo załozony temat...wyrazem FAŁSZ.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zakłada tematy we własnym zakresie i do swojego ukochanego. Mój używa polskich liter, Twój nie, więc spokój Mój mnie rozpoznaje Twój Ciebie mimo charakterystycznej interpunkcji chyba niekoniecznie, stąd Twoje oburzenie z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie 123
Sisi , to jest tylko net, a Ty się wkręcasz. Uwierz dziewczyno, że nic normalnego, szczerego na tym forum nie ma, a tematy może zakładać nawet ten facet, do którego Ty tu piszesz, b się Tobą pobawić. To wszystko to ILUZJA. Mężczyzna zawsze znajdzie sposób, by mieć kontakt z kobietą na której mu zależy, by być z nią blisko w realu, a nie na jakimś forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Bzdura #tematy są zakładane z wyrazem Skarb w temacie i sugerują że są od kobiety.Zaraz podam przykład jak znajdę.Oprocz tego ja nie umien wklejać tutaj serduszek!oraz nie używam takich bezpośrednich zwrotów!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie ciebie kobieto czytam, i mam wrażenie, że to ty jesteś "fałszywką" i to z nicku jaki sobie po mnie obrałaś. Piszesz byle jak i byle co. I wstyd mi za ciebie i twoje pisanie. Nie jesteś mną - to pewne, więc zmień w końcu swój nick na inny. Prosiłam o to wielokrotnie. Mnie nie obchodzi, że twój wujek tak cię nazwał w dzieciństwie, ani to, że przywykłaś do niego. Ja nie chcę się w żaden sposób z tobą identyfikować. Czy to jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, już Ci wyjaśniłam, że ja jestem od serduszek etc ale PISZĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE A TO FORUM NIE JEST TWOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ. OBUDŹ SIĘ, DZIEWCZYNO. Masz jakiś problem wyraźnie...ale mnie jego źródła nie interesują, wybacz tego też nie umiesz zrobić, jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ah.tak ?.ten nick ja załozyłam tu pierwsza! A to ty niestety kłamiesz.!Tu nie chodzi tyle o moj nick co o tematy z wyrazem Skarb.Podpisuję się nickiem w tym temacie po to by osoba do ktorej podszyw kieruje te tresci...dokładnie wiedziała kto jest kim.On ma eied zieć ze to nie ja założyłam te tematy.Koniec tematu .Teraz proszę wyjsć.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie życzę sobie, byś wypowiadała się w moich tematach jako "wilczyca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ma wiedzieć ze ja nie zakładam takich bzdurnycj tematów i to nie moje!.Proste.Podpisuję się nickiem ponieważ mój skarb własnie po tym nicku mnie rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, kobieto. Ja nie zamierzam tolerować twojego chamstwa, ani tego, żeby dla twojej wygody ktokolwiek kojarzył mnie z tobą, prostaczko. Zmień swój nick , chyba stać cię na to gwiazdo internetowa, żeby wymyślić coś wreszcie godnego siebie, a nie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
10.45mie nie interesują żadne Twoje tematy.Tutaj tez probujesz manipulowac z wyrazem wilczyca?.Nawet gdyby mnie tak nazywał to ja nic o tym nie wiem.Nie jestes w temacie "Młodych wilkow"nawet w połowie to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi część zdania: a nie mnie wkręcać w twoje denne tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
O tak!.widać własnie jak na dłoni kto tu jest chamski i kto tu kogo wyzywa od prostaczek.Nie bede tolerowac takiego zachowania na moim temacieKultury nikt nie nauczył?..no cóż ..przykro mi ..Prosze stad wyjsc.Prostaczką he he dobre sobie zapewniam ze ja znam swoją wartosć wiec prosze sobie darowac bo takie epitety nie robia na mnie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłócicie się o nieistniejącego faceta? on jest w necie tylko literką, do czego wy jesteście zdolne w realu? nie nie chce wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja się o żadnego faceta nie kłócę.Poprostu ten ktos ma wiedzieć że to nie moje.Wlasnie dlatego to pisze bo ja do niczego absolutnie do niczego nie jestem zdolna w realu i trzymam sie od niego z daleka..dystans..milczenie..per pan pani.itp.a wy mnie tutaj wrabiacie w jakies wyuzdane i zbyt odwazne teksty.Ja taka nie jestem..dlatego sobie nie życzę.Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu są też inni ludzie poza Wami, choć może nie zauważyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sisi wmawia sobie że uczuciowy trup z tematu "Daleko coraz dalej skarbie" jest jakąś osobą którą ona zna w realu. Bez urazy ale jesteś walnięta i powinnaś się leczyć nie tylko dlatego, że uczuciowy nie szuka Sylwii a ty właśnie tak masz na imię. Też dlatego, że facet którego szukasz na tym forum i wmawiasz sobie że jest nim uczuciowy w realu nigdy w życiu nie zwrócił i zwróci na ciebie uwagi! Właśnie dlatego wmawiasz sobie że tutaj z nim piszesz a nie porozmawiasz z nim w świecie realnym BO WIESZ ŻE ON LEJE NA CIEBIE CIEPŁYM MOCZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie idiotki piszą z obcym facetem i sie o niego kłóca! macie coś z garami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zarzucisz komuś kłamstwo w sprawie nicku, warto chyba spojrzeć od kiedy ten nick ktoś ma. Mnie osobiście nie interesuje twój facet kobieto, ani to, że on z tym nickiem ciebie kojarzy. Nie interesuje mnie też, co będziesz, a co nie będziesz tolerować, ani to, co robi lub nie na tobie wrażenie. O twojej "wartości" świadczy to, jak piszesz i o czym piszesz. Mnie chodzi jedynie o to, żebyś zmieniła nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21.nie chodzi o nick.tylko o Skarba!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.20.a znasz genezę wyrazu skarb?.bo ja znam i pamiętam bardzo dokładnie kiedy gdzie i z jakiego powodu tak mnie nazwał,ale to nie o to chodzi Chodzi o to ze komus tutaj na farum zależy na tym by mnie wrabuać i dlatego zakłada takie idiotyczne tematy.Uczuciowy kim jest?mi powiedzial kiedyś jedynie ze jest chory.w.realu ..dawno temu.Czy umirający?tego nie wiem..i nie obrażaj mnie niewychowana kobieto!.Wyzywam Cie lub obrazam?nie! bo mam kulturę więc tego samego żądam od osób wypowiadających się na moim temacie.Kto Cię tu zapraszał?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.20.a znasz genezę wyrazu skarb?.bo ja znam i pamiętam bardzo dokładnie kiedy gdzie i z jakiego powodu tak mnie nazwał,ale to nie o to chodzi Chodzi o to ze komus tutaj na farum zależy na tym by mnie wrabuać i dlatego zakłada takie idiotyczne tematy.Uczuciowy kim jest?mi powiedzial kiedyś jedynie ze jest chory.w.realu ..dawno temu.Czy umirający?tego nie wiem..i nie obrażaj mnie niewychowana kobieto!.Wyzywam Cie lub obrazam?nie! bo mam kulturę więc tego samego żądam od osób wypowiadających się na moim temacie.Kto Cię tu zapraszał?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to i ja skłaniam się do tego byś poszła kobieto do jakiegoś dobrego specjalisty :D "Skarb – polski film komediowy z 1948 z Danutą Szaflarską i Jerzym Duszyńskim w rolach głównych." Humorystycznie, można by nazwać cię gościu sisi bohaterką powojennego romansidła ;) ale sądzę, że daleko ci do Szaflarskiej, a już na pewno ten SKARB uległ deformacji z uwagi na lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.41.nie ironizuj.Dobrze wiesz ze nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świrusko wynoś się z tym swoim skarbem!!!!!!!!!! pisz na swoich tematach, nie myl wypowiedzi kobiet z rzekomymi postami skarba i spertalaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:43 - a o czym? Wybacz kobieto ale jeśli nie zgadzasz się z czymś, to chociaż uargumentuj swoje stanowisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij w końcu jadaczkę i wynoś się z tego forum najlepiej zamiast obrażać wszystkich po kolei WARIATKO, MYŚLISZ, ŻE KIM JESTEŚ, ANALFABETKO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×