Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość sisi

Fałszywko ta ze skarbem

Polecane posty

Gość gość
Gość sisi a kto tu wmawia ci że jesteś narkomanką :D :D :D :D? -Spowiadanie się z całego swojego życia na forum od paru lat, -wmawianie sobie że piszesz z osobą którą znasz w realu mimo że ta temu przeczy, -obraźliwe epitety i pogróżki w kierunku innych użytkowników forum, zabranianie im wypowiadania się na forum bo "odbiją" ci ukochanego i rzekomo podszywają się po ciebie (serio myślisz że ktokolwiek chciałby być utożsamianym z tobą?) -pomawianie osób prywatnych z imion i z opisu wydarzeń, które ktoś może do nich dopasować przez co mogą zostać szykanowane bez względu na to czy rzeczywiście to zrobiły. TOBIE NAPRAWDĘ SIĘ WYDAJE ŻE TAK ROBI OSOBA ZDROWA PSYCHICZNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 hahhha :D 15:34 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma dzieci ... Boże, miej je w swojej opiece :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Pracę tp ja mam od dawna.Pracuję bo muszę bo mam dzieci a je trzeba utrzymać.!Nie ma dowodow na środkowy palec?owszem są bo wszystkie loleżanki były tego świadkiem i kierownik zakładu wie o tym.Powiedziałam mu o tym,proste.Uczuciowy to wasz wytwor czysta provokacja.Zanim pracowałam tam gdzie Karolina ,to wczesniej.pracowałam w innym zakładzie z ktorego się zwolniłam.To właśnie tam powiedziała mi w twarz.pani niejska Renata że lierowniczka pani Barbara rzekomo powiedziała ze jestem narkomanką i że to rzekomo po oczach widać.Boze co to za czasy ja się pytam żeby człowiek nie mógł w spokoju pracować?.kkadrowa powiedziała mi że mam normalne oczy.Co zas sie tyczy o odbijanie mi męża to jest ich do tego wiele.osob..i doskonale pamiętam jak one zachowywały się w realu.!.Bóg.ma moje dzieci w swojej opiece ponieważ codziennie się o to do niego modlę .To nie ja rozpętałam to bydło i to jest moje życiedo ktorego każdemu wara!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślisz logicznie, skoro wara nam od twojego życia to po jaką cholerę szczegółowo nam je streszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cifka sisi
Twój nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Od którego każdemu wara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wariatka siedzi tu już parę godzin. dajcie jej chociaż siku zrobić bo się w majty biedaczka sfajta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wariatka?jak mona sie tak niekultural ie odnosić o kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jak mogłam siedzieć tutaj parę godzin skoro pracuję?Dlaczego nazywasz mnie wariatką??czy ja cie obrazam kolezanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×