Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość sisi

Fałszywko ta ze skarbem

Polecane posty

Gość gość
Nikogo nie obchodzi KAROLINA ani TOMEK. Tu ich nikt nie zna i nie chce znać. Nie waż się tu nikogo obrażać bezpodstawnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz nawet zasad interpunkcji, nue wiesz, jak używa się w polskim języku kropek ale to dobrze, bo łatwiej cię wtedy poznać, przypadku kliniczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zamknij w końcu MORDĘ, bo nikogo tu Twoje urojenia nie obchodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekłaś z jakiegoś ZAKŁADU I MYŚLISZ że komuś coś zabronisz? Forum jest PUBLICZNE a Ty jesteś tylko jednym z użytkowników, więc DZIECKO, zacznij stosować się do ZASAD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz napiszesz tu o jakimś TOMKU i KAROLINIE, to znajdzie się ktoś, kto doniesie tym ludziom, że wycierasz sobie ich imionami usta i dopiero będziesz miała PRZERĄBANE! Więc póki co przymknij się i szanuj zasady forum i przyjmij do wiadomości fakt, że NIE JESTEŚ TU SAMA, ROZDARTA JADACZKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.51 Ty jestes jakaś nienormalna..ty nawet nie potrafisz w kulturalny sposób rozmawiać by kogoś nie obrazić.A wiesz że za taki epitet ja mam prawo podać cię do sądu?.Zważaj na słowa i ucz się kultury i szacunku ,dobrze Ci radzę.Tak chamowatym zachowaniem daleko nie zajdziesz.Już rozumiem kto i dlaczego cię odrzucił i stąd twoja desperacja,ale mnie obrazać nie bedziesz !.Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja założę tu tyle tematów, ile będę chciała i ŻADEN NIE BĘDZIE ZWIĄZANY Z OSOBĄ PSYCHICZNIE zwichrowanej, emocjonalnie niezrównoważonej mądrej inaczej osoby jak Autorka tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.57.straszysz mnie ?ha ha dobre sobie .!Zarowno Tomasz i jak o Karolina znają całą sytuacje bo własnie oni oboje rozpętali całą tą wojnę w realu swoimi chorymi domysłami.!Oni wiedzą ze ja mam prawo w kazdej chwili podać ich do sądu raz jeszcze.Nie życzę sobie.!..ostrzegam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam gościu sisi twoje wywody i napiszę tak: radzę naprawdę dobrego lekarza. Nigdy nie piszę w tematach takich jak twój. Dzisiaj skłoniło mnie do tego jedynie podszywanie się pod mój nick. Widzę, że z tobą kobieto jest sprawa beznadziejna. Życzę zdrowia, mimo wszystko :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Sisi pisze w temacie Daleko coraz dalej, Skarbie i nazywa autora swoim kochanym a on już wyjaśnił, że nie adresuje wątku do żadnej Sylwii. RĘCE OPADAJĄ!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi, gdzie pisze ta wariatka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.50 jakie bezpodstawnie?.to przecież Karolina powiedziała bezpodstawnie że ja rozbiłał rzekomo komuś związeki mało tego rozpusciła to po całym zakładzie..I to Tomasz napisał mi bezpodstawnie że ja niby rozłozyłam przed (nim)nogi.Potem jeszcze ta jego Iwoneczka pozdrawiająca na radiu kochankę swojego wrednego męża Tomka.To wszystko real i robią to stale te same osoby nawet tutaj.Tak więc nie wyzywaj mnie od wariatek i licz się ze słowami.!.Mam świadków ...i nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko wiadomo, gość sisi była pacjentką w zakładzie psychiatrycznym w którym inni pacjenci rozpuszczali o niej plotki. Nie wiem dlaczego twoi lekarze uznali że możesz już wracać do domu bo nie jesteś zdrowa psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna pisze do skarba 1, druga do skarba 2 i nie wiedzą nawet ze pisały ze sobą myśląc że to ten ich kochas :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
12.47.za te słowa lądujesz w sądzie!.nie żartuję!.znajdę Cię.Nie mysl ze wszystko ci wolno .! Uwazaj zebys Ty. przypadkiemnie wylądowała w psychiatryku bo to co teraz piszes to wczesniej lub pózniej wroci do ciebie ze zdwojąną siłą.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.To nie chodzi tylko oplotki..plotki to małe piwo,w porównaniu z tym co działo się w realu kosztem mnie mojej pracy i mojej rodziny.!.Niech te sprawy rozwiaze sąd!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość sisi przestań się ośmieszać już :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę widzieć minę sędziego jak dostanie spis wiadomości wysyłanych z twojego IP na tym forum, zobaczymy kto zostanie posłany do psychiatry. Powodzenia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja też chcę.widzieć minę sedziego jak zobaczy esemesy na moim telefonie i odsłucha nagrania drącej się Karoliny i oraz zobaczy numer tel.z ktorego została wysłana wiadomosc na temat rzekomej "wrednej kochanki'.Do akt dołącze zdjęcia z num rejstracyjnego policyjnego pojazdu ktory nawet nocą przejezdzal pod moim domem.Twoje ip.rownież zobaczy.!.Ja jestem czysta do niczego mnie dzy mną a nim nigdy nie doszło i powiem to głosno i otwarcie.Nie dam sobą pomiatać i wrabiać.Nie pozwolę rozwalac swojej rodziny.Nie pozwolę robic z mojego zycia bydla.!.Dla mnie liczą się dowody z reala a nie jakaś bzdurna kafeteria i domysły ..kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto czy ty mi wmawiasz teraz że jestem tą Karoliną albo Tomaszem hahahahah o matko, ja nie napisałam na ciebie żadnej obrazy w tym temacie (te z wulgaryzmami nie są moje co ci ten twój sędzia na podstawie IP pokaże :P) a ty mnie nazywasz kretynką, za co ja mogę ciebie do sądu zgłosić :D. Poza tym mogą cię jeszcze Tomasz i Karolina posłać do sądu za to, że wysnuwasz na ich temat pomówienia w internecie od paru lat. Powodzenia kobieto :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe, by być tak tępym i umieć włączyć komputer. Autorka tematu to PROJEKT :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także zanim zaczniesz komuś grozić (tak to twoje znajdę cię to groźba :P) i posyłać do sądu weź się zaznajom najpierw z prawem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wulgaryzmów NIKT tu nie używał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
To ja ich podam za pomowienia do sadu a nie oni mnie !idiotko.Co do Karoliny to nie tylk za pomowienia bo jeszcze za utratę pracy tez ją oskarżę!.Jesli zas chodzi o Tomaza to nie tylko. .o pomowienia ale rowniez o stalking i sledzenie mnie pod moim domem i w okolicach domu a takze na plaxu manewrowym..To jeszcze nie koniec.Do tego dochodzą inne rzeczy związane z łapówkami i wchodzenie wazeliną w dupę mojej rodzinie.Rownież wypisywanie od tgz."gnid"na prywatny numer i donoszenie do opieki społecznej oraz chęc wykorzystania mnie w charakterze świadka przeciwko szwagrowi.Troche sie tego nazbierało.Ja nie popuszczę.!Sami zaczęli to niech teraz rekompensują mi wszystkie krzywdy i straty.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość sisi to co teraz robisz to JEST POMÓWIENIE nic im jeszcze nie udowodniłaś prawnie więc możesz zostać za to ukarana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moź
Dobrze Autorko, Karolina i Tomasz źle się zachowali. Musisz to ciężko znosić, dlatego pozostaje Ci szukać sprawiedliwości, gdzie to możliwe. Ściskamy kciuki, aby Ci się powiodło i pozdrawiamy! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja ukarana ?.nie badz smieszna!czego nie udowodniłam?.nawet kierownik o tym wie bo doszło do otwartej konfrontacji.!Swiadkow naocznych też jest pół zakładu.Esemest są.Herbatki i wazeliniarstwo i układy z moją rodziną Wysepianie przez matke Tomasza numeru tel mojego. .od mojej mamy w celu wykorzystania mnie jako swiadka przeciwko mojemu szwagrowi by odebrac im dzieci..Sledzenie i umawianie się na ten temat z Pania R .G. ."przyjedz sobie na placyk jak ją chcesz ją zobaczyć"zresztą ona nawet dedykacje do Tomasza wysłała w moim imieniu.A on stale pieprzył przed nią o szkole.Co tu więcej udawadniać.?.Nie pozwolę rozwalać swojej rodziny i psuc mi opinii i za to własnie oni wszyscy i nie tylko oni powinni byc ukarani.!Zle się zachowali???mało powiedziane!.I I co z tego że nie biło tu wulgaryzmow?. było za to wyzywanie od psychiczn ie chorych a to też jest karalne tak samo wmawianie komuś że jest narkomanem czy narkomanką.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi skarbie :) mogę tak do Ciebie pisać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie!.a co wy myslicie ze.ja nie wiem ze te wszystkie tematy z tyłka wzięte to. prowokacja.Ktos taki jak uczuciowy nie istnieje. Rzuciłam wedkę a wy jak ta rybka połkliscie haczyk.Teraz przynajmniej wiem co się mowi o mnie i kimś kogo nawet za rękę nie trzymałam i kimś kto jest ze mną do dzis przez pan pani.Dlatego nie podatuję "tych niby rozłozonych nóg"!oświadczam nie podaruję!zrobie wszystko by sprawiedliwosci stało się za dosc.To samo Karolina-albo wskaze kiedy i komu rozwaliłan związek albo mi bedzie płacić odszkodowanie łacznie za utratę pracy i pozbawienie moich dzieci środków do życia.Oraz za tą awanturę z wyzwiskami i za to ze pokazała mi środkowy palec.z wyrazem "wynoś sie nikt cie tu nie chce.Nie ch teraz ona przeprosi za to moje dzieci że celowo pozvawiła ich chleba!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź poszukaj pracy a nie próbuj wyłudzić odszkodowania od innych osób, wcale mnie nie dziwi że straciłaś pracę. Zwalanie winy za swoje niepowodzenia na innych jest żałosne. Chcę widzieć ubaw sędziego jak mu powiesz że chcesz odszkodowania od kogoś bo zrobił ci awanturę i pokazał środkowy palec :D (masz w ogóle na to dowód?). Współczuję tylko twoim dzieciom wychowywania się z taką matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz uczuciowego trupa też podasz do sądu bo rzekomo pisze o tobie i cię wkręca. Kobieto ogarnij się nie jesteś pępkiem świata, nie wszystko co ktoś pisze w internecie jest o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×