Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

Rehabilitacja metodą PNF miał ktoś z was?

Polecane posty

Gość gość
Odezwij się k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się mnie d***** na czterech kółkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na ciebie p********a kaleko. Pokaż swój krzywy ryj. K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakis problem ze soba tepaku? Widze, ze ktos ci mocno dowalil i potrzebujesz odreagowac, ale to szukaj wsrod swoich kolezkow z patologii. Tylko uwazaj bo otrzepia c***ape za chamskie teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię kalek, taki mam problem. A w ogóle to kim ty k***a jesteś? Lilla98 co to wogole za nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie lubię kalek, taki mam problem.<<< x Rzeczywiście kalectwo może wywołać autoagresję i nienawiść do samego siebie :(. x Co widać w postach piszącej powyżej KALEKI UMYSŁOWEJ :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek lepiej nie zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bardzo lubię Strigoice i strasznie mi przykro że takie coś ją spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Strigoico, znam świetnego rehabilitanta z Koszalina. Nazywa się Andrzej Tryniszewski. Jest naprawdę dobry. Mi bardzo pomógł. Życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo jeszcze z uczelni to terapia PNF (www.neurostyk.pl)nie jest bolesną ponieważ dotyczy usprawnienia mniej sprawnych części/mięsni ciała ale wykonywane ćwiczenia mają na celu wykonywanie naturalnej pracy mięsni. Także nie będziesz wyginana za przeproszeniem na wszystkie strony świata ale będziesz naturalnie usprawniania - ale tylko w pratiach ciała które są mniej sprawne albo niesprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strigoica
Kawenave dziekuje za odpowiedź. Masz racje nie jest to bolesna forma rehabilitacji. Powiem więcej, w niektórych momentach bywa nawet przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka9
Ostatnio jest coraz bardziej popularna i wiele osób ją sobie chwali :) Ponoć da się też po odpowiednim przeszkoleniu wykonywać ją w domu :) Jeśli szukasz specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji to proponuje zajrzeć do sklepu juventas.pl/lozka-rehabilitacyjne/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.08.31 Nie lubię kalek, taki mam problem. A w ogóle to kim ty k***a jesteś? Lilla98 co to wogole za nick. Nikt nie jest z żelaza kolego. Jutro sam możesz być kaleką,więc trochę więcej pokory (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu chodzę na rehabilitację do http://kurpias.pl/ i jestem właśnie leczona tą metodą, postępy są całkiem niezłe, więc myślę, że to zasługa tej metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libanna
PNF świetnie się sprawdza jako rechabilitacja dla dzieci. Moja 12 letnia córka bardzo lubi te ćwiczenia. Przede wszystkim wypracowuje się prawidłowe nawyki ruchowe. Zośce najlepiej pomogło w odcinku lędźwiowym. Gdybyście mieli jakieś pytania to zapraszam na anna.liberek@op.pl bo pare miesięcy już z Zosią jeździmy. A jak wiadomo trzeba trafić na odpowiedniego specjalistę z pasją i znajomością tematu. My jeździmy do fizjoterapeutki Anny Zajączkowskiej która pracuje w http://rehabilitacjafizjomed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×