Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

Rehabilitacja metodą PNF miał ktoś z was?

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź :). x Nie wiem: czy będę jeszcze kiedyś mógł z Tobą porozmawiać, bo moderacja wyraźnie chce pokazać, że to forum przeznaczone jest wyłącznie dla IDIOTÓW i obserwując ciągłe wylogowywanie mnie, spodziewam się szybkiego bana. x Było mi miło poznać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być bardzo ładna z ryja w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To hipoteza oczekująca potwierdzenia lub zaprzeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie określić czy jestem ładna czy nie. Ale myślę że nie jestem taka najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie jestem w stanie określić czy jestem ładna czy nie. Ale myślę że nie jestem taka najgorsza.<<< x Wystarczy, że dla swojego męża jesteś najpiękniejsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż najwyraźniej mój mąż musiał coś we mnie zobaczyć skoro wybrał mnie, bo nie oszukujmy się raczej na taniec go nie poderwałam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>raczej na taniec go nie poderwałam<<< x Na weselu, o którym napisałem pan młody tańczył ze swoją wybranką na rękach :) i zaliczyliśmy wszystkie weselne gry i zabawy :). x Dzisiaj miałem pierwszy dzień własnej rehabilitacji. Oni... bohatera prądem :D... po plecach razili :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj misio1 nie zazdroszczę. Tez miałam tą wątpliwą przyjemność. W sumie to nie boli ale powoduje dość duży dyskomfort. A ty z jakiego powodu chodzisz na rehabilitację? Oczywiście jeśli mogę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 walił gruchę na kiblu, a że robił to tak jak młot pneumatyczny to i z niego spadł:o wtedy uszkodził sobie plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 19.38 Jeśli chcesz obrażać innych użytkowników to proszę bardzo. Ale miała bym prośbę nie rób tego na moich tematach. Ja staram się być uprzejma wiec bardzo bym chciała żebyś uszanować moja prośbę drogi gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obrażam?! Prawdę piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Oj misio1 nie zazdroszczę. Tez miałam tą wątpliwą przyjemność. W sumie to nie boli ale powoduje dość duży dyskomfort.<<< x Dyskomfortu zbytniego nie czułem, za to po zabiegu musiałem 2 godziny poleżakować :(. x >>>A ty z jakiego powodu chodzisz na rehabilitację? Oczywiście jeśli mogę wiedzieć.<<< x Kilka lat temu konkurencja wynajęła dwa karki. Wyjęli mnie w nocy z auta. Niewiele pamiętam, bo nie myślałem podczas obrony. W końcu uciekli. Oględziny na policji wykazały tylko ich krew na aucie, więc nawet nie było sensu zgłaszać napadu. Wyglądało, że wyszli na nim gorzej ode mnie :). Potem okazało się, że w trakcie walki uszkodzili mi kręgosłup. Parę lat później "doprawiłem" go niechcący i od tego czasu chodzę nieco inaczej i mam ścisły zakaz schylania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie obrażasz ale nie musisz też w tak niesmaczny sposób komentować posta który dodał misio1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny z ciebie miś.:-) Zakaz schylania mówisz... Czyli rozumiem że u ciebie w domu to żona czyści fugi w kafelkach na podłodze w kuchni.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truskawka juz nie pamieta jak jechała po him teraz robi z siebie świetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Oj biedny z ciebie miś. Zakaz schylania mówisz... Czyli rozumiem że u ciebie w domu to żona czyści fugi w kafelkach na podłodze w kuchni.<<< x Żony niet :D, x a kobieta, która bezpiecznie zasypia w moich ramionach :), przynajmniej nie goni mnie zbytnio do sprzątania :). x Zresztą sama wysprzątała już większość mieszkania, którego przez siedem lat nie dotknęły żadne porządki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja robię z siebie święta? Nie. Po prostu kulturalnie rozmawiam. Rozumiem gościu że to pojęcie jest ci obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taką ilość sprzątania powinieneś ją na rękach nosić. Kiedyś jak wróciłam do domu po tygodniowym pobycie w szpitalu to nie wiedziałam w co ręce wsadzić. Mąż był sam w domu... I chyba nie muszę tłumaczyć jak wyglądał dom.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty misio01 wypiertalaj stąd frajerze w ryj pierdolony !! na chuj sie udzielasz ty śmierdzący kutasie ?? pies cie jebał szmaciarzu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko czy ty jesteś niebieskooka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mąż był sam w domu... I chyba nie muszę tłumaczyć jak wyglądał dom.<<< x Ja byłem sam przez 7 lat i nie miałem ochoty na nic. Lekarze położyli na mnie krzyżyk z innego powodu i bardzo się potem dziwili, ze ten krzyżyk z siebie zrzuciłem :). Jak się człowiek ze śmiertką zbyt często umawia, to nie ma ochoty porządków w domu robić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 20.12 On rozmawia ze mną, autorką tematu wiec jeśli nie podoba ci się jego obecność tutaj to po prostu nie odwiedzaj mojego tematu. Mnie osobiście jest bardzo miło że nie nazywa mnie "czymś na kółkach". Tak, widziałam ten temat który ktoś o mnie założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja jestem Niebieskooka. Misiu na mnie też stawiali krzyżyk. Mieli już tyle hipotez że większości nie pamiętam. Miałam już nigdy nie chodzić, miałam być sparaliżowana od pasa w dół. I wiele wiele więcej.:-) Ale na szczęście żadna się nie sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do ciebie nic nie mam tylko mam do tego śmiecia misio01 naplułbym mu w ten buraczany ryj gdybym miał taką możliwość i bede tu tepił tego cw/ela w twoim temacie i w każdym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on miły i uprzejmy ?? to chyba nie wiesz z kim piszesz popytaj ludzi z kafe to ci powiedzą jaki to cham i prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w stosunku do mnie jest miły. Przecież nie będę go oceniać po tym co piszę do innych użytkowników. Dla mnie ważne jest że jest uprzejmy w stosunku do mojej skromnej osoby. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koślawa ruro jesteś, czy może zjebałaś się z wózka i właśnie czołgasz się po telefon żeby zadzwonić po mężusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×