Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia5432

Crossfit co sądzicie?

Polecane posty

to po prostu zwykłe ćwiczenia funkcjonalne wylansowane przez Reebok to najlepsze ćwiczenia, ale w necie też tego jest w cholerę i trochę, jeśli kogoś nie stać na trenera jeszcze kwestia, czy ten trener coś wart, bo z tym też bardzo różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretha
Crossfit to trening ogólnorozwojowy, dzięki któremu nawet początkująca osoba może poprawić swoją wytrzymałość, gibkość, siłę, koordynacje ruchową i co najważniejsze - spalić tkankę tłuszczową i uzyskać swoją wymarzoną sylwetkę. Od siebie polecam zestaw ćwiczeń, który można wykonywać nawet w domu: https://www.youtube.com/watch?v=ZJSITMXl8Qg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę już od pół roku i jestem bardzo zadowolona polecam z czystym sumieniem ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku http://warriorsrun.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogromna prośba

Drodzy Crossfitowcy i Crossfiterki! 

Mam do was ogromną prośbę o wypełnienie ankiety do mojej pracy licencjackiej na temat: Ocena wiedzy i zachowań żywieniowych wybranej grupy dorosłych uprawiających Crossfit. 

Mam nadzieję, że mi pomożecie i razem przyczynimy się do poprawy wiedzy żywieniowej wśród sportowców! :) 

Jeśli znacie jakieś zaprzyjaźnione boksy, kluby itp., ludzi chętnych do pomocy proszę dajcie mi znać na priv.

Dzięki za pomoc!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw0lZXxNIxkVnmkzodAa_flMh2EN_tEsapfGkgELROiM2r2A/viewform?fbclid=IwAR33uE2Z9e-_YiHjL0Q3nLOI1AZbrA1n9oDAuGEvF3nhghVeq-1_dypQ-mM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tabatę. Dopiero od niedawna uczęszczam na zajęcia, ale daje niezły wycisk. Swoje wnioski dokładnie opisałem tutaj: 

www.szanujezdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 14:00, Trenerka Monika napisał:

Siłownia lepsza 😉 

W czym lepsza ? To znaczy dla kogo i w jakim celu ?

Jakie są wg Ciebie wady crossfitu a jakie zalety "siłowni" ?

Nie jestem pewien czy te dwa rodzaje aktywności (crossfit/siłownia) można w ogóle ze sobą porównywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Crossfit jest świetny. Chodzę od pół roku na zajęcia grupowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina3465

Na początku może być ciężko, ale pózniej to pokochasz, gwarantuję. Miałam tak samo, podczas ćwiczeń ważny jest komfort, dlatego od początku warto zainwestować w ubrania dobrej jakości. Polecam sklep rcfp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja mogę polecić nagie pływanie.Bardzo miłe doznania daje. Polecam każdemu spróbować chociaż raz. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek398473

Crossfit to świetna sprawa dla osób chcących usprawnić swoją sylwetkę, w szczególności polecam akcesoria rcfp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×