Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique890

Zalewajaca Europe fala islamistow....

Polecane posty

Gość gość
A Polakow tez mozna do tych Imigrantow zaliczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie jest fala imigracji. to już jest tsunami! A wystarczyło by wprowadzić takie prawo jak jest w Japonii, Muzułmanin nie może dostać obywatelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ANGNOSTYKIEM!!! i nie bronię żadnej wiary. Mówię obiektywnie jakie dostrzegam plusy i minusy u obu religii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dawno to mówiłem Europa prowadzi złą politykę która się odwróci przeciwko nam,Anglia i inne kraje boja się nas z Europy wschodni a największe zagrożenie są właśnie murzyny,cyganie,araby dla nas,przez to że dzieci robia a my za to wszystko płacimy jako podanicy, i co mnie zastanowi wszyscy są ślepi nie widza lub celowo nie widza,nie jestem rasista zawsze cenie ludzie co pracują radzą bez względu kim i jaki kolor skóry ma,ale to jest zguba europy z taką polityka za kilka lat będziemy mniejszością w europie,boże chroń nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam jedną rzecz której się nauczyłem podróżując po świecie: ludzie wszędzie są tacy sami. Mówią różnymi językami , różny mają kolor skóry ale są bardzo podobni do siebie. Oczywiście w programach podróżniczych w TV Ci tego nie powiedzą , bo podróżnik musi zrobić show , nie może powiedzieć "słuchajcie , ludzie tu są tacy sami jak u mnie na osiedlu" bo by nikt jego programów nie oglądał. Musi bajdurzyć, opowiadać dyrdymały, których i tak 99 % jego widzów nigdy nie sprawdzi bo nie ruszają się z domu. W krajach o których piszesz jest po prostu ciemnota, jeszcze nie nastąpiło tam oświecenie jak w Europie w XVIII wieku , w Europie tez się zdarzały straszne rzeczy i to nie tak dawno - np. ostatni przypadek wykonania oficjalnego państwowego wyroku śmierci przez wbicie na pal to Jugosławia - rok 1946.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmańska dzicz nas kiedyś zdominuje i to w naszym własnym domu, jeśli nadal będziemy patrzeć na nich przez pryzmat "poprawności politycznej" - islam to nie religia, tylko P//¤#"0pier¤#"Dolony ustrój społeczny, oparty na przemocy, robiący ludziom wodę z mózgu! Media publiczne to kłamliwe, lewackie szmaty siejące kłamliwą propagandę, a islam to popaprany system indoktrynacji, produkujący psycholi, a nie żadna tam religia! Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morderstwo honorowe
To jest nowa odmiana wojny. Inwazja imigrantów to ciche przejęcie władz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzi sie jedno zasadnicze pytanie: PO CO BYŁO NARUSZAĆ CHWIEJNĄ RÓWNOWAGĘ W AFRYCE PŁN. I BLISKIM WSCHODZIE? Po co było obalać dyktatorów którzy trzymali to wszystko w garści, wywołując i sponsorując tzw. arabską wiosnę (choć bardziej pasuje nazwa "islamistyczna wiosna")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoczyć granice wojskiem i nie wpuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA roznieca wojny na całym świecie w imię dobra obywateli tych krajów a potem zostawia zniszczony ich kraj i gorszą sytuację niż mieli. Po co ? Własne interesy. A efektem są migrujący biedacy do Europy, Tu zapędzają problemy a powinni tych powojennych emigrantów zabrać do USA bo jak pomagać to do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego europa nie robi tak jak np Australia,ludzi deport a lodzie niszczy(topi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelać na morzu i tyle jasny komunikat dać że każda łódź naruszająca nielegalnie wody UE zatonie! każdy ponton, każda dratwa! i po sprawie...w europie nie ma miejsca i pracy dla ludzi którzy sami u siebie nie potrafią domu zbudować...w swojej ojczyźnie!za 20 lat będzie z europy meksyk i brazylia w jednym. dzielnice slamsów i milionerów ochraniających się od tych muzułmanów itp. Problem bezrobocie europa musi rozwiązać i biedy sama u siebie...dlatego trzeba ostro i twardo- strzelać do łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnowione stare przysłowia : Kto nie płaci na własne dzieci , ten bedzie łożył na cudze które przeciez też sa nasze , albo mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5Nie wyobrażam sobie imigrantów w Polsce, kraju spauperyzowanym, z 15-30% bezrobociem. Poza tym nie chcę słyszeć z 5 razy dziennie beczenia mułłów, wolę już o wiele rzadsze dzwonki kościołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Polska przyjęła ułamek tych uchodźców, co Jordania i Liban, to wycie rodaków wznisłoby się pod niebiosa. Nawet gdyby uchodźcami byli nasi sąsiedzi - Ukraincy, Słowacy, Litwini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie imigranci to zolnierze ktorzy przybywaja do Europy zgladzic bialych niewiernych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z raju do piekla
Nic nie rozumiem! Przeciez AMARYKANSKA ,,arabska wiosna,, zaprowadzila w Afryce Polnocnej PRAWDZIWY RAJ na ziemi. Dziwni sa, zaprawde ci europejczycy i jankesi. Skoro Amerykanie caly czas twierdza, ze DOPIERO ONI zaprowadzili tamze demokracje i dobroby to wszyscy obywatele z panstw NATO oraz USA powinni przeprowadzic sie do Afryki Polnocnej jak najszybciej. Tymczasem to Arabowie ucieka z RAJU do europejskiego PIEKLA! KTOS TU KLAMAL I NADAL KLAMIE! Tylko kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano czytałam świetny wątek na ten temat na pokrewnym portalu, daję link http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=828194 Co do mnie, sprawa jest trudna bo z jednej strony szkoda mi ludzi, chrześcijan, którzy tam cierpią w wojnie, z drugiej czemu tutaj płyną prawie sami faceci 20-30, co z ich kobietami i dziećmi? Podobno już przedostali się bojownicy islamscy, za kilka lat może być totalna masakra w Europie :( Mi zimno niestraszne, mam plan na pracę i w takim wypadku wyprowadzam się na Alaskę, muzułmanie nie przepadają za mrozem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno, dawno temu , Afrykanów zwożono do różnych krajów świata na siłę i czyniono zeń niewolnikami . Była to naganna procedura . Czasy się zmieniły i bractwo czarne,, samo pcha się dzisiaj do białych panów , niepomne swojej historii . Przyjeżdżają i oczekują cudu od UE. Tu zaś stają się niepotrzebnym śmieciem . Podobnie jest z Meksykanami , którzy skacząc przez mury , usiłują się dostać do USA . Współczuję im i Włochom , którzy są katolikami , ale już ich cierpliwość wnet się skończy . Zarazę trzeba powstrzymać lub .........! Dobrze główkujecie . Francja , Niemcy , Belgia i Holandia też mają swoją już dżumę , na własne życzenie . Do Polski też już TOTO przybywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czego taki islam emigruje przecież to takie zdrowe i silne moralnie kraje. To tak jak w dzień likwidować burdele a w nocy do nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polacy rozłażą się po całym świece. Żyli sobie nieźle w Tunezji, Libii. Trzeba było dać im spokojnie i dostatnio żyć a nie rozwalić im życie. To Włosi udostępnili swe lotniska by Francuzi mogli bombardować Libię no to teraz macie czego chcieliście. Współczuję ale nie Włochom ale biednym Libijczykom którym zniszczono kraj i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...ja podrozujac musze miec przy sobie paszport albo dowod, a tu tysiace ludzi kazdego dnia podrozuje sobie bez dokumentow i pieczatek. Na to wszystko godza sie madrzy tego kontynetntu, a wojsko sobie maszeruje w defiladach. Niedlugo Niemcy stana sie mniejszoscia narodowa we wlasnym kraju - to dopiero bedziemy mieli sasiada. Niemcy Francja nawet Anglia jest zapelniona muzulmanami ktorzy zaczynaja dominowac w roznych dziedzinach zycia i wchodza z butami, nie szanuja innych religii, nie sa otwarci i tolerancyjni. Mysle, ze te dzialania predzej czy pozniej wywolaja kolejna wojne religijna i o o w tym wszytskim chodzi. Zaden madry polityk, obywatel nie dopuscilby do tak ogromnego niekontrolowanego naplywu ludnosci do wlasnego kraju. To sa dzialania niezrozumiale pod kazdym wzgledem. Dzialania na szkode narodow!!! Ciekawa jestem co polscy politycy zrobia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile juz jest meczetów w Berlinie? Nigdy byście nie przypuszczali. 8 5 !!! Osiemdziesiąt pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w Anglii różnią się jednak od muzułmanów w innych krajach Europy. Są rodacy, którzy po chamsku lecą na sojcal, ale więcej Polaków za granicą ciężko pracuje i co najważniejsze - nie wyznaje religii nienawiści jaką jest islam i nie narzucają się z dzieciarnią i lewniwymi babskami w chustach na głowach, które złośliwie komentują, gdy nie daj Allah masz szorty na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie buduje się dzisiątki meczetów wokół których zaczynają się zalążki policji obyczajowej, atakowane są skąpo ubrane kobiety , sklepy i restauracje podające wieprzowinę są dewastowane, właściclele zastra szani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy tłumnie korzystają z zachodniego socjalu, więc konkurencja ich niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich religia (tzn.ślepa wiara,robiąca więcej krzywdy niż pożytku) nie,jest dla nas akceptowalna. Ktos powiedział kiedyś,że jedynym sposobem na nich to ogrodzić ich wielkim murem i poczekać co zrobią? cześć umrze (to przykre) ale to pomoże,im zacząć myśleć...skąd wziąść jedzenie i co najważniejsze że,allah im z nieba manny nie zrzuci. Wiem,że to zacofany karaj ale jak będą chcieli przetrwać to zaczną myśleć. Mieszkałam we Wloszech i widziałam jak przypływali na tratwach,jak (Policja) ich eskortowała,i jaki później był syf,bo"srają tam gdzie jedzą" ponieważ,na tych tratwach nie było kobiet które by posprzątały. A meżczyzna nie sprząta. Na Lampedusie (Polecam film dokumentalny) burmistrz tego miasta prosił ich o porządek w "miasteczku emigrantów" to trzeba zobaczyć żeby,zrozumieć jakie sieją spustoszenie w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum Londynu dzielnicy Tower of Hamlet muzułmanie już stanowią UWAGA.. ponad POŁOWE mieszkańców. To nie żart. Są już większością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkim błędem była rezygnacja z kolonii w Afryce. Czarny Człowiek miał tam pracę, opiekę, ze strony mądrzejszego Białego Człowieka. Miał możliwośc podpatrywać w jaki sposób się pracuje, tworzy coś. Co bardziej bystre Czarne Ludzie na miarę swoich możliwości mogli pobierać nauki, rozszerzając stopniowo swoje możliwości intelektualne, chcąc dorównać Białemu Człowiekowi. Wszystko to harmonijnie działało. Niestety lewacy wzięli się za "naprawę" świata no i narobili bigosu. Teraz łódki pełne Czarnych Ludzi płyną do krajów Białego Człowieka. Oni do dziś patrzą na Nas w nadziei na pomoc, bo wiedza, że to Cywilizacja Białego Człowieka jest najbardziej wartościowa, i tylko od nas mogą otrzymać jakąś pomoc. I powinniśmy pomagać im. Ale w ich krajach! Tak jak to było za dawnych czasów. A płynącym na nas hordom rzucić kamizelki ratunkowe i łódki zatopić. Po kilku takich akcjach fala emigracji spadnie. Ich kraje afrykańskie należy ponownie skolonizować. Z pominięciem krajów islamskich, których pozostawiamy ich losowi, aż sami się wymordują, albo z głodu padną, namnożeni jak króliki. Tych, jako zboczonych dzikusów, nawet nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×