Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Morze wyrzuciło na brzeg ciało chłopca

Polecane posty

a dlaczego niby Kanada miała by dać im azyl, to jeszcze w miarę normalny kraj. takie niusy są specjanie rozsyłane, szantaż emocjonalny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, dzięki. Polecam się na przyszłość. :) Ale jak już, to doyebałaś. Jestem kobietą. I mieszkam w jednym z "rajów dla uchodźców", więc wiem, o czym piszę. I dość mam tego, że uczciwie pracujący ludzie mają ciężkie życie, a jakiś "uchodźca" siedzi 20 lat na zasiłku i nawet nie mówi za dobrze po angielsku, o urzędowym języku nie wspominając, a wszystko ma podane na złotej tacy. Bo będzie wkoorw i oskarżenia o rasizm jeśli taca będzie tylko srebrna. Jak banda Somalijczyków zgwałciła kobietę, to gazety nie pisały o ich narodowości. I tysiące podobnych przykładów. A będzie jeszcze gorzej. I to samo czeka Polskę i resztę Europy. Jedyne wyjście to odgrodzić Unię płotem i drutem kolczastym i strzelać do próbujących tę przeszkodę sforsować. Tak Amerykanie zniechęcają nielegalnych imigrantów z Meksyku i jakoś nie słyszałam, żeby ktoś to krytykował. To jest obrona własnego terytorium i my, Europejczycy, musimy odbudować instynkt samozachowawczy, bo inaczej za dwa-trzy pokolenia będziemy kalifatem z prawem szariatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie wszystkimi czterema pod postami na nie dla ciapatych. Nie chce ich tu kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie tylko, jaki cel mają w tym politycy. Taka np. Angela Merkel. Czy naprawdę jest jej na rękę zniszczyć własny kraj? Rodowici Niemcy już mają dość tego, co się tam wyprawia. Nastroje w Czechach, Polsce, na Słowacji i Węgrzech są jeszcze gorsze, choć w Europie Środkowej ten syf dopiero się zaczyna. Dojdzie prędzej czy później do jednej wielkiej rzezi na muzułmanach w Europie. Bo oni nas do tego zmuszą, nie dadzą nam wyboru. Bo albo oni, albo my. Już nam pokazali, że nie szanują nas i naszej kultury. U nas mają obsesję na punkcie praw mniejszości. U nich mniejszości nie mają żadnych praw. Wolę sobie nie wyobrażać co to będzie, gdy będziemy mniejszością u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsumuj więcej tiwi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekli z Syrii w 2012 i żyli w Turcji. Ale tata nie miał zębów, a chciał je sobie zrobić. Jego siostra z Kanady powiedziała, że zapłaci mu za te zęby 14 000 dola.rów , ale przekaz pieniężny do Turcji dużo kosztuje i nie można jednorazowo przesłać takiej sumy, więc ojciec siostry wpadł na pomysł, że jak znajdą się w Unii to da radę to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze i najważniejsze ten Pan z rodziną dotarł do Turcji w której mógł sobie już spokonie zostać tam jest względnie bezpiecznie - po co sie pchać z żoną i 2 dzieci dalej - druga sprawa że jak człowiek uceika przed smiercią i wojną to jest wdzięczny za każdy gest , odzież i kanapki a nie wyrzuca i żąda 4* hotelu i socjalu - ja jakabym była w takiej sytuacji to dziękowałabym ludziom za dary dla dzieci i robiłą co mogła żeby to dopracować chociaż w ogrodzie czy w kuchni - kanapki wzięłabym z pocałowaniem w rękę i ubrania bo idzie zima i wszystko się przyda w takiej sytuacji - to banda brudasów roszczeniowa nastawiona nad dajcie a nie na zapracuje! Nie chce takich ludzi w tym kraju sami sobie pomóc nie potrafimy a innych mamy utrzymywać - bo raczj żaden człowiek rozsądny nie zatrudni takiego w swojej firmie. Bo będzie się bał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:13, 100% racji. Gdyby naprawdę uciekali przed wojną, całowaliby tych Włochów, Greków i Węgrów po stopach za gościnę i jakąkolwiek pomoc. Ale nie, oni wyrzucają jedzenie, bo "monotonne", bo ze znakiem Czerwonego Krzyża, bo zwykłe kanapki. Nie chcą baraków, chcą 5-gwiazdkowego hotelu, kieszonkowego i markowych ubrań. We Włoszech czarni zgwałcili i próbowali zamordować kierowniczkę ośrodka dla uchodźców. Tak wygląda ich wdzięczność. A tak na marginesie, w Afryce nie ma wojny, oni tylko pchają się do Europy po łatwe życie na czyjś koszt. Bo nasłuchali się, że my tu do złotych kibli sramy, podcierając się jedwabnymi szmatkami, chodniki są z marmuru, a z samolotów rozpylają perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×