Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyobrazacie sobie prawikow?

Polecane posty

Gość gość
Rozumiem, wierze ,ze jesteś prawikiem ale nie rozumiem dlaczego przez tyle lat nie udało się zapoznać jakiejś kobiety. W czym był i jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne nie mam "tego cosia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu facetów nie ma "tego cosia" a jednak są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam szczęście do prawikow i powiem ,ze to naprawdę fajni faceci , zazwyczaj nieśmiali i każdy ma to "coś " tylko dla każdego to "coś " oznacza coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ja na to mogę odpowiedzieć? widać jednak mieli skoro nie są 40 letnimi prawikami a ja owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byliby prawikami do dziś gdyby mnie nie spotkali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ze to naprawdę fajni faceci " x to widocznie trzeba być "niefajnym" żeby iść z dziewczyną do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę powiedzieć ,ze wszyscy tylko Ci ,których znałam i już prawikami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie są to raczej nie kwalifikują się do tego tematu. tu raczej chodzi o tych co prawikami są. bo że "kiedyś byli" nie bardzo się liczy. nawet casanova kiedyś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,ze każdy kiedyś był ale niektórzy dość długo trzymali się w tym stanie wiec o takich właśnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to już zależy co dla kogo znaczy "długo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz siebie za fajnego faceta , sympatycznego , nieśmiałego , niebrzydkiego. Myślę ,ze nie jesteś szczery i problem leży w całkiem czymś innym. Jest wiele kobiet , które właśnie szukają takich facetów bo z takimi można stworzyć coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za kogo ja się uważam to nie ma za bardzo znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz mi na pytanie, czy odrzucales kobiety, które były Tobą zainteresowane a te,którymi Ty byłeś zainteresowany odrzucały Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to wyglądało tak, że w czasach mojej młodości kobiety nie były zainteresowane mną a teraz ja nie jestem zainteresowany :) odruch warunkowy mi się wyrobił i źle się w towarzystwie kobiet czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec jest to teraz problem w Tobie. Jeżeli jest Ci z tym dobrze to po co to zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odpowiedz mi na pytanie, czy odrzucales kobiety, które były Tobą zainteresowane a te,którymi Ty byłeś zainteresowany odrzucały Ciebie?" Jak mógł odrzucać, skoro kobiety nie robią pierwszego kroku, tym bardziej do prawiczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz za siebie, ja tez jestem kobietą i jak facet przypadnie mi do gustu to pierwsza zrobię krok i nie ważne czy jest prawikiem czy nie. Na czole nikt tego wypisanego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A wiec jest to teraz problem w Tobie." x nieprawda. to że ja nie jestem zainteresowany to nie oznacza bynajmniej że kobiety są zainteresowane. to oznacza tylko że nie podejmuje w tej chwili działań które w przeszłości przynosiły mi tylko gorzkie rozczarowania. lepiej się tak żyje po prostu. dlatego tak śmieszą mnie te teksty jakie to prawiki są fajne chłopaki. może i tak, o ile są prawikami w wieku góra do 25 lat. a jak przez te 10 lat, (zakładając że zaczyna się "szukanie" gdzieś w wieku 15 lat) facet nie był w sanie nic poderwać to na pewno nie jest fajny, nie ma się co oszukiwać. co oczywiście nie oznacza że nie ma jakichś tam zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak facet przypadnie mi do gustu to pierwsza zrobię krok " x no to tym bardziej świadczy o tym, że stary prawik to nie jest jednak "fajny facet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a czole nikt tego wypisanego nie ma" Prawika idzie poznać po wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, nigdy nie spotkalam 40-go prawika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uważasz siebie za fajnego faceta , sympatycznego , nieśmiałego , niebrzydkiego. Myślę ,ze nie jesteś szczery i problem leży w całkiem czymś innym. Jest wiele kobiet , które właśnie szukają takich facetów bo z takimi można stworzyć coś poważnego. x No i to jest coś ciekawego bo jest wielu tych co niby takich kobiety chcą a takich nie wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
offerma jak zawsze dobrze piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawika idzie poznać po wyglądzie Jak!!!! O tym był temat! gość dziś " jak facet przypadnie mi do gustu to pierwsza zrobię krok " x no to tym bardziej świadczy o tym, że stary prawik to nie jest jednak "fajny facet". To raczej pisze słabsza genetycznie a nie ofermą Pozatym co jesli jakiś facet nie ma kobiety,ma 25 lat i ludzie go lubią nawet bardzo,raczej introwertyk,trochę zakompleksiony ale raczej bez fobi społecznej i może nie jest dominatorem w dużej grupie to ludzie lubią z nim rozmawiać,spędzać czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x No właśni czyli taki spokojny fajny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfajny
Za prawictwo po 40 roku życia ZUS powinien wypłacać rentę inwalidzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×