Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Bardzo fajna klinika stomatologiczna To Provital na Białołęce. Chodzę tam od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona,ostatnio zkusiłam się na licówki ,dzięki czemu mam bielszy uśmiech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość 2018.04.25 do Radzymina nie jest daleko bez przesady...dłużej mi często schodzi przebić się na Bemowo niż dojechać do Radzymina z Targówka. A skoro mam tam sprawdzonych lekarzy stomatologów to wolę nawet nadłożyć kilometrów i mieć pewność co do leczenia. Dlatego wybieram Panoramę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wykupiony pakiet w EnelMedzie i też dentystę tam. Korzystałam kilka razy, za każdym razem bez bólu, w przyjemnej atmosferze i przede wszystkim fachowo. Z terminami też jest bardzo ok. A i można nawet przez aplikację na telefonie zapisac się na wizytę, sprawdzić terminy, lekarzy itp, taki myk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja jestem w Lux Medzie i tam też korzystam z usług stomatologicznych. Jak dla mnie super opieka i zdecydowani liderzy w stomatologi. Teraz jeszcze wykupiłam sobie taki pakiet komfort za śmieszne pieniądze bo 49 zł - w cenie są 3 znieczulenia, darmowe przeglądy i konsultacje z planem leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo http://www.dentsm.pl/ i pana dr Jasińskiego, leczyłam u niego zęby kanałowo. Bardzo delikatny, nic nie bolało, a ząb pięknie wypełniony pod mikroskopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zawiodłem się na usługach oferowanych przez Ferreus https://ferreus.pl/ . Wysoka jakość usług w kompozycji z atrakcyjną ceną sprawiły, iż staram się tam pojawiać najczęściej jak to tylko możliwe. Zdrowie podobno kosztuje, tutaj akurat nieco mniej, dlatego staram się odwiedzać ich gabinet kiedy tylko jest to możliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_wawrzyniak
Ja chodzę na wizyty do Centrum Medycznego Corten Medic, oni mają kilka placówek w Warszawie. Mają nowoczesny sprzęt i sterylne wnętrza. Pierwszy raz od dawna mogę powiedzieć że lubię chodzić do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Bilski. Leczy zęby nawet te, co inni stomatolodzy spisali już na straty. Leczy z sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkagolonka
Dobrych stomatologów maja przychodnie Corten Medic, sama jestem u nich zapisana i jestem zadowolona. Mają nowoczesny sprzęt, lekarze są bardzo mili i delikatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam FABDENT, http://www.fabdent.pl/uslugi. Ja tam leczyłam swoje zęby i to w dużym zakresie. Bardzo polecam, przyjmują tam naprawdę dobrzy i kompetentni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy specjaliści-stomatolodzy pracują w LuxMed. Teraz mają specjalną ofertę dla swoich klientów z Warszawy na pakiet stomatologiczny Komfort. Za gorsze można go dokupić do pakietu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
ja skorzystałam z tej promocji, koszt tego pakietu to tylko 49 zł, no i moga z tego korzystać osoby któe mieszkają w Warszawie bądź Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczyłam się wyłącznie u http://maestria.clinic/ . To był fantastyczny wybór, gdyż na miejscu mogłam liczyć na zabiegi chirurgiczne, implantologie, a nawet wybielanie. Dzięki ich usługom czuje się znacznie pewniejszy siebie, a to za sprawą piekniejszego uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że przewinęło się tutaj kilkukrotnie Corten Medic. To fakt, dobra placówka. Krótsze terminy oczekiwania na wizytę niż w innych ośrodkach. Pewnie dlatego, że mają sporą grupę specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio rozpoczęłam leczenie zębów - kanałowe pod mikroskopem u dra Jasińskiego w Dent Sm na Bemowie (kontakt na http://www.dentsm.pl/). Bardzo fajne miejsce i pan doktor, któremu w pełni ufam, bo widzę, że ma doświadczenie i wybiera najlepsze możliwe metody leczenia, aby uratować moje zęby, które niestety sobie trochę zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Bilski piaskował mi ostatnio zęby. ja akurat tego zabiegu za bardzo nie lubię, a tu zrobione było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego dentysty w Warszawie to polecam wam zgłosić się do www.ortodentis.pl Zlokalizowani są w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcecie przepłacić, a chcecie być obsłużeni miło i uprzejmie, to proponuję skontaktować się doktorem Bilskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie miałam pisać odoktorze Bilskim, ale widzę, że są tu już dobre opinie. mogę je tylko potwierdzić. Bardzo dobrze leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurolka
Gabinetem który szczerze mogę polecić w Wawie to Centrum Demed – miła atmosfera, nie ma kolejek no i wiem że wszystko jest zrobione należycie. Bardzo jestem zadowolona z tej opieki stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka chodzi od Eurodental i jest bardzo zadowolona. Fachowa opieka i dobre podejście do pacjenta. No i podobno przyjmują tam bardzo dobrzy stomatolodzy z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parcirra
no w Wawie wiele jest takich dobrych miejsc, sporo ich przetestowałam ale faktycznie Centrum demed jest doskonałym miejscem, komfortowym z super sprzętem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie samo miejsce znam na Tarchominie. Gabinet nazywa się Stomapol. Dla mnie wygodnie, bo nie muszę całe miasto do centrum jechać, by porządnie zęby wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Eurodental jest super - trafiłam do nich bo należą do Lux Medu, w którym mam wykupiony pakiet. Stomatolodzy są świetni, mają bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta i jeszcze nie miałam sytuacji, żeby któraś wizyta była dla mnie bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem nie potrzeb wielkich klinik stomatologicznych, a po prostu stomatolog, który wyleczy zęby. Moim stomatologiem jest Dr. Bilski. Miły i konkretny stomatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten dr Bilski przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie przyjmuje dr bilski, ale jeśli jeszcze szukasz dobrego gabinetu, to looknij tutaj http://stomapol.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Stomapol. Zęba wyleczyli mi tam praktycznie bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Koleżanka z Warszawy ma pakiet stomatologiczny w Lux Med i chodzi tylko do nich. Podobno pracują tam świetni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Czasem nie potrzeba wielkich klinik. Czasem wystarczy po prostu dobry dentysta, a takim jest dr Bilski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×