Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość Małgorzata

a jak ktoślubi mieć wszystko na miejscu, to polecam Stomapol. Tam i prześwietlenie zęba tez zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Bardzo dobrym stomatologiem jest Pan Krzysztof Schmeidl - placówka ENEL MED - Galeria Północna. Osoba z ogromną wiedzą, odpowiednim podejściem do pacjenta. Mimo stresu leczenie kanałowe przebiegło bezboleśnie, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Piotrowski

Stomapol!! To już po prostu stomatologia na światowym poziomie, a ceny normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliberka266

Corten Medic - świetni specjaliści, możliwość umawiania wizyt online przez Portal Pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

polecam Dariusza Kaczyńskiego- przyjmuje w gabinecie Centrum Medyczne Enel-Med, pod adresem ul. Gilarska 86 C. bardzo dobry stomatolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemróżą

polecam stomatologów z centrum medycznego Corten Medic - mają tam świetnych specjalistów i nowoczesny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Dr Bilski. Bardzo dobry i empatyczny fachowiec w swojej dziedzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Odbij 15km od wawy do Pruszkowa albo jeszcze Wołomin i tam masz Pio-Dent, moim zdaniem jeden z najlepszych gabinetów. Robią niedrogo i dobrze - mnie plomby trzymają się od wielu lat na swoim miejscu i chodzę tylko tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mi odpowiada bardzo centrum Demed - mają dobrych specjalistów. Wszystko na czas i bez bólu i problemu. Na prawdę moim zdaniem warto! jestem bardzo zadowolona z ich stomatologicznej opieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eletka

a korzystaliście z usług Lux Medu jesli chodzi o stomatologię? ja korzystam z ich pakietu komfort na usuługi stomatologiczne i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie ma problemu z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesniewski

Sprawdź stomapol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśny

Świetne centrum - stomapol, miałem wykonywane u nich trzy zabiegi i z czystym sumieniem mówię - Brak fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Łomiankach pod Warszawą znajduje się całkiem niezłe centrum stomatologiczne, w którym pracuje wielu specjalistów. Polecam wam wybrać się do www.ortodentis.pl Tam wyleczyli moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninowska

Jestem zadowolona z lux medu , leczę tam zęby już długo, zawsze są zaleczone dokładnie, bez bólu a przeglądy mam darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Właśnie dziś wyszłam od doktora Bilskiego. Jestem bardzo zadowolona, bo bardzo szybko mnie przyjął i po bólu zęba nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii o Eurodental w Warszawie. Dlatego skorzystałam  z oferty na pakiet stomatologiczny Komfort. Teraz ma kompleksową opiekę stomatologiczną za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Na Jaszowieckiej 8 przyjmuje bardzo fajny i dobry stomatolog. Ma rękę do zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Podobno LuxMed ma teraz jakąś fajną ofertę na pakiety stomatologiczne. Ktoś z Was słyszał o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterka

Lux Med ma sporo pakietó stomatologicznych, wszystko zależy od indywidualnych preferencji, mają pakiety i dla dzieci i dla dorosłych, zalezy dla kogo potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

U Pana doktora Bilskiego miałam robione trzy zabiegi. Każdy  wykonany bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Polecam dr Bilskiego. Prawdziwy specjalista w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senesa

W Centrum Demed można na prawdę dokładnie i dobrze wyleczyć sobie zęby. Ja zaczęłam tam chodzić i szczerze mówiąc jest to jedna z lepszych klinik w Warszawie. Można czuć się komfortowo na fotelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

ja znam bardzo dobrego stomatologa u nas w warszawie. Jest to doktor Marcin Bilski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

W Warszawie polecam Eurodental. Chodzimy tam całą rodziną i jesteśmy bardzo zadwoleni. Szybkie terminy i świetni specjaliści, to właśnie za to ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelinnka

Najlepsza jak dla mnie to bez dwóch zdań klinika Villa NovaDental.  Lekarze z pasja , uśmiechnięci , oddani pracy. Pełne zaangażowanie , sprzęt nowoczesny. Zero strachu i zero bólu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łejka

Byłam w Villa Nova w Warszawie i polecam opiekę stomatologiczną bo to świetne miejsce, dbają o pacjenta, lekarze świetni, uratowali mi takiego zęba, którego inny dentysta chciał usuwać, bo nie widział nadziei. Personel bardzo pomocny, dbają o pacjentów, warto ich wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikalka

ja mam z kolei pakiet stomatologiczny w enelmedzie, chodże do nich na regularne przeglądy zębów bo to gwarantuje mi pakiet, a przy tym płacę jedynie 50 zł z apakiet, to niewiele za taki komfort jaki od nich otrzymuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Ja ze swojej strony przy tego typu tematach dotyczących stomatologów pozytywnie rekomenduję gabinet SteczkoDentysta.pl - nie raz mi pomagali, świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikozka

ja ma doświadczenie z Eurodental w Warszwie, to placówka przejęta przez Lux Med, mają dobrą kadrę no i leczą najnowszymi metodami a na tym zależało mi najabrdziej, warto zwracać uwagę na tego rodzaju szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reterka

Jeśli chodzi o Warszawę to ja polecem też klinikę Villa Nova, chodze tam regularnie, robiłam u ich już kilka zębó i wszystko przebiegło profesjonalnie, bezboleśnie i w miłej atomsferze, nie bolało nawet tak bardzo więc mam teraz inne podejście do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×