Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotel na wesele Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość

Hej bydgoszczanki jaki polecicie hotel z dobrym jedzeniem miła obsługa nie drogie przede wszystkim ewentualnie z pokojami dla gości weselnych dużym parkingiem sala przestronna klimatyzowana na ok 50-80 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna tylko mi się nie podoba jakaś za Clintona w środku jest poza tym ja pytam o hotel na wesele w Bydgoszczy czytaj dokładnie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się coś bardziej eleganckiego chcę w BYDGOSZCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
W promieniu 40 km od Bydgoszczy jest uważam wyjątkowe miejsce na ten wyjątkowy dzień. To http://www.wiktorowo.com/ . Piękna przyroda dookoła, elegancka sala, lampiony, duży wybór jeśli o menu chodzi. Pokoje dla gości oczywiście też tam są. Po prostu jak dla mnie miejsce idealne. Nasze wesele właśnie takie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzałam stronę Wiktorowa, zaczynamy rozglądać się za salą na wesele. Musimy z Tomkiem tam podjechać bo wygląda pięknie; dzięki za namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEAT

Ja polecam skontaktować się z tym hotelem pod Poznaniem -  Hotel Remes Sport & Spa.  W tym hotelu zorganizujemy niezapomniane przyjęcie weselne, które będziemy pamiętać na długie lata - my i nasza rodzina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×