Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Coraz śmieszniej

Polecane posty

Gość gość
Wypłynęła prywata Ciekawska że byliscie razem że mialaś męża ale go nie masz. Wrzesien 2014:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopernik też była kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawska dostała cynk że gość kilka godzin temu o niej coś wpisał. Zenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilę wylezie Ewa emerytowana nauczycielka :-D I napisze że jesteśmy dno a to wszystko jest wyssane z brudnego palca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak Ciotki dokładnie studiuja wpisy na swój temat :O Ciekawska od razu się zalogowała żeby nie było że spotkała sie z W :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wszystko wyssane z brudnego palca. Po co robicie burzę w szklance wody. I tak przecież jesteście tu niemile widziani. Proszę was o opuszczenie tego tematu, bo będziecie ignorowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są Wasze awatary uciekające seksem i historia nicku minimum 3 miesiące. Nie podoba się temat to go opuśc. Jakie jest stanowisko Much w sprawie Petrowa? Czy to Tabasco ?? Co o tym myśli Ewka ?? Czy to Hajabuza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ważne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SNOF JESTEŚ TAKIM ŻENUJĄCYM CWELEM :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zeby była jasnosc kobietty pierwszej nie uderzę ale oddam bo Ja nie jestem dla nikogo workiem do wyladowywania frustracji Zebys sie nie zapedzila w realu wiec lojalnie ostrzegam TEN STRASZNY WILK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof obciągasz niemiaszkom ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kim jesteś Damianku? Jako Widmo nienawidzisz Chóóju Smofa jako Widmo nienawidzisz Matu i Nowego . Po UJ się mścisz na dziewczynach? Za co to? Czemu nie ma tam Samansary, Imperium, Want i Ewe? Co zrobiła ci Nieogryzek piertttttolllcu na lekach psychotropowych. Idź na Kupałe i jebnij wierszyk Ewusi bo bije ci bravo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo się złości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ich bo Widmus nie lubi silnych kobiet, Widmuś lubi te które kłaniają mu sie w pas, takie podnóżki jak Wanda i Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMANSARA, IMPERIUM WANTI I EVA TO DOBRE DZIEWCZYNY, NIE MAJĄ PEDOFILSKICH CIĄGOT, ANI NIE POPIERAJĄ PEDOFILII JAKĄ PARA SIĘ NOWY W MIEŚCIE. ONE NAGONKI NIE ZAZNAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Gromi Nie czytasz bo Ci nikt w życiu tak dosadnie nie powiedział że jesteś nielojalna wobec kumpli mężczyzn i to nie tylko na ERO ale i w realu bo jaka jesteś na ERO taka będziesz w realu. xxx Więc Ja Góral Ci to mówię dałaś d**y na całej lini jesteś nielojalną wobec kumpli bo ważniejszą od lojalności jest dla Ciebie adoracja chama. xxx Jesteś przekonaną o swojej boskości że jesteś lepsza od innych a na pewno od facetów i taka nielojalność powinno uchodzić Ci to na sucho. To Mnie zawsze śmieszyło w Tobie bo nie masz żadnych powodów żeby uważać się za lepszą od innych xxx Nazywasz to bełkotem bo prawda o Samej Sobie Cię boli więc jak zawsze strzelasz śmiesznego babskiego focha jakbyś miała 16 lat żeby nie musieć się nie konfrontować z prawdą o Samej Sobie bo by Ci spadła Twoja Boska samoocena. Bełkotem intelektualnym Gromi i próbą dorobiania filozofii do do swojej nielojalności wobec Mnie było Twoje tłumaczenie w sprawie Nowego w Mieście i jak to wykazałaś się wtedy lojalnością takiego zakłamania i takich bredni jak wtedy w życiu jeszcze nie słyszałem a już trochę żyję na tym świecie wilk1946 2014.09.26 A Ty strzelaj te swoj***abskie śmieszne fochy jakbyś miała 16 lat i unikaj konfrontacji z prawdą o Samej Sobieusmiech.gif Jesteś właśnie taka jak napisałem!!! I nie tylko Ty ale większość tego chorego Babińca na całym ERO Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze wilk1946 2014.09.26 Wadera Nigdy nie chciałem Twojej d**y, nie chcę i nie będę chciał jest bezpieczna!!!usmiech.gif I może to jest ten powód dla którego adoracja chama Jacek81 była ważniejsza niż lojalność wobec Mnieusmiech.gif xxx Byłaś dla Mnie zawsze tylko kumpelą i chyba bliżej kumplować się na ERO niż My nie można było i doskonale wiesz o czym mówię !!!. xxx Znaliśmy się o wiele lepiej niż z Gromi!!! Ja to zachowam na zawsze dla Siebie ale Ty miej trochę honoru i nie udawaj na forum że ledwie Mnie znałaś !!! wilk1946 2014.09.26 Gromi Publicznie dałaś słowo honoru że się spotkamy!!! Więc mam nadzieję że dotrzymasz!!! A możesz mieć okazję szybciej niż myśliszusmiech.gif Jak będę wyjeżdżał w Bieszczady napiszę Ci to na Twoim temacie napisz wtedy na maila i omówimy szczegóły spotkania. A gradobicie Mnie tylko rozbawia pamiętaj zasad jest taka ty połowę czasu mówisz co myślisz o Mnie a Ja połowę co myślę o Tobie a nie że Ty wylejesz swoje żale i wydziesz strzelając focha jak 16 latka. To uczciwe zasady. Ja nie muszę udowadniać że jestem Góralem a Ty mimo że mieszkasz na Podkarpaciu to masz tyle wspólnego z wartościami tu wyznawanymi co świnia z baletnicą. wilk1946 2014.09.26 Gromowładna I to jest własnie podwójne standardy ja kobieta chamsko do mezczyzny to jest ok ale jak On do niej ostro dopowie choc nie obrazajac bo wskaż Mi w ktorym momencie wypowiedziałem sie o niej bez szacunku stwierdziłem tylko powszechnie znany w medycynie sportowej fakt. I zeby była jasnosc kobietty pierwszej nie uderzę ale oddam bo Ja nie jestem dla nikogo workiem do wyladowywania frustracji Zebys sie nie zapedzila w realu wiec lojalnie ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co СНuja kreskujesz, ignoruj Damiana. Nie potrafisz ?Żenada. hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻMIJ OSIEMDZIESIĄTY CZWARTY, DZIEWCZYNY BRONIŁY NOWEGO W MIEŚCIE, GDY WYSZŁY NA JAW JEGO PEDOFILSKIE CIĄGOTY, TY TEŻ. DLATEGO JESTEŚCIE NA MOJEJ CZARNEJ LIŚCIE. NIE MA LEKKO. PEDOFILIE TRZEBA TĘPIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻMIJ OSIEMDZIESIĄTY CZWARTY, WYDAJ OFICJALNE OŚWIADCZENIE ŻE BRZYDZISZ SIĘ PEDOFILEM NOWYM W MIEŚCIE, TO PRZEPROSZĘ CIE I USUNE Z MOJEJ NEGATYWNEJ LISTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potraficie nawet zignorowac tego debila damiana. Dobrze robi że rozwala to co zostało z tego bagna w pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skądś znam te teksty, przeproś... ten straszny WILK uuuuuu hop hop hop uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi jest okej, dajcie już spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi znawca ERO. Imbecylu przecież Żmij z Jukenem tępią Nowego jeszcze zanim ty się urodziłeś. W du/pie byłeś i gó/wno widziałeś a twoja lista Damianku, to wkleji z autentycznych hejtów na w/w osoby. Nie są nawet twojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmusiu Damianku Niestała też komentowała pedofilię. Wierz mi gdyby Żmij, Nowy Smof i reszta stąd chłopaków spotkałaby się z tobą to byłbyś biedny. Ewa też powinna byc na liscie bo stwierdziła, iż powinni cie zutylizować. Błędny tez ci współczuje. KAŻDY CI WSPOŁCZUJE BO JESTEŚ SMIECIEM I ZABURZONYM DEGENARTEM. DO PSYCHIATRY Y NIE TRZEB SKIEROWANIA. ALE TY CHYBA MASZ JUŻ KARTE STAŁEGO PACJENTA. WIDZISZ_KAŻDY Z FORUM POWINIEN BYĆ NA TWOJEJ UROJONEJ LISCIE. Jesteś odpadem genetyczynym. Wzbudzasz współczucie na forum, litośc i obrzydzenie. Mam nadzieje że w koncu ktoś cie zbanuje bo wilk już tak kiedyś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie będziesz chciał dowodów? O ile nie poleciał temat zaraz go przedstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy wielcy hejterzy.Wielcy trolle kafe każdemu potrafią dosrywać, gnoić, niszczyć tematy. A teraz płaczą bo Damian. Damian i tak jest dla was łagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutować z Damianem? A wy to robicie. To nie Widmo. Przecież Widmok hejtowałby Samansare i Imperium, bo ich nie lubi. Lubi Eve i Want.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻMIJ I TYM POSTEM SOBIE PRZESRAŁEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij84 strzela ci drugą Damianku bramkę, pierwsza padła z samobója i cóż gasimy światła. Ty makujesz mandżur i wypier/dalasz. My wracamy do starych zgadywanek, kto z kim i kto jest kto. :) 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wilki a psy
On tu k****a jeszcze wróci... z Olem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×