Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

alex ja zrobiłam 3 dni przed i tez mi wyszedł negatywny poczekaj jescze z 2 dni trzymam kciuki a nie bola cie piersi nie miałas jakis objawów boli brzucha trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, obawiam się, że przyjdzie mi się pożegnać z wami. Wróciłam do domu, bo rozbolał mnie brzuch i plecy jak na okres. Zaczynam plamić. Lekarza mam na 14.30 ale cudu się już nie spodziewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Justynka Ból jest taki typowy, okresowy. Łapie mnie skurczami. Siedzę i wyję, ale czuję, że to by było na tyle mojej radości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - strasznie mi przykro, trzymaj się jakoś - może to nic złego, ja dziś nie umiem pocieszać... justynkaa1986 - już sama nie wiem, miałam plan zrobić test dopiero 20 października, co za diabeł mnie podkusił, żeby zrobić dzisiaj... objawów nie mam - czasem mnie boli trochę brzuch albo piersi, a dzisiaj to mnie znowu strasznie boli głowa od zatok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex Powtórz jeszcze test po terminie @ i ewentualnie betę zrob. Może akurat. Mnie brzuch boli coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania bedzie dobrze nie łam sie alex trzyamam za was kciuki kochane oby jedank to ciaza była taki dzis dzien ponury ze nie ma jak rozweselic tylko pojsc spac buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex kochana! Zrób test jeszcze raz! Ale poczekaj do terminu @... Kochana sama mi pisałaś ze test może jeszcze nie wykryć ciazy :* kochana nie załamuj się jeszcze :* może zrób betę? Będzie tak najlepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex piszesz ze masz długie cykle a owulacja nie jest w 14 dniu cyklu tylko 14 dni poprzed kolejna miesiaczka a może się jeszcze opóźnila i nie pora na testy.... życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kochane może wiecie jaka ma czulosc test pink express i pink zwykły? Bo ja szukam i szukam i nic nie widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny, łudzę się jeszcze, że za wcześnie ten test zrobiłam - poczekam do 20.10. tak jak pierwotnie miałam w planach - o ile nie dostanę okresu wcześniej :( Claudiie90 - oba mają czułość 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex oby dwie czekamy :* Ja w niedzielę rano zrobię test dopiero. Nie chciałabym się znów załamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - wiem, co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jeśli się nie uda to Ja już nie próbuje.... Mam dość, ciągle pod presją jestem. Ciągle. Na widok kobiet w ciąży i maluszków to mi się pojawiają łzy w oczach... Ahhh byle do niedzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Sylwia w takim razie trzeba swojego wziąść na zakupy :P i alejkami w sklepie przechodzić :D na co Ci prYjdzie ochota to wrzucać do koszyka :D. Hihi. Przez ostatnie dwa dni mam ochotę na słodycze.. zjadłam 3 czekolady :/ .. ale nie powiem ze opiekanego śledzia bym zjadła. :P anianiani - jak tam u lekarza? Daj znać! Martwimy się o Ciebie. Gracjana - znikasz nam ;P. Jak tam?:) pochwaliłas się komuś jeszcze?:) Gość321 - trzymam kciuki za Lipiec :*:* żeby się udało :*. Alex - za Ciebie kochana tez trzymam kciuki bardzo mocno. Uda się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
dziewczynki a więc spełniło się najgorsze :( Lekarz nie widziała zarodka i sądząc po krwawieniu, nic już z tego nie będzie. Jeśli @ się nie rozkręci, mam w poniedziałek iść powtórzyć bete. Jeśli jednak się rozkręci, to mam zrobić betę jak się @ skończy. Poza tym potwierdziła to, co mnie martwiło. Mimo, że beta przyrastała, to jednak była niska. I te blade kreski na teście :( Zapytałam o powód, powiedziała, że czasami są jakieś aberracje genetyczne i organizm sam odrzuca zarodek. Bardzo mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - współczuję :( przechodziłam to samo w kwietniu :( przytulam cię mocno... Sylwia29czerwiec - dzięki :) kciuki się przydadzą :) ja dziś zrobiłam makaron z serem i cukrem, bo jakoś na nic nie mam ochoty... Claudiie90 - ja za ciebie też trzymam mocno kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze :) koniecznie daj znać w niedzielę jak test. Ja chyba pojadę w weekend i znowu kupię obie ten test Pepino - oby tylko się na coś przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiani, skąd jesteś? znam parę który miała podobny problem, a od lipca są szczęśliwymi rodzicami maleńkiej Gabrysi. U nich był problem z progesteronem, po wielu badaniach, testach genetycznych okazało się że to ten rzeczony progesteron. Zwrócili się o pomoc do Instytutu rodziny i wygrali swoje szczęście. Instytut mieści się w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Anianiani - przytyłam mocno :*:* 3maj się :*:* po to jesteśmy tutaj byśmy Cię wspieraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia29czerwiec a byłaś kochana juz na wizycie u lekarza? Alex35 kochana za wcześnie zrobiłaś ten test... Poczekaj jeszcze chwile. Dopóki nie ma @ jest szansa!!! Justynka1986 kochana masz racje dzien jest tragiczny. Niby z rana jakies słońce było a teraz strasznie ciemno i pochmurno aż nic sie nie chce. Claudiee90 nie podawaj sie kochana. Wałcz o swoje szczęście!!!! Nie odpuszczaj!!!! Kochana staram sie jak moge nadrobić was, bo szczerze powiem ze ledwo co nadążam. :) kochana nie, nie chcwaliłam sie nikomu. Wiem tylko ja i mąż. Czekam do wizyty u lekarza zeby powiedział ze wszystko jest ok i w tedy bede mogła powiedzieć wszystkim!!! :) wole nie zapeszac... Dziewczyny ciężarne- a u was juz ktoś wie o waszej ciazy po za mężem???? :) Ja dzisiaj mam mdłości, cały dzien w sumie. Co do zachcianek 2 dni temu mąż musiał o 22 do sklepu iść bo mi sie chciało truskawkowego lizaka, a wczoraj mi sie chciało koreczkow sledziowych po meksykansku. Hheh jak tak dalej bedzie to masakra .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny dziękuję, że jesteście. Jest mi bardzo smutno, przykro i pusto. Madeleine To była moja druga ciąża. Pierwsza była ok, więc nie wiem czemu teraz tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana aniani jest mi bardzo przykro kochana ale nie poddawaj sie nie rozumiem tego czemu to sie przytrafia takim osobom jak ty aniani ktore chca malenstwa i otocza je opieka miłoscia a takie osoby ktore nie myslą o dzieciach i jak tylko pojda do lekarza ze to ciaza to albo narzekaja na los albo co gorsze usuwaja zarodki bo za granica niestety to juz jest na porzadku dziennym!!!!nie rozumiem tego !!!!!sciskam cie z całego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Anianiani strasznie mi przykro: ( ściskam Cie mocno!!!!niestety zycie bywa okrutne: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko w porzadku. Czasami mnie mdli ale jakos daje rade. Gosciu dziekuje za odzew w temacie testu Pappa. Sprawe przemyslalam i ide tylko na usg genetyczne. A lekarz wcale mi nie wmawiał, ze moje dziecko bedzie mialo zespol Downa ...po prostu zaproponował dwie opcje, wszystko wyjaśnił, zebym byla świadoma ze moge tez z takiej opcji skorzystac.a decyzja nalezy do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaca 234
Cześć dziewczyny, Miałam okres 9.09, to był 11 cykl naszych starań, 10 zrobiłam test i nic nie wykazał, dzisiaj już 2 wyrażne kreseczki. W końcu się udało!!! Mam 30 lat i co prawda mam już dwoje dzieci, córkę 11,5 lat i syna 5,5 ale zawsze chciałam mieć troje dzieci. Z okresu wychodzi termin gdzieś na połowę czerwca. Boli mnie trochę brzuch, już wczoraj myślałam, że dostałam okres i biegałam w pracy do łazienki. Ale to były fałszywe alarmy, na szczęście :-) Od kilku dni bolą mnie piersi ale co miesiac też mnie bolały na okres. Ale test wyszedł pozytywny i to jest najważniejsze, mam nadzieję, żę tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaca234 witamy I gratulujemy mam nadzieje ze polubil nasz temacik I bedziemy sie wymieni a nasty mi doswiadczeniami Z przebiegu ciazy jak sie czujesz I kiedy masz wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×