Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Zetkaaa, w którym tygodniu ciąży jesteś? Ja jeszcze kilka dni temu cieszyłam się, że mdłości mnie nie dopadły (a to była końcówka 5 tyg.) i miałam nadzieję, że mnie ominą ;) Ale zaczął się 6 tydz. i... nie mam już złudzeń, że przejdę przez ten okres łagodnie ;) Zbliża się wieczór i znów zaczyna mi się robić niedobrze :( Claudiie90 w 4 tyg. byłam u lekarza i nic nie zobaczył. Bądź cierpliwa i myśl pozytywnie (wiem, łatwo jest mówić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zetkaaaa chłopak się cieszy z malenstwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
wiem, ze Wam to nie pomoże ale zazdroszcze tych mdłości i innych objawów ciążowych- pomyslcie o tym, ze swiadczy to o mocnejej ciazy :-)wytrwałości :-) ja jestem totalnie załamana bo jak jeszcze w ciagu dnia krwawienie bylo nieznaczne, po powrocie do domu zrobilam drugi test i znowu była blada kreska to od 2 godzin mam silne krwawienie, bole brzucha no i oczywiście zrobilam 3 test i juz bez kreski wyszedl...:-/ bety nie udalo mi sie zrobic dzisiaj i chyba nie ma sensu juz robic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo się cieszy. W sobotę tak się rozgadał na temat dziecka, że już do chrzcin doleciał ;) U mnie 4 tydzień 4 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka bardzo mi przykro ze przyszla ale nie poddawaj sie wkoncu ci sie uda zobaczysz milego wieczorka dziewczyny ja zbieram silly na kolejby dni w mdlosciach I wstrecie do jedzenia buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodddka byłaś u lekarza z tym krwawieniem? Zetkaaa czyli to co najlepsze masz jeszcze przed sobą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieje, że mnie te mdłości ominą. Póki co zgaga mnie dopadła. Czego używacie przeciw rozstępom? Ja dzisiaj kupiłam z bielendy sexy mama i oliwkę dla dzieci. Wiem, główny wpływ mają geny, ale takie smarowanie chociaż działa na psychikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas zastanawiam się nad czymś odpowiednim na rozstępy - nie zaszkodzi ;) Ale czytałam gdzieś, że chyba we wczesnej ciąży nie należy smarować brzucha, żeby nie doszło do skurczów. Na ile to jest prawdą - nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, zrobiłam test, żeby sprawdzić jak się mogę leczyć i niestety wyszła jedna kreska :( także już nie mam złudzeń i tylko czekam na okres :( trzymam za was wszystkie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, a kiedy powinnaś dostać @? Nie jestem specjalistą, ale wiarygodniejszy byłby test z porannego moczu. Ja dwa dni przed okresem robiłam po południu i wyszedł negatywny. Dwa dni później w dzień, w którym powinnam dostać@, poranny test pokazał dwie kreski, z tego jedną jaśniejszą. Trzymam kciuki mimo wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
u lekarza nie bylam bo moja lekarka na zwolnieniu a nowego nie znalazlam:-/ wiem, ze kiedys sie uda ale uczucie rozczarowania jest okropnie bolesne! co do rozstępów to polecam palmers (mimo slodkiego zapachu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
ZeberkaSz - trudno powiedzieć kiedy, ale tak średnio mam cykle 31-32 dniowe. Dziś jest mój 31dc. Wiem, że lepiej zrobić rano, ale byłam już tak zdesperowana przez to przeziębienie, że wolałam się upewnić jak najszybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Alex zaleca sie odczekać kilka dni od terminu @ plus test z porannego moczu! Kochana cierpliwosci i z rana rob! Mogla Ci się nawet owulka przesunąć i juz Ci test nie wyjdzie. Spokojnie. Nic straconego. Plytkowe testy podobno lepsze. Glowa do góry i testuj jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis dostalam rade od kolezanki-matki 3dzieci, ze na zgage dobrze jest rzuć migdaly. Mnie trochę pomoglo, ale bez rewelacji:/ Za to na sennosc nie ma żadnej rady... 5h z dnia dzis wyjete:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex kochana ja powiedziałam dzisiaj mojej ginekolog ze robiłam w sumie 4 testy ciążowe 2 pozytywne były i dwa negatywne... Lekarka mi powiedziała ze najlepiej zrobić test ciazowy 6 dni po spodziewanej @... wtedy jest najlepiej wiarygodny. A jak powiedziałam jej o tych testach to spojrzała się na mnie dziwnie :/ . Dziewczyny jak myślicie... infekcja ma jakiś wpływ na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiue90 hormon odpowiedzialny za pojawienie się kreseczki nie jest zalezny od stanu zdrowia(info internetowe). Jesli to bardzo wczesna ciaza a test jest malo czuly moze wyjsc negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90 wydaje mi się, że nie ma wpływu. Przy infekcji nie wytwarzają się hormony ciążowe :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Powiem wam że już lekko zglupialam :-P może jeszcze się nie zagnieździla fasolka? Sama nie wiem... A tak bardzo chcemy z moim mężem. :( . Nawet sam wierzy ze tam coś jest w moim brzuszku ze on to czuje serduszkiem. Przez 6 dni mam brać globulki dopochwowe.. boje się ze jak je skończę to @ przyjdzie ;((( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agora
Claudiie90 ja tez mam stan zapalny i przez 3dni glibulki Pimafucin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny!!! Ale sie rozpisałyście, że ledwo nadążyłam nadrobić..... :) U mnie wszystko wporządku. Wczoraj przez dzień dopadły mnie mdłości + ten cholery ból pleców. Masakra..... Dzisiaj jeszcze obudziłam sie z ogromnym bolem glowy... Jednak przeniosłam wizytę u lekarza i wybieram sie jutro. Zobaczymy co z tego bedzie? Ale mam nadzieje ze juz zobaczę moje serduszko!!!! :) ZeberkaSz rozstepy??? Zmora każdej z nas! Ja tez sie w sklepach za kremami rozglądam ale nie wiem ktory wybrać zeby był skuteczny? Polecacie jakiś dobry? Justynka1986 kochana jak dzisiaj żyjesz? Nadal wymioty cie atakują??? Alex35 kochana, wydaje mi sie ze jednak za wcześnie ten test. Bądź silna nie poddawaj sie!!! Jagodddka kochana, nie poddawaj sie i nie zalamuj. Zobaczysz, kiedyś w końcu napewno ci sie uda!!! Trzymam kciuki!!!! Agora tez mam ten problem.... Gdzie kolwiek, kiedy kolwiek śpię- nawet na stojąco!!!! Claudiee90 kochana, dopóki nie masz okresu jest ogromna szansa na to ze jestes w ciazy! Zobaczysz!!! Wspomnisz moje słowa!!! Ja w ciebie wierze!!! :) Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam. Te nowe mamusie witam a za testujace bardzo mocno trzymam kciuki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex przykro mi bardzo pomysl z e masz 2 wspaniałych dzieci i to jest najwazniejsze sa dziewczyny ktore nie moga zajsc w 1 ciaze trzeba sie cieszyc tym co masz jesli to wasza ostatnia szansa była to na luzie teraz wspołzyjcie tak jakbys nie planowała dzieci a mozliwe ze zajdziesz nawet jak macie jakies przeszkody trymaj sie cieplutko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.U mnie z kazdym dniem gorzej...ale dla maleństwa zniosę wszystko: ) Alex mi w dzień @ test wyszedl negatywny! A byl to 31 dc. Tak, ze glowa do gory! Dziewczyny wszelkie infekcje pęcherzy, grzybice p moga byc zwiastunem ciazy! Krem na rozstępy polecam Mustela 9 miesiecy. Stosowałam go w poprzedniej ciazy i bardzo przypadł mi do gustu...nie mialam zadnego rozstępu! Jeden minus to cena...jest dosyc drogi ale w miarę wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Palmersie tez slyszalam dobre opinie. Tylko nie wiem czy ten słodki zapach przypadlby mi do.gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W poprzedniej ciąży smarowałam i brzuch i biust kremami na rozstepy, brzuch nie ucierpiał, za to mam kilka rozstępow na piersiach po tym jakie "banie"mi się zrobiły po porodzie na początku karmienia - mimo że smarowałam. .. także wniosek.. jak mają być to będą ale lepiej smarować niż nie smarować ;) U mnie dziś na mdłości pomogła woda z imbirem. Kiedyś czytałam, że imbir pomaga, zalałam plasterek imbiru wrzątkiem i dodałam wody żeby schłodzić, wypić powoli. Profilaktycznie do śniadania tez do herbaty dałam imbiru. Zauważyłam, że mdłości są jak jestem głodna. Wczoraj wieczorem jak juz byłam w lozku silnie mnie zemdlilo, zjadłam kanapkę (z serem i marynowana papryka - takie mam teraz smaki) i przeszło. .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o palmersie słyszałam dobre opinie, ale tez dobre słyszałam o olejku bio Oil. Tez przeciw rozstępom. Wiadomo kremy nie pomga tez na 100% ale zawsze coś napewno. Sylwia29czerwiec to mówisz ze cie na kwaszone bierze??? Ja wczoraj tez jadłam kwaszone tylko ogórki na kanapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, dziękuję wam za wsparcie i słowa otuchy - kochane jesteście, że jeszcze we mnie wierzycie. Nie miałam już wczoraj siły, że tu coś napisać - dzisiaj czuję się trochę lepiej, ale nadal nie mam siły na nic i męczy mnie katar. Okresu jeszcze nie dostałam, ale już raczej straciłam nadzieję na ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Ja na razie czuje sie dobrze oby jak najdluzej. Za to zupelnie nie mam ochoty na slodkie. Tez nie moge doczekac sie wizyty za tydzien zeby zobaczyc mala fasolke i upewnic sue ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Agora tez mam te globulki :/ jakie one są wielkie :/... masakra do tego mam maść jeszcze Pimafucorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 a ja mocno 3mam za Ciebie kciuki,musi sie udac:-*:-*:-*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×