Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
anianiani - wynik wskazuje, że na pewno jesteś w ciąży :) mogła ci się przesunąć owulacja i ciąża jest młodsza - powinnaś zrobić drugie badanie bety za 48 h, żeby porównać jej przyrost - to będzie lepszy wyznacznik tego, czy wszystko jest ok. :) nie martw się na zapas, bo to nie służy ciąży :) na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Jak pisałam wczoraj miałam krwawienia. Było brunatne, dziś pojawiła się krew.Jestem w szpitalu. Nie wiem czy dzieciątko się uratuje.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ania i Alex Db pisze. Wynik wskazuje na ciążę i po 48h powinnaś powtórzyć. Beta nie jest wyznacznikiem tc tylko usg kochana które nie zawsze pokrywa sie z betą :) ja w 5tc miałam betę malo ponad 5 i wszystko bylo ok. Grunt żeby przyrstala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Mama Anusi wierze ze wszystko będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani na moj gust jestes w ciazy. I tak jak dziewczyny pisza jest to bardzo wczesna ciaza...powtórz bede po 48h :) dobrze bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Bardzo się denerwuję. Z pierwszą ciążą było zupełnie inaczej. Pierwszy test pokazał 2 grube krechy i było ok. mamaAnusi trzymam kciuki kochana, żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
mamaAnusi - strasznie mi przykro, że wylądowałaś w szpitalu, ale trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani w poprzedniej ciazy tez tak mialam od razy dwie grube krechy...i juz teraz wiem, ze kazda ciaza jest zupelnie inna...Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama anusi trzymaj sie kochana trzymam kciuki zeby dzieciotko było zdrowe ze tot ylko plamienie buzki zawsze sie zastanawiam dlaczego tak jest na poczatku ciazy takie krwawienia plamienia jescze nie zdazy malenswto dobrze urosnac dzisiaj jest jakis smutasny dzien aniani odezwij sie jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Mama Anusi ja przez 3tyg mocno krwawilam w 1 ciąży a nie wiedziałam ze jestem w ciąży. A mimo to dzieciątko jakos przetrwalo. Wierze ze i u Cb tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Justynka Z pewnością dam wam znać w środę po drugiej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane, każdej z osobna za wsparcie. Najgorsze jest to , że nie wiem co z maluszkiem.Narazie leżę. Trzeba czekać. Ja już mam dość. To czwarta ciąża i w żadnej nie miałam spokoju.Mialam poronienie w 11tyg. Trzy lata temu urodziłam martwą córeczkę. W trzeciej ciąży połowę spędziłam w szpitalu (ale mam przepiękna księżniczkę w domu) a teraz znowu mój maluszek niemmoże się urodzić bez komplikacji. Przepraszam Was ale musiałam się komu wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
mamaAnusi Nie przepraszaj kochana. Jak tylko masz potrzebę, pisz. Tulę cię mocno i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
MamaAnusi pisz wszystko co czujesz! Od tego tu jestesmy. Trzymajcie sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Ania zrób tak jak ci dziewczyny radzą. Powtórz bete za.48 godzin. Na.pewno wszystko jest ok:) ostatnio przeczytałam taką mądrą książkę w której jest napisane że jeśli się oblicza wiek płodu od ostatniej @to od otrzymanego wyniku trzeba odjąć 2 tygodnie. U mnie się potwierdza bo @ była 30.08. To u mnie teraz jest niby 7tydzien a wg usg i bety jest 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość2407 To idąc tym tropem u mnie z @ jest początek 6 więc odejmując 2tyg, wyszedłby początek 4.... Ja się boję, bo dziś znów troszkę brudziłam. Tak jak pod koniec okresu. A jak długo stoję, to boli mnie brzuch i plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc2407 ja jestem w 5 tygodniu a ostatnie mialam 25 sierpnia mamy podobno terminy ja licze od daty kiedy mogla dojsc do poczecia a to byl 1 weekend wiec wychodz mi dzis 5 tydzien i2 dzien ide w czwartek to sie do wiem mi moj lekarz 1 ciaza wylaczyc ideal nie on zawsze do daje 13 dni do daty misiaczki wiec 06.06.2016 ania ni take plamienia wystwpuja w ciazy najwazniejsze Zeby nie byly intestine I dlugie k9lezanka krwawila 2 tygodnie a I tak urodzila zdrowia coreczke buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość2407 Zobacz, na stronie tego gabinetu ginekologicznego jest kalkulator, który wyliczył mi tak, jak ty mówiłaś. http://www.pro-femina.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny bolą Was brzuszki jak na @? I jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Anusi trzymaj się, wierzymy w ciebie i w to że z twoim maleństwem będzie wszystko ok Alex35 pani ginka kazała mi poczekać 2 tygodnie i iść na usg, wtedy się wszystko okaże i mówiła, że nie które kobiety tak mają że mają miesiączkę do 3 miesiąca normalnie, więc jest nadzieja :-) ale test też nie daję 100 % pewności że to ciąża, więc 2 tygodnie, będę żyła w nie pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie kochane!! Agaa133 i co tam kochana? Jak po lekarzu? K_1 to kiedy kolejne badanie? Kiedy uslyszysz swoją dzidzie? Anianiani kochana wynik wskazuje na ciazs ale chyba troszke za wcześnie sie Umówilas do lekarza tak mi sie wydaje. Ale zawsze możesz pójść sprawdzić. MamaAnusi co tam kochana u ciebie? Jak sie czujesz? Trzymam kciuki zeby było wszystko wporządku!!! :) daj znać co i jak... Kochana życie nas nie oszczędza a tym bardziej ciebie. Bardzo ci współczuje tego co przeżyłas, ale trzymaj sie dzielnie dla swojej corci i drugiego dzidziusia! Claudiee90 ja miałam tak mocny ból jak przed @ i byłam pewna ze przyjdzie. Bolały mnie plecyjajniki, miałam dreszcze, nic co by zapowiadało jednak ciażę. Kochane co tam u was? Jak sie czujecie? U mnie śnieg za oknem teraz w październiku, a jak będzie potrzebny na Boże narodzenie to go nie będzie... Ehhh zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - tak, mnie pobolewa czasem brzuch i jajniki :( czytałam, że to tak też może być w ciąży, ale sama już nie wiem :( Gracjana090515 - u mnie bez zmian - nadal czekam na testy - już łapię powoli doła z tego powodu - a co, jak się nie udało i tym razem? :( poza tym jakoś tak ciemno na dworze - nie ma u mnie w ogóle słońca :( Agaaa133 - nic się nie martw - wiem co czujesz, mnie też dobija to czekanie i niewiadoma - trzymam za ciebie mocno kciuki anianiani - na pewno wszystko będzie dobrze - trzymaj się dzielnie Lekarze przeważnie liczą długość ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ale jak do owulacji doszło później to mogą być przesunięcia nawet o 2 tygodnie. Termin porodu można obliczyć dodając do 1 dnia @ 7 dni i potem odejmując 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja czuje sie w miare...brzuch jakby mniej pobolewa. Za to piersi bola..i stasznie senna jestem...dzisiaj ziewam od samego rana. Popoludniu ide do lekarza z wynikiem usg. Poza tym moze da mi skierowanie na nast usg... U mnie śniegu na razie brak...za to mokro i szaro..Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wszystkie . Dziś byłam na usg.Gin.robil dopochwowo ale nic nie zobaczył, bo było pełno skrzepow krwi.Robil przez brzuch.Jest zarodek ale nie wiadomo czy żywy. Nadzieja umiera ostatnia ale...jak jest tyle krwi to....I do toalety juz nie latam tak często, piersi mniej bolą. ...Powiedzcie mi jak uważacie ale tak szczerze.Jest szansa żeby dzieciątko przetrwało. Może słyszeliście o takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×