Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

mama Anusi ja wierze że jest wszystko w porządku z twoim dzieciątkem, ja mam na teście dwie kreseczki, a miałam okres i pani gin powiedziała, że mogę być w ciąży, ale muszę czekać 2 tyg na usg, żeby być pewna, więc kochana jest nadzieja. Naprawdę wierze i życzę ci z całego serca żeby było wszystko dobrze z twoim maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Anusi ja wierze że jest wszystko w porządku z twoim dzieciątkem, ja mam na teście dwie kreseczki, a miałam okres i pani gin powiedziała, że mogę być w ciąży, ale muszę czekać 2 tyg na usg, żeby być pewna, więc kochana jest nadzieja. Naprawdę wierze i życzę ci z całego serca żeby było wszystko dobrze z twoim maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus 13 trzymam kciuki Zeby to byla ciaza anusia rozumiem twoj niepokoj mysl pozytywny dla dobranoc malenstwa nie da sie czasami przeskoczyc pewnych rzeczy trzeba przejsc pomalu przez te etapy ale potem radosc bedzie niesamowity kochana u mnie dzis rano wymiotowala m oby nie miala tak jak z corcia buzki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Justynka no to mamy tę samą datę porodu:) obu jak najmniej wymiotow. MamaAni nic się nie martw na razie. Pójdziesz na następne usg i będziesz słyszeć bicie tego maleńkiego serduszka. Trzymaj się kochana i zero zmartwień bo malenstwo wszystko czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja dzisiaj mam doła - dopadły mnie czarne myśli :( dziś mój 25dc i jeszcze muszę poczekać na testowanie - ale boję się, że i tym razem mogło nam się nie udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 przestań tak myśleć, myśl pozytywnie, przecież u was obojga jest wszystko ok, więc dlaczego miałoby wam się nie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex dół nic ci nie da. Głowa do góry. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
MamaAniusi ja 3tyg krwawilam i wszystko byolo Db. Justynka i Tobie i sobie tez życzę unikniecia mdlosci. Byly nie do zniesienia. Awersja do widoku jedzenia wody kuchni lodówki. To byl koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Agaaa133 - to nasz 4 cykl starań po poronieniu, więc powinnam już dawno być w ciąży, a nie jestem - sama nie wiem czemu :( wcześniej nie miałam problemu, żeby zajść w ciążę :( anianiani - wiem, że zamartwianie się nic nie da, ale taki mam dzisiaj dzień mało optymistyczny :( może to przez pogodę... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy. Mam nadzieję, że ta wiadomość do Was jakoś dojdzie i się przyda. Do dzisiaj jest promocja w Polomarkecie na Pampersy. Opakowanie za 36 zł, zamiast 50 zł! Mam nadzieję, że zdążycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex nie załamuj sie i niemysl tak nawet 50 procent sukcesu jest twoje nastawienie musisz teraz sie wyluzowac znalezc jakas radosc nie myslec ciagle o ciazy bo to blokuje jak bardzo chcesz własnie wtedy nie wychodzi wiem ze latwo jest mowic ale sprobuj choc trzymam kciuki a teraz aura sprzyja smutkowi ale nie poddaj sie pogodzie tylko przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Ja tu piszę o niestresowaniu się, a sama boję się jutrzejszej bety :( Dziś znów rano brudziłam trochę tak na brązowo. Nie wiem czemu. Poprzednia ciąża była zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 nic sie nie przejmuj. Głowa do góry! Będzie dobrze jestem z tobą! :) Jaga2016 kochana daj znać po wizycie co i jak. MamaAnusi kochana będzie dobrze. Moja mama wogóle nie wiedziała ze jest ze mną w ciazy do 4 miesiąca bo przez 3 wcześniejsze miała jak twierdzi normalny, obfity okres. Trzymam kciuki zeby u ciebie było dobrze kochana! :) Aga133 w takim razie kochana trzymam kciuki zeby jednak sie udało! Justynka1986 kochana współczuje ci tych wymiotów. Trzymaj sie kochana. Boys ich miała jak najmniej! Anianiani kochana powtórzyła jutro bete i zobaczysz ze przerasta. Nie martw sie ... Bo to ci w niczym nie pomoże. Trzymam kciuki za ciebie. Kochane u mnie po staremu. Dziś lekka zgaga, po za tym nic. Dziś o mały włos nie wygadalam sie szwagrowi ze jestem w ciazy.. Ehhh nie nawidze milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Alex35 dziekuje za mile slowa ja rowniez 3mam za Ciebie mocno kciuki,musi sie udac!dobrze pamietam 20go testujesz?to juz za tydzien!jestem z Toba:-*:-* Justynko 1986dziekuje za mile slowa,jestes Kochana:-*:-*duzo zdrowka dla Ciebie i dzidziusia.Gracjanko super masz humorek i b.sie ciesze,ze ciaza tak dziala na Ciebie:-).Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - tak, dobrze pamiętasz, że 20-tego - to strasznie długo jeszcze, mam takiego stresa, że nie wiem, jak to wytrzymam :( dziękuję za twoje miłe słowa i że tu do nas zajrzałaś :) Gracjana090515 - dziękuję za słowa otuchy - dzisiaj chyba tego potrzebuję :) bardzo się cieszę, ze u ciebie wszystko dobrze :) justynkaa1986 - u mnie to już po staraniach, teraz czekam czy się udało - to bardzo trudne, gdy się wie, że to była ostatnia szansa na dziecko i więcej już ich nie będzie :( nie myślałabym tak o tym, gdybym miała możliwość starać się w kolejnym miesiącu - ale ja już takiej możliwości nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann30a
Czesc Dziewczyny. Dzisiaj sie dowiedzialam, ze moja pierwsza wizyta u poloznej bedzie dopiero w pierwszej polowie listopada (10-12 tydzien), do tego czasu zadnej wizyty u lekarza. Mieszkam w UK, myslicie, ze przy okazji wizyty w Polsce warto pojsc do ginekologa na konsultacje albo jakies dodatkowe badania jesli wszystko bedzie przebiegac jak nalezy? Za dwa dni bedzie doklanie 5 tygodni od ostatniego okresu. Mam podwyzszona temperature, pobolewa mnie brzuch, w ubieglym tygodniu troche mdlosci, teraz zadnych mdlosci. Od wczoraj zmniejszony apetyt, ktory normalnie bardzo mi dopisuje no i zaczely bolec piersi. Zdecydowalam sie kupic supplement witaminowy. Co mnie martwi to stres. Niby nie mam powodu do stresu, ale jednak odczuwam nerwy i lek zwiazane z nowa sytuacja. Czy Wy tez sie denerwujecie? Moj partner jest obecnie poza domem wiec tym trudniej mi sobie z tym stresem samej poradzic. Wczoraj, aby sie troszke zrelaksowac poszlam pobiegac po pracy. I kolejne pytanie do Was: Czy zaprzestalyscie/planujecie zaprzestac aktywnosc fizyczna czy zamierzacie cwiczyc w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann30a
Alex35 - czy moge zapytac dlaczego nie masz juz mozliwosci starania sie w kolejnym miesiacu? Jesli uwazasz ze to niedyskretne, nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 bardzo sie cieszę ze nas odwiedzasz! Co tam u ciebie kochana??? Działasz juz coś?? Trzymam kciuki z całego serca zeby ci sie tym razem udało!!!!! Jestes tego warta i zaslugujesz na szczęście!!! :) Alex35 czasami są gorsze dni. Wszystko rozumiemy, każda z nas czasem potrzebuje choćby głupiego słowa otuchy. Kochana, naprawdę sie nie mart bo to w niczym nie pomoże. Zobaczysz tym razem sie uda i zostaniesz z nami!!!! :) a w czerwcu powitała na świecie swoją dziecinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie...nie wiem czy dzisiaj taki dzien czy co ale ogolnie jakas taka przybita jestem..a wiec lekarz dal mi skoetowania na mase badan z moczu i krwi i skierowanie na usg ale uwaga dopiero na to genetyczne po 11 tyg :( twierdzi,ze wszystko ok i nie ma co robic wczesniej... Nie wiem jak ja miesiac przeżyje...poza tym z racji tego, ze jestem po 30 zamiast tego usg mogę zrobic test Pappa...nie ukrywam ze cena tego badania mnie troche przybiła, ok 400 zl...opinie tez slyszalam podzielone...wstępnie zapisalam sie na samo usg....musze się jeszcze przespać z tematem...cos wiecie na temat tego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex35 nie martw się, wiem ze to trudno tak zrobić.... Ale im więcej się martwimy i staramy to tym bardziej nie wychodzi. Ja juz inaczej podchodzę do tego. Chociaż mam nadzieje mała ze się udało... do miesiaczki zostało 4 dni... Pobolewaja mnie jajniki dokładnie to jeden - lewy czasem.. zawsze jakieś 3-4 dni przed @ miałam brązowe plamienia... Chwilowo ich nie mam... Ale czas pokaże... Dziewczyny w pracy mnie już proszą żebym test zrobiła... bo one chcą być ciociami :P. Haha :). Martwią się bym nie dźwigała ciężarów... bo jednak noszę od 5kg do 12 kg. .. zależy od dnia w pracy... Test leży w szafce i czeka już. :) Gracjana - humorek dopisuje widzę ;) MamaAnusi - kochana! Wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki :* 3maj się :* A mnie znowu dopadła choroba... ledwo się wyleczylam i znów... a nie chce brać jakiś specyfików bo trochę się boje... Jednak to tabletki... wiec kuruje się ciepła herbatka z cytrynką i malinami i tabletkami na gardło... bo nie jestem w stanie nic mówić :/ Wiec ubierajcie się cieplutko mamusie!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Jaga Z tym testem Pappa to czytałam, że wiele nieporozumień jest. Kobiety często robią, później tygodniami się stresują, o niby coś tam nie tak. A ostatecznie okazuje się że wszystko ok jest. Więc po co ten stres? Poczytaj za i przeciw i zdecyduj. Co do usg, to może zrób gdzieś prywatnie? Zaspokoisz ciekawość i uspokoisz się troszkę :) Ann30a Jak będziesz w Pl idź sobie do lekarza. Zawsze to jedna wizyta więcej. Bierz kwas foliowy i nie stresuj się :) Alex35, Claudiie90 Trzymam kciuki za wynik testu ;) Gość321 A ty kochana leć z tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny kochane jestescie gracjana Gosc 321 dziekuje za słowa otuchy ja w czwartek mam wizyte juz niedługo to bede wiedziec co i jak czy wszystko w porzadku jaga to ktory u ciebie tydzien wedlug usg faktycznie te badania troche kosztuja ale taki jeat urok okresu ciazy czekamy na testujace kto testuje jeszcze na dniach oby nas było jak najwiecej kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann30a
co do stresu to latwo powiedziec, zeby sie nie stresowac, jednak jest to cos nad czym trudno zapanowac :/ Jesli znacie lub slyszalyscie o jakichs sprawdzonych metodach okielznania stresu w tym szczegolnym okresie, prosze podzielcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - no masz rację - czasem wystarczy jedno słowo - dobrze, że jest ten temat i możemy się razem wspierać :) dziękuję :) Claudiie90 - dzięki kochana - jesteśmy na tym samym etapie :) u mnie test też już leży w szafce i na mnie czeka :) kusi mnie, żeby go zrobić wcześniej, ale wiem, że to głupi pomysł :P anianiani - dzięki za kciuki :) trzymaj je mocno jeszcze przez tydzień :) Ann30a - ja niestety nie wiem, jak walczyć ze stresem, ale też się chętnie dowiem :) Myślę, ze w twoim przypadku chyba bym poszła do gina na jakieś konsultacje w Polsce, jakieś podstawowe badania też bym zrobiła - tak dla własnego spokoju ducha :) Ja aktywności fizycznej raczej nie mam za wiele - ale pewnie trochę ruchu by się przydało :P A jeśli chodzi o moją osobę, to nie mogę się więcej starać o dziecko, bo mój mąż zaczął brać leki, przy których zakazana jest prokreacja :( Kuracja trwa z 2 lata, potem trzeba jeszcze odczekać kilka miesięcy - a ja już mam 35 lat, więc mając 38 nie będę już się starać o kolejne dziecko :( jaga2016 - moja koleżanka robiła ten test Pappa i jej wyszło duże prawdopodobieństwa dziecka z zespołem downa - potem robiła jeszcze inne badanie, żeby się upewnić - miesiąc czekania i stresu i się okazało, że z dzieckiem wszystko dobrze - dlatego ja bym temu badaniu nie ufała za bardzo - tylko niepotrzebny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex to tym bardziej trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - dziękuję :) potrzebuję tych kciuków bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex35 Mnie też kusi żeby zrobić wcześniej test :) ale poczekam jeszcze te 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 jestem z Tobą :****************** Justynka1986 powodzenia na wizycie :********************* Gracjanko pozdrawiam i ściskam Cię . Ja starania zaczynam już dzisiaj ;) a tak bardziej to od soboty ;)Buziaki!!!:*********************** Trzymajcie się cieplutko Dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy slicznie gosc321 kochana jestes pamietasz o nas buziakujemy cie i zyczymy ci szczescia jak najszybciej niech zleci ten czas i 2 kreseczki zeby sie pojawiły bedziemy sie cieszyc razem ;)trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×