Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Claudiie90 - to taki może już coś pokazać :) mi się tez udało taki kupić :) trzymaj się jakoś w tej pracy :( A który dzisiaj masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
mama anusi bardzo mi przykro walcz dalej wiem ze latwo jest mowic ale wierze mocno ze ci sie uda trzymam kciuki za ciebie zyciu cie doswiadczylo mocno ale zaslugujesz na szczescie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No więc dostałam antybiotyki ale w małych dawkach mam jedną tabletkę na pół brać. Jedna połówkę rano druga wieczorem... I L4 do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex to 25dc dzisiaj jest. Lekarz kazał mi zrobić test jak wrócę do domu... wiec zrobiłam Go i zostawiłam u mamy a wróciłam do domu powiedzialam tylko ze jak będzie wynik dodatni to żeby zadzwoniła do mnie.... I niby zadzwoniła i powiedziała ze druga jest lekko różowa.... ale nie widzialam tego. Wiec rano zrobię test dla pewności z rannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Claudiie To oszczędzaj się i wypoczywaj. Daj rano znać koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tak się ciesze... ale mąż powiedział ze On przez telefon teściowej nie uwierzy :P i mam robić test rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - bardzo się cieszę :) trzymam kciuki, żeby jutro były dwie grube kreski i żebyś nie miała żadnych wątpliwości :) u mnie dziś 26dc - czekam do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Kochana Ja trzymam kciuki mocno za Ciebie :* uda się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny to i ja trzymam za was kciuki :) Ja jak zwykle się zamartwiam ciągle... Za tydzień w środę mam wizytę u ginekologa. Boję się, że to za wcześnie, ale chcę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Aniu a może jednak zobaczysz juz coś? :) Miej ta nadzieje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Witam was kochane wszystkie! :) Aga133 claudie90 wracacie szybko do zdrowia!!! Alex35 do twojego testowania juz coraz bliżej! Trzymam mocno, mocno kciukasy!!! Justynka1986 dziękuje za zainteresowanie! :) u mnie kochana nic sie nie zmienilo. Ani mdłości tylko złości! :) he he a tak na poważnie, nie mam mdłości ( odpukac w niemalowane) tylko pobolewa mnie podbrzusze. Mozna powiedzieć ze praktycznie cały czas albo mnie zakluje albo mnie pobolewa... A tak po za tym to nic. A jak tam u ciebie kochana? Mdłości przeszły czy sie nasilily? Jak sie czujesz? Kochana ty dzisiaj idziesz do lekarza? Daj znać ci i jak. Czekam z niecierpliwością na wieści. :) MamaAnusi kochana bardzo mi przykro! :( trzymaj sie!!! Jestes dzielna dasz sobie radę!!!! Nawet nie wiem co tobie biedulko powiedzieć???.......... Sciskam cie bardzo, bardzo mocno!!! Musisz byc dzielna... Jestem z tobą!!! Anianiani ja tez podczymuje ze jestes w ciazy!!! Gratuluje :) Claudiee90 i co kochana? Powtorzylas test? Moge ci juz gratulowac??? Daj znać kochana!!!! Czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - cieszę się, że ty ostatnio w takim dobrym humorze jesteś :) ciąża ci służy :) No coraz bliżej testowania, ale coraz bardziej się tym stresuję :( Nie chcę nawet myśleć, co będzie jak nam się nie udało :( Do tego zbliża się dzień, kiedy miałam rodzić - 1 grudnia :( Miałabym już małą kruszynkę na święta... Claudiie90 - co tam u ciebie? wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 kochana moja. Strasznie mi przykro... Nie wiem co powiedzieć... Trzymaj sie kochana, jestem z tobą, bądź dzielna. Nic nie dzieje sie bez powodu... Strasznie mi przykro kochana. Sciskam cie i całuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - dzięki, czasem dopadają mnie takie czarne myśli... Ale teraz muszę być dzielna i czekać jeszcze 3 dni w niepewności. Obym dotrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja rano znow wymiotowałam nie cierpie tyvch mdłosci płakac mi sie chce jak musze siedziec w toalecie 15 minut a teraz boje sie wizyty mam na 15 15 trzymajcie za mnie kciuki zeby było wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No i zalamka... Plamienia nie mam tak jak zawsze przed @ ... Test rano pokazał jedna kreskę.... a wczoraj pokazał druga delikatnie różowa... nie wiem co grane.. ale mąż się zawiódł... widziałam jego minę dzisiaj rano :(... super.... :( może antybiotyk źle podziałał? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - nic się nie załamuj, przecież za wcześnie zrobiłaś test - za kilka dni zrób jeszcze jeden. Na pewno będzie dobrze :) A robiłaś dzisiaj taki sam jak wczoraj - tej samej czułości? justynkaa1986 - trzymam mocno kciuki :) Nic się nie martw - wszystko na pewno jest dobrze :) współczuję ci tych wymiotów, a jednocześnie trochę zazdroszczę :P ale tylko trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex dzisiaj robiłam test Quixx i czytałam na forach ze On przeważnie oszukuje... ze jednak jest ciąża a nie pokazuje tego.. ze trafiają się wadliwe.... A wczoraj robiłam test 'maluszek' i jest druga kreska delikatnie różowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Test Quick ma czułość 25 - więc dużo mniejszą niż ten, co robiłaś wczoraj (chyba miał 10). To tym bardziej się nie stresuj :) Kup jeszcze jeden o czułości 10, albo poczekaj jeszcze 3 dni. U mnie te testy o słabszej czułości czasem wychodziły dopiero tydzień po terminie okresu. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Claudie ten quixx nie ma najlepszej opinii wsród znajomych. Ja 2x zrobiłam pink test i oba pokazały ciąże. Ja bym kupiła inny test. Alex trzymam mocno kciuki żebyś i Ty za 3 dni zobaczyła 2 kreseczki. Życzę Ci tego z całego serca. Justynka będzie wszystko dB. Jestem pewna. Betą przyrasta jak powinna, masz objawy ciąży. Naprawdę nic sie nie martw :-) pochwał sie jak będziesz po wizycie. MamaAniusi bardzo mi przykro :-( nie wiem co napisać.... Mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No właśnie poczekam do termimu @ ... Ani piersi mnie nie bolą... Tylko zauważyłam że takie żyły fioletowe przy brodawkach mi wyszły. A Ty kochana, jak się czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nikita no właśnie czytałam ze ten test nie ma za dobrych opini... Ale już żadnych testów nie mam w domu.. a nie wolno z łóżka mi schodzić przez 5 dni.. ale chyba nie wytrzymam.. i pojadę do rossmanna kupić ten bobo test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja na razie nie mam żadnych objawów - ani zbliżającego się okresu, ani ciąży. A najbardziej lubię test Pepino - on najszybciej pokazywał mi zawsze ciążę :) Bobo Test też mi zawsze później pokazywał - on też ma czułość 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Nikita1244 - dzięki :) oby tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
To może jednak ten Pepino kupie ;) Zobacze jak się będę czuć jutro. Do tego pojawił mi się biały sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiauroczegoOlusia
Witajcie;) Nieśmiało chyba też chcę się przyłączyć bo zrobiłam dwa testy i są poztywne ( kreska druga strasznie blada). U lekarza jeszcze nie bylam bo okres spoznia mi się dopiero 4 dni;) Czuje dobrze tylko brzuch mnie boli! Mam 28 lat i jednego synka w wieku 4 lat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Witam mame Olusia :) Kiedy mniej więcej będziesz ustalać termin?:) Jeśli mogę wiedzieć, jakiej nazwy test robiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Claudie Z tymi testami to ja też miałam cyrk... Dopiero w niedzielę z popołudniowego moczu pokazała się blada kreska (36dc przy cyklach 31-33 dni). Wczoraj z porannego też była blada... Z bety wychodzi ciąża. Ale jak nie zobaczę na usg to nie uwierzę. Tym bardziej, że ciągle mam jakieś obawy :( W pierwszej ciąży w 35dc wyszły mi 2 grube krechy, więc sama widzisz. Bobo test pokazał mi lepiej niż test Amil. mamaOlusia Gratuluję :) Alex Blisko, blisko coraz bliżej... ;) Justynka Oby wymioty szybko minęły. To chyba jedna z najmniej przyjemnych dolegliwości ciążowych. Gracjana Super, że wszystko u ciebie ok i że czujesz się dobrze. Oby tak dalej. Ja dziś z uczelni wróciłam padnięta jak diabli. Dobrze, że mąż po mnie przyjechał, bo mi z głodu słabo było :( W pierwszej ciąży też tak miałam, że jak tyko robiłam się głodna, to zaraz mi słabo było. Momentami mam ochotę rzucić uczelnię w cholerę, ale wiem, że powinnam zaliczyć chociaż ten przedostatni semestr, to później łatwiej skończyć będzie. Martwię się, czy nie mam czasami jakiejś infekcji, bo jakiś taki dyskomfort odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nawet nie mam gdzie tu zrobić betę :( ... szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×