Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Gracjana090515
Sylwia29czerwiec to idziesz wtedy kiedy ja 26.10. Asiaca234 gratulacje kochana!! Witamy wsród naszych!!! :) Dziewczynki w sumie tak sie zastanawiam czy nie przełożyć sobie wizyty z 26.10 na 21.10 byłby to w tedy 6 tydzień, 5 dzien. Jestem bardzo niecierpliwa osoba i nie moge sie doczekać wizyty u lekarza i zeby mi powiedział e wszystko jest ok. Jak myślicie??? Nie bedzie za wcześnie? Nie chce iść na darmo... Czy lepiej poczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ja także bym nie wytrzymała do 26.10 :P. jutro rano testuje.. bo jutro powinnam @ dostać.. doczekać się nie mogę... chociaż test mam strumieniowy :/ a ich nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Po tym c o się stało myślałam, że nie będę tu zaglądać, ale ciekawi mnie co u Was. Anianiani co mam powiedzieć, wiem co czujesz.To jest tak niesprawiedliwe! Dzięki dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani ta para o której mówię ma już 8 letniego syna i też w pierwszej ciąży wszystko było rewelacyjnie, a teraz zdażyły się 2 poronienia, za pierwszym lekarz stwierdził że zawinił konflikt serologiczny, została podana surowica i przy kolejnej próbie w 5 tygodniu poronienie, nikt nie wiedział z jakiej przyczyny, aż w końcu przyszła pomoc no i jest, udało się. Może warto spróbować. Ja również polecam to miejsce, jestem hashimotką i bałam się że możemy mieć problem z zajściem w ciążę, ale póki co jestem w 6tygodniu i póki co odpukać jest ok. Gdybym nie wiedziała że oni na prawdę pomagają, to nigdy bym Ci tego nie zaproponowała. Jeśli się namyślisz daj znać, a podam Ci namiar na odpowiednią osobę w tym instytucie. Jako osoba obca i przyszła matka, nie chcę żebyś kolejny raz cierpiała bo można temu zapobiec! Trzymam kciuki i ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą, ja idę posłuchać serduszko swojego maleństwa w najbliższy czwartek i już nie mogę się doczekać! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadeleleineP dziękuję Ci i gratuluję maluszka.Choć jest jeszcze malutki ale jest. A jesli chodzi o mnie to się chyba poddam.Mam jedno dziecko i powinno mi to wystarczyć.Wiem że są kobiety , które straciły więcej ode mnie, ale dla mnie dwa poronienia i pochowanie co nowo narodzonego dziecka to zbyt za dużo. ....Sorki dziewczyny nie powinnam tu pisać o takich rzeczach, bo t ok jest temat szczęścia a nie łez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! :) Justynkaa1986 kochana ale od miesiaczka ty byłaś w 5 tyg 5 dniu czy od owulacji??? Bo ja od miesiaczka bede miała 6 tydzień 5 dzien i dlatego zastanawiam sie czy nie za wcześnie???? Jak sie czujesz? Claudiee90 ja z tych bardzo niecierpliwych. :) kochana trzymam kciuki jutro za dwie piekne mocne kreski!!!! :) nie ważne jaki test ważne zeby dał oczekiwany wynik :) MamaAnusi a co tam u ciebie kochana? Trzymasz sie jakoś??? Sciskam cie..... Los jest dla ciebie okrutny, ale nie martw sie zobaczysz któregoś dnia wyjdzie słońce - tylko dla ciebie! Będziesz wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie a nas osobiście o tym poinformujesz!! Po to tutaj jesteśmy zeby cie wysłuchać, wesprzeć zawsze możesz na nas liczyć!!!! Trzymaj sie kochana!!! MadeleineP a ty kochana w którym tygodniu jestes??? Alex35 co u ciebie? Jaga jak sie dzisiaj czujesz??? Pozdrawiam was wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnusi ja dopiero nadrobilam co na forum...strasznie mi przykro.ściskam mocno!! Naprawde Cie podziwiam!!! Po takich przejściach dalej walczysz!!! Wierze, ze jeszcze Twoja córeczka bedzie miala rodzeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjanko dziekuje :* dzisiaj czuje sie w miare chociaz rano chyba za szybko wstałam i zrobiło mi sie slabo...na szczescie szybko minelo.córcia nam dzisiaj zafundowala pobudkę o 7 ;) moze i.dobrze bo moglam byc wczesniej na pobraniu. Pierwsze badania za mna...czekam na wyniki; ) Dziewczynki wiem o czym mówicie...ja serduszka nie slyszalam a mam miesiac czekac na usg genetyczne...na pewno nie wytrzymam. Pewnie pójdę prywatnie. Tylko moj maz cos nosem kreci, ze po co tyle tych usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny fajnie coraz nas wiecej i czekamy na kolejne dobre wiesci ja sie dzis czuje słabo rano wymiotowałam niestety nasilaja sie wymioty nie wiem jak bedzie dalej a mysle jechac na swieta do polski oby do grudnia mineło a tak to jest w porzadku jaga ja badania zrobie tydzien przed wizyta 2 a mam ja 6 listopada zycze wam udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny zrobiłam test!!!!! Wyszła druga kreseczka! Ale bardzo jasna.. widać ją normalnie nie musze pod światło dawać.... może da się zobaczyć chociaż na zdj inaczej wychodzi :/ http://zapodaj.net/bde981e716f47.jpg.html Tak z moich obliczeń wychodzi to początek 4 tyg. I może dlatego taka jasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetkaaa
Cześć dziewczyny.Chyba mogę się dołączyć. Od paru dni miałam moce silne skurcze. Wczoraj i dzisiaj zrobiłam test. Druga kreseczka jeszcze jasna, ale zdecydowanie ją widać. Martwią mnie trochę te bóle, ale są coraz rzadsze. Z daty ostatniego @ wynika, że będę rodzić na koniec czerwca. Z czerwca także jestem ja i mój chłopak tak więc fajnie by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie Gratuluje Ci serdecznie. Cudowna wiadomość na początek weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Mirti ale trochę słaba ta druga kreska :( sama nie wiem co mam myśleć o niej :( jeszcze raz zrobię test w poniedziałek. Albo pojadę w poniedziałek do mamy to zrobię betę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kreska sie pojawila to znaczy ze hormon hcg jest juz wytwarzany czyli maluch zagniezdzil sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo pól postu teraz dopiero zacznie sie przyrastanie hcg bardzo widoczne będzie za klilka dni na teście. Miałam taki sam pasek przy pierwszej ciąży wiec nic sie nie martw kochana jest dobrze, na a nawet BARDZO DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
To super :) pójdę się zapisać do ginekologa w poniedziałek.... chociaż 28.10 mam usg na NFZ wyznaczone pół roku temu.. wiec może poczekać do tego 28.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadeleineP
Gracjana, my jesteśmy w 6 tyg +2dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No dziewczyny aż się popłakałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetkaaa
jaga2016 dziękuję. Ja na 5.05 mam również usg na nfz wyznaczone z innego powodu tak więc się dobrze składa. To będzie 7 tydzień ciąży. Raczej poczekam do tego czasu bo wcześniej i tak ginekolog może nic nie zobaczyć i tylko będę się stresować. Dziewczyny znacie jakąś fajną aplikację ciążową na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiee gratuluje wydaje mi sie ze taka bladziutka kresesczka to moze byc 3 tydzien ja zrobiłam w 4 tygodniu i miałam ciemnaa wiec jestes koncóweczka czerwca gratulacje ale powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90.............21/6/1/17.10./-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - do twojej wizyty już niedługo - dasz rade wytrzymać :) super, że już niedługo zobaczysz swoją małą kropkę :) U mnie na razie bez zmian - nic się nie dzieje. jaga2016 - trzymam kciuki, żeby wszystkie wyniki było ok. :) nie martw się - niedługo usłyszysz bicie serduszka :) justynkaa1986 - przykro mi, że tak źle się czujesz, ale jeszcze trochę i będzie lepiej - wymioty miną, czas szybko leci, więc ani się obejrzysz, a będzie 6 listopad :) trzymam kciuki :) Claudiie90 - super wiadomość :) bardzo się cieszę :) wiedziałam, że wszystko będzie dobrze :) Witam nowe dziewczyny! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Przepraszam, ale nie mogłam edytować coś :/. No u mnie właśnie wychodzi tak z obliczeń 3 tydzień 4 dzień... Albo po prostu mam za mało tego hormonu? I tak w poniedziałek musze iść do ginekologa... bo te miejsca intymne mam napuchniete nawet nie wiem czemu :/ I trochę bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×