Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Alex35 jestem z Tobą 3mam mocno kciuki!!!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 jestem z Tobą i 3mam mocno kciuki!!!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem Aga i podczytuje Was od jakiegoś czasu i chciałabym do Was dołączyć. 13 zrobiłam test ciążowy (3dni po spodziewanej miesiączce) i dwie kreseczki :) 19- stego byłam u gin i już było widać zarodek :) To moja druga ciąża - pierwsza - poronienie samoistne. Pewnie bym nie wiedziała o te ciąży gdybym z narzeczonym się nie starała o maleństwo, nie zrobiła testu (słaba druga kreseczka) następnie krwawienie i za namową gin zrobiłam bete i wyszła podwyższona czyli poronienie samoistne - większość kobiet nawet nie wie w takich sytuacjach że były w ciąży więc radze tyM dziewczynom ze "słabymi" kreskami albo testami raz dodatnimi raz ujemnymi zrobić Bete. TAK WIĘC - PRZYGARNIECIE MNIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana na nic mnie nie bierze, jem najprostsze rzeczy tylko żeby się zapchać i żeby nie mdlilo, a kanapka z ogórkiem świeżym albo żółtym serem pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gusia! Ja mialam slaba kreseczke, ale gin powiedział, ze to dlatego, ze ciaza jest b. mloda... Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gusia witamy :) Mnie od samego rana głowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Alex35:-*:-*:-*za mile slowa,kochana jestes:-*:-*:-*jestem z Toba,3maj sie cieplutko:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Agora który dzień już stosujesz te globulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agora Jeśli nie masz krwawienia to ta słaba kreska na pewno pokazuje ciąże :) trzeba mieć "pecha" lub "szczęście" żeby test oszukał w kwestii dodatniego wyniku. Dziewczyny te które już były u swojego lekarza - jakie badania Wam przepisał i jakie witaminy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia witamy i gratulujemy ja biore tylko kwas foliowy alex kochana jak sie trzymasz claudiie90 i jak tam dajesz rade ja dzisiaj wmiare sie czuje oby tak dalej ale zobaczymy kazdy dzien do przodu to dobry dzien gracjanka jak tam sie czujesz jaga piszcie co u was kto kiedy ma wizytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Gusia ja biore kwas foliowy ale mam tez niedoczynnosc tarczycy i biore euthyrox, endokrynolog gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy to dodal mi jod i wit.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justynka dziękuję ze pytasz... powiem wam że po tych globulkach taka ulgę mam.. jest lepiej. Ale miesiaczki dalej brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gusia :) Ja biore tylko kwas foliowy. W poprzedniej ciazy nie bralam zadnych witamin. Jezeli chodzi o badania to lekarz zlecił mi ogólne bad moczu, krwi, glukozę, tsh, toxoplazmoze, cytomegalie, różyczkę, wr, hiv i cos tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 - doklejcie moje bo jak ja chce "dodać" to jako SPAM uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Oj dziewczyny :) a jak tam się czujecie?:) Nie przybija Was ta pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 Bezzka jaga2016 - ja brałam kwas foliowy zwykły ale lekarz polecił mi Femibion Natal 1 i od dziś zaczęłam brać. Z badań mam zrobić na następną wizyte (czyli za nie całe 3 tyg) -morfologie -mocz -grupa krwi -odczyn Coombsa -TSH -ToxoIgG, IgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja się czuję średnio, ale to przez przeziębienie - szkoda, że nie mogę napisać, że to wina ciąży :P Poza tym okresu nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Dziś po raz pierwszy udało mi się doprowadzić mdłości do końca - wymiotowałam :D :D :D Ze śmiesznych rzeczy: po południu nabrała mnie taka ochota na grzybki marynowane, że zaczęłam szukać ich po szafkach w kuchni z taką desperacją. W głowie miałam już awaryjne wyjście - telefon do sąsiadów jakby tych grzybków nie było. Z mniej śmiesznych rzeczy - w pracy było nie najlepiej. Źle się czułam, pobolewał mnie brzuch, chciało mi się okropnie spać. Jak mi jeszcze raz ktoś powie, że ciąża nie choroba i trzeba normalnie funkcjonować to utnę język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi generalnie pogoda nie przeszkadza, ale ostatnio zauważyłam że jestem niesamowicie senna i że mam jakieś dziwne zaniki pamięci, jak nie zapiszę sobie co chciałam no to pozamiatane...:) ale oby maleństwo było zdrowe a reszta- przymknę na to oko, jestem już po całej serii badań i generalnie wyniki mam w super normie, także jestem zadowolona, natomiast nie mogę doczekać się już czwartkowej wizyty u ginekologa, już bym chciała zobaczyć moje maleństwo i upewnić się że ma silne mocno bijące serduszko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nie denerwuj się, wszystko będzie ok. Może pojedź na jakiś ostry dyżur ginekologiczny, wydaje mi się że tak będzie rozsądniej, zresztą opinia dwóch lekarzy będzie zawsze bardziej obiektywna, a jutro pójdziesz swoją drogą do lekarza. Który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjanko ja bym na Twoim miejscu jechała na ostry dyżur, tak jak dziewczyny pisza...zreszta w poprzedniej ciazy mialam podobna sytuacje. Nie ma co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana jedź proszę na ostry dyżur i daj znać po. Postaraj się uspokoić. Tulę mocno i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodddka
rano obudziłam sie i "wydalilam" duza ilosc skrzeplin i krwi-stracilam juz nadzieje, ale poszlam zrobic betahcg i przed chwila dostalam wynik -21.41. czyli juz jestem pewna ze jednak ciaza byla. teraz nie wiem czy isc do ginekologa czy nic nie robic tylko czekac ze poronienie oczysci sie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×