Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 1987
Ja tez mam na szczescie rh+ Mila co za pomysł zeby do barszczu kaszanke dawac obrzydliwe. Ja jutro zalewajke gotuje albo barszcz;-) Od rana boli mnie glowa, jakis senny i ponury dzisiaj ten dzien nic mi sie nie chce. Dobrze ze juz wieczor a jutro weekend bedziemy mieli gosci to troche sie rozerwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata mi lekarz przepisal na katar Prenalen spray, jest z soli morskiej i olejków eterycznych, mi pomaga chociaż wiadomo ze jest bardziej naturalny i slabszy niz np. Otrivin. Mozesz wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila - gdyby mi sie bardzo chcialo zalewajki to bym sobie na Twoim miejscu ja zrobila... Obiad kanapka serek i gruszka.... Yyy chyba sniadanie... Ja zjadlam 2dania i dreptam do lodówki po deser a potem lody... Ja w ciazy jak mam zachcianke to nie ma opcji zebym jej nie spełniła.... Wspolczuje Ci, bo jak teraz tesciowa robi to co synus ma chec zjesc to później bedzie od Ciebie tego wymagal, zebys obskakiwala jak "mamusia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam u was bo ja po całym dniu padam na twarz tyle do zrobienia jutro maz wraca z delegacji jutro wizyta usg polowkowe duzo wrazen juz bym chciała byc w domku po i odpoczac jak meza nie ma wszystko ja i to jkeszcze z chorobskiem na szczescie juz wyzdrowiałam ale to był ciezki tydzien sama z dzieckiem chora w ciazy praca szkoła dom i dzien w dzien tak ech ponazekałam sobie troche sorki kochane trzymajcie sie jutro postaram sie odezwc po wizycie mam na 15 ale zanim wroce wiadomo papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justynka bedziemy czekac na wiadomosci;-) Wiem ile trzeba papierow do becikowego i zasilku rodzinnego troche przy tym pracowalam-gory papierzysk. No niestety tak nakazuje ustawa. Ja zawsze uwazalam ze mieszkanie z rodzicami czy tesciami na dluzsza metę nikomu dobrze nie wychodzi. Ja codziennie gotuje to na co mam ochote a maz sie dostosowuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec27 mi nie podawali immunoglobuliny bo córcia miała też Rh "-". Sprawdzali jej krew zaraz po porodzie...Podejrzewam, że podaliby mi ją w przypadku gdyby dziecko miało Rh "+"...a tak to nie było takiej potrzeby...jeśli teraz by się okazało, że druga córcia ma rh + to pewnie podadzą mi immunoglobulinę. Co do zatkanego nosa konsultowałam się z lekarzem ogólnym i laryngolgami ( bo tak jak pisałam mam przewlekły stan zapalny zatok)...wszystcy twierdzą zgodnie, że najlepsze inhalacje...bez ingerencji żadnych środków do nosa. Mi laryngolog pozwoliła w skrajnym przypadku zastosować steryd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Wam pisałam ale w ciągu ost dwóch tygodni bardzo bolały mnie ręce i nogi...nie wiedziałam o co biega...W poniedziałek byłam u ogólnego. DOstałam skierowanie na wit D i wapn między innymi...Wapń w porządku ale witamina D bardzo duży niedobór... stąd pewnie te bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cytologie miałam chyba jakos pod koniec 2012, wiec juz najwyższy czas. A chce zrobić na NFZ, skoro chociaż to mogę. .. Cytologie robie co 2- 2,5 lata (teraz się wyjątkowo przeciagniego) bez wzg na ciaze. Jak robiłam w poprzedniej ciąży to potem chyba normalnie po 2 latach, bo chyba na wizycie po połogu nie mialam. Czerwiec... ja tam mam z sudoku. To samo miałam z Szymonem w ciąży i mocno cyferkowy jest. O dziwo ciążowy do sudoku tak silne mam tylko w ciazy. .. W poprzedniej ciąży kompletnie nie miałam chęci na piwo, teraz bardziej ;) także parę razy małe bezalkoholowe wypiłam. Bezzka, mi na szczęście nic nie mówił, że nie wolno ;) pewnie o to Twojemu chodziło, że często myli się niskoprocentowe z 0,0% Coś się zmieniło z becikowym? Z tego co pamiętam, to że świstem ze skarbówki szlo się do mopsu i tylko tam wniosek... a no i od ginekologa prowadzącego zaświadczenie. To pamiętam na wizycie po połogu załatwiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny! Szykuje się ponoć bardzo ciepły weekend-Kawusiu,chłopcy będą mogli pobiegać na podwórku.Bardzo się cieszę,że układa Wam się u teściów. AGaa- witaj i nie martw się,bo w pierwszej ciąży masz prawo ruchy wyczuwać po 22 tyg. Dorcia- a więc tez dziewczynka,gratulacje! Gracjana-miło czytać o takich szpitalach,o naszym tego nie mogę powiedzieć,ale mam podejście ,jak Kawusia do tych spraw. Sylwia,u mnie podobnie.Tyle,że kupujący od nas mieszkanie oczekują na decyzję w sprawie kredytu,a z racji ,że mąż kupującej pracuje w Anglii,mogą go dostać tylko w jednym banku.Pod koniec lutego będziemy wiedzieć.Nasza"tułaczka"będzie nieco dłuższa- myślę,że co najmniej 3-4 miesiące. Gość Czerwiec 27-suszna uwaga o wulgaryzmach.Pamiętam,jak prof.Miodek podczas wykładów mówił,że trudno byłoby wyrazić emocje,jakie towarzyszą np.wdepnięciu w psią kupę,jakimś "Ojej!.Aż się prosi o soczyste Kur.....! Mam grupę krwi ARh minus,mój mąż ARh plus,obie dziewczyny mają po mnie,więc po porodzie nie miałam immunoglobuliny.Teraz lekarz powiedział,że jak chcę,to mogę po 27 tyg.ciąży dać sobie zaaplikować taki zastrzyk,ale on nie widzi konieczności.Co do amniopunkcji,to faktycznie igła jest długa,ale mnie to wcale nie bolało,przynajmniej nie fizycznie... Kurcze,jak czytam,że ktoś śmie komentować to,że mamy dzieci i będziemy na nie pobierać pieniądze,to krew we mnie wrze.Czuję,że ochrzaniłabym tego dziada i te babę. Ostatnio dałam reprymendę facetowi w kolejce do kasy,który mnie wyprzedził i się wepchał.Ja: -Brawo,gratulacje,tak się wepchnąć przed kobietę w ciąży,supermen z pana. -Nie zauważyłem,ze pani jest w ciąży. -Ale ,że idę do kasy z dwójką dzieci,to chyba pan zauważył,co .To i tak już wypadałoby przepuścić,a nie się pchać! -Przepraszam. Spuścił głowę,kasjerka mrugnęła do mnie porozumiewawczo,a potem dodała,że dobrze mu nagadałam,bo się zawstydził.Wprawdzie i tak mnie nie wpuścił,ale może następnym razem pomyśli. Dziewczyny,nośmy z dumą swoje brzuchy i dajmy się chamstwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja pozno przyjechalam i na jedna osobe juz mi sie nie chcialo gotowac. Ja wlasnie tez nie lubie kaszanki w zadnej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się cały dzień, ale spędziłam go głównie na odpoczywaniu. Wczoraj pół dnia przeleżałam, dzisiaj prawie cały dzień i ciut mniej mnie boli tyłek i miednica. Jutro nie poleżę bo wybieram się na zakupy do Ikei :) Muszę dojechać 90 km, ale mam szofera - moja mama jedzie ze mną i już zapowiedziała, że mnie nie puści za kierownicę bo nie mogę się przemęczać. Trochę szkoda, bo chętnie bym pojeździła po dużym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Czerwiec - dzięki ;) Właśnie myślę - dziekanka czy walczymy dalej. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy dam radę jeszcze jeden taki zapierdziel przeżyć, i to tuż przed porodem de facto, ale z drugiej - wolałabym chyba cały przyszły rok wziąć dziekankę. Na razie z chłopakiem omawiamy plusy i minusy... (on studiuje zaocznie i pracuje i powiedzial, że może brać dziekankę, żeby chociaż w weekendy mnie odciążyć przy maleństwie w przyszłym roku, on studia to troche hobbystycznie robi) A wgl jutro z rana jedziemy na sobotę i niedzielę do jego rodziców "bo jak to, sesję zaliczyliście, trzeba świętować". ; D Miło tak, "teściowa" do mnie co i rusz wydzwaniała w trakcie zaliczeń, by się spytac, jak które poszło. W przyszłym tyg, usg połówkowe (data wisi na lodówce, to nie zapomnę). A co do 500 plus, to my z pierwszym się nie łapiemy, więc smuteczek trochę. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Sylwia- to ja jestem tak opetana tymi krzyzowkami... Lada chwila bede musiala leciec po nowe... Bo niewiele ze 130mi zostalo:) -TPM-tez mialam juz raz sytuacje w sklepie, ze baba sie wepchnela-stala na dwie kasy - a ja do niej ze na moje oko nie jest inwalida, w ciazy ani z dzieckiem.. Na co ona ze skad ma wiedziec ze ja jestem jak brzucha nie mam. A ja ze z prostego powodu - gdybym nie byla to bym w takiej kasie nie stala a jak nie wierzy to moge dokumenty pokazac... Baba odeszla przy okazji uderzajac mnie swoim barem... Bydło i tyle... A ze pokazalam kasjerce karte i poprosilam o skasowanie to kolejny moher sie rzucal.. Ze ciaza to nie choroba, ze kto to widzual, ze jak ktos nie mdleje to co to za wzgledy... A ja stalam z usmiechem bo uznalam ze jak sie nie bede idzywac to ta dalej sue bedzie podkurzac. Az w konxu kasjerka na nia naskoczyla ze to jest kasa dla pewnych osób i stojac w niej powinna sie liczyc ze inni maja pierwszenstwo bo to dla nich kasa. Ale baba bulgotala dalej... Komuna i tyle... A to ze poczatki ciazy sa takie ze "brzucha nie widac" a najgorzej sie to znosi to juz inna sprawa... Ja uwazam ze skoro jest taka kasa i mi sie nalezy to bede to egzekwowac i koniec kropka. W autobusie tez jak jest miejsce to siadam i mam w d***e ze moher stoi i sapie, bo jest różnica miedzy schorowana starowinka a zapizialym moherem i widac to od razu... A ile razy takie mohery siedziały i nie raczyly d**y ruszyc jak wszedl inwalida... Dlatego ja jakos skrupułów nie mam dla symulantek... -Justek - odpoczynek Ci sluzy wiec odpoczywaj jak najwiecej:) mama ma racje, niech Cię wiezie, Ty sie relaksuj jako pasazerka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Alex - nie smutaj, na to 500 na pierwsze to przypuszczam ze malo kto sie zalapie... Tak to jest wykombinowane :) za to przez rok po urodzeniu co miesiac bedziesz miala becikowe 1000.wiec nie jest zle, bo rok temu jako studentka/osoba nie pracujaca na umowe o prace nic bys nie dostala oprocz jednorazowego becikowego o ile kryteria spelniasz. Wiec nie nasz sie co martwic, dobry i ten rok pomocy. Nie dziwie sie ze sie zastanawiasz... Moze pogadaj z wykladowcami zeby jakos np szybciej to pozaliczac, zawsze mialabys z głowy :) beda swietowac a Ty sobie popatrzysz hehe w ciazy ze swuetowanuem ciężka sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Wiecie co dzwonil mój mąż z gór. Jutro wracają i mówi co komu kupił i powiedział, że kupił mi legginsy w reniferki. Masakra. Ja będę miała w tym roku 30 lat brzuch i tyłek mam wielkie a ten jeszcze z tymi reniferami wyskoczył. On to już chyba we mnie kobiety nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia co Ty gadasz!!! Ja mysle ze widzi w Tobie kobiete i to b.seksowna! Inaczej by Ci nie kupil leginsów!!! :) co z tego ze 30lat, ja bede miec 29 i nie czuje sie staro i Ty tez nie powinnas! :) a Twoj brzuch i pupa tzn ich rozmiar jest teraz ciazowy, wiec nie masz co rozpaczac :) facet Cie kocha i chce jak najlepiej, wcale mu sie zreszta nie dziwie, skoro jestes dka niego napewno wspaniala zona, ktora malo tego urodzila mu wspanialych synów a kolejnego nosi pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Poza tym legginsy w reniferki to się chyba 5-letniej siostrze kupuje a nie żonie. O Matko ...co się stało z naszym małżeństwem. Jak mi kupił za male to lipa a jak xl lub xxl to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia spokojnie :))) no wiesz teraz raczej nie kupi Ci "stroju pielegniarki" albo "majtek z dziurka" :) haha... Moze juz lepiej te reniferki :D chce zeby Ci ciepło bylo w zadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Tak można nasivin soft 0,05% po jednej aplikacji 2x dziennie cala ciążę. Ja mam potężnie zatkany nos i na szczęście pomaga. Sol morska niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kawusia - nie myśl tak! jak kupuje legginsy, znaczy że mu się w tych legginsach podobasz, nie? ;) miło, że pomyślał i chce cos przywieźć. :p @Czerwiec - nie, no, żadne alkohole, na szczęście rodzina mojego chłopaka nie z tych, co im trzeba alkoholu do świętowania (piszę: na szczęście, bo ja też z takiej pochodzę raczej niepijącej i cięzko by mi było się odnaleźć w takim rozumieniu "świetowania", że dwie skrzynki czystej ;ppp). Raczej uroczysty obiad, jakieś dobre wypieki, takie tam.^^ Chciałam upiec jakieś ciasto, ale nie miałam dzisiaj siły na nic, taka pogoda, że tylko bym sie zwinęła w kłębek pod kocysiem ; / więc po prostu coś rano kupimy w cukierni.. A co do tego 1000, to się zastanawiam, czy dziekanka broń Boże nie ma na to wpływu, ale chyba nie, bd musiała poczytać na spokojnie. Przydałoby się, nie oszukujmy się, to już jest konkretna kasa, na pieluchy i mleko modyfikowane pójdzie, ale z drugiej strony to jakos tak głupio brać pieniądze za nic, skoro nie pracuję... ; / @nikita - a nie wiesz może, co na podrażnioną sluzówkę? bo mi lkko krew z nosa idzie czasem i mnie to denerwuje ; / nie, że chlusta, po prostu troche krwi zostaje na chusteczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Kawusia poczekaj az zobaczysz te leginsy moze beda tak seksowne ze sie w nich zakochasz od pierwszego wejrzenia;-) Justek odpoczywaj mamusia ma racje poza tym na zakupy lepiej zebys sama nie jezdzila tak daleko. Aleks mi sie wydaje ze dziekanka nie bedzie miala na to wplywu przeciez nadal pozostajesz studentka. I skad te obiekcje? Nalezy Ci sie i koniec studiujesz dziennie to jak masz pracowac. Ja w ciazy cierpie na bezsennosc budze sie po kilka razy w nocy i nie moge usnac. Teraz mnie maz obudzil i nie wiem czy do rana zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ostatnie dni miałam bardzo aktywne, najpierw sprzątanie całego przybytku, później spotkanie z koleżankami, wczoraj trochę się w pracy przyciągnęło,posiedzialam z synkiem sąsiadów ,a na koniec dnia i dobry początek weekendu poszlismy do kina. Po takich dniach to kiedy moja glowa ląduje na poduszce po prostu automatycznie zasypiam. Dziś jeszcze kilka godzin trzeba cos porobic i popołudniu jedziemy do rodziców. Dzieje się tu tyle ze chocho ,ale jestem na bieżąco ;) Kawusi4 tez mam leginsy w reniferki i mój R jest zachwycony ;) na pewno twój nie kupil ich dla draki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Macie rację dziewczyny. Nawet jak przywiezie te legginsy to świat się nie zawali. Ostatnio weszłam na wagę a tam 70 kg ( mam 172 cm wzrostu) w pasie 72. Znalazłam na ciuchach spodnie z h&m ciążowe rozmiar 42 i niestety są dobre,jak wchodzę po schodach to zaczynam sapać. Wiec o kobiecości, powabności i zmysłowości to w moim wydaniu nie ma co mówić. Jeszcze mój syn mówi, ze jest świetnie i za rok też pojadą i zabiorą średniego syna. Pytam: A mnie nie zabierzecie? A on, że nie bo ktoś musi się młodszymi chłopcami opiekować. Taka to wdzięczność.Jak dostanę 1500 na dzieci to za pierwsze figę z makiem im kupie. Kupie sobie cos ładnego i wydam na przyjemności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Kawusia- Ty teraz w pasie masz 72??tzn w brzuchu? :) ja u siebie to juz nie widze czegos takiego jak pas :) ja mam 173cm wzrost, waga we wt. 64.5kg,w brzuchu 90cm.. Ale powiem Ci ze chyba na szczescie moje ciuchy rosna ze mna, legginsy kupilam 3szt wysoki stan xl i sa elastyczne od rozmiaru poczatkowego mi służą tyle ze na poczatku troche zjezdzaly z tylka teraz juz nie zjezdzaja, ale wciaz rosnac do nich moge :) dobrze ze nie musze w sklepie na metki patrzec i sie tymi rozmiarami dolowac:) Masz racje, kup cos dla siebie!!! I namow meza jesli jeszcze nie masz na robota kuchennego, bo sie zajedziesz przy robieniu obiadów dla calej gromadki:) obczaj sobie "bosch mum", ulatwiaja znacznie zycie. :) no i czekaj na te reniferki, mysle ze beda slodkie :))) -Gosc1987 - mam to samo co Ty!! Chyba dawno tak zle nie spalam jak dzis! Usnelam kolo 1 w nocy... A przed 5pobudka...katar do tego i znow rzucanie ma łóżku... Zle mi, slabo, niedobrze... Jedyne co mi jakos to rekompensuje to to ze maluch kopie czesciej :) w sumie nie wiem czy on wstaje ze mna czy mnie budzi, jego kopniaki sa uspokajajace, bo wiem ze wszystko ok... I skurcze mam wrazenie ze mam rzadziej, tak z 2-3 razy dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Alex-kobitko! Nalezy Ci sie, co Ci sie nie nalezy!!! W koncu ktos o studentkach pomyslal i o kobietach co wiecznie na umowy dziela i zlecenia dymaja... Bezrobotne tez dostaja, to Ty jako studentka tymbardziej.... Mnie ten tysiak wkurza jedynie w sytuacjach, gdzie ja wsrod bliskiej rodziny mam 3baby juz po 36-37 lat które nigdy w zyciu nigdzie nie pracowaly! No tyle ze one juz raczej zakonczyly "produkcje" wiec guzik dostana, jednak fakt ze takich wygodnickich w tym kraju jest wiele i dostana jest dosc irytujace... Ty jestes młodziutka, studiujesz dzuennie to co za wyrzuty masz?? Bardzo dobrze ze ktos w koncu pomyslal o mlodych matkach!!! Powiem Ci ze ciesz sie a nie wyrzuty sobie rób! Posprawdzaj sobie wszystko poki jestes na "chodzie".. Z tego co kojarze powinnas oprocz tego 12x1000 po urodzeniu rowniez ten tysiac dostac becikowego, w mopsie dopytaj tez, bo wiem ze u mnie znajoma dostala 2x1000 z racji ze mąż byl nie pracujacy.. Poczytaj, popytaj, poszperaj :) i zorientuj sie w urzedzie stanu cywilnego jak jest ze zgłaszaniem dziecka, czy Twoj mezczyzna może sam zglosic czy jakies pelnomocnictwo musisz zlozyc z racji tego ze malzenstwem nie jestescie, lepiej zebys wiedzuala co i jak bo po porodzie bedzie ciężko Ci z tym latać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Rozefi-czys Ty oszalala!? Na L4 i odpoczywac!!! Lekarz Cie jeszcze na nie nie wygonil??? Szalona... :) az tak sie dobrze czujesz??? :) jak tak to zazdroszcze, bo ja to konam kazdego dnia na swoj sposob :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Masz racje Kawusia cos Ci sie należy a przy Twoim wzroscie to dobra waga, wysoka jestes ja juz 57kg ale wzrost 167cm. i wcale sie grubo nie czuje. Gosc czerwiec27 ja tez cala nac smarkam i kicham jak bylam w przychodni na badaniach to musieli mi jakiegos wirusa sprzedac:-( Dziewczyny jak idziecie na badania to grzecznie czekacie w kolejce czy pchacie sie pierwsze bo w ciazy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Co u was słychać? Jak sie czujecie? Ja jestem juz po badaniach polowkowychi usg 4d. Miałam wczoraj. Z malutka wszystko wporządku i zostało potwierdzone ze to na 100% dziewczynka. Jest zdrowa, ale..... Ma plamke na serduszko :( pani doktor wykryła u niej obecność "bright spota" lewej komory serca. I zalecała kontrol serca płodu za 1,5 miesiaca. Podobno to schorzenie jest bardzo częste i zanika jeszcze przed porodem, ale i tak sie bardzo martwię. :( jeżeli nie zniknie to trzeba skontaktować sie z nią do 1 roku życia dziecka zeby zastosować leczenie. Niby pani doktor mówi ze to nic groźnego, ale jednak stres i powód do zmartwień. Mam nadzieje ze ta olamka zniknie jednak do następnej wizyty. Po za tym z mała wszystko ok. :) wg. Miesiaczki termin porodu jest na 11.06 a wg. Usg termin jest na 17.06. Dowiedziałam sie jeszcze ze mała jest bardzo malutka. Okazało sie ze wiek płodu wg okresu to 23 tydz natomiast wg usg 22tyg i stad zmiana terminu porodu. Co do usg4d no niestety.... Małej nie było widać. Okazało sie ze mam za gruba blonę wód plodowych i obraz był całkowicie zakazany. Niemożliwe co nie???? A jednak raz na 1000 kobiet sie zdarza i akurat ta 1000 byłam ja! Masakra... Najważniejsze ze mała zdrowa. Oprócz tej plamki i tego ze p.doktor powiedziała ze jest bardzo malutka jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-justynka1986 kochana czekamy na wieści :) -kawusia4 u nas tez są właśnie fajne promocje w tych sklepach. Po wczorajszym lekarzu skończyłam na mały shopping i dokupilam troszkę rzeczy małej :) -jaga2016 i co przepisał ci lekarz na to jakies witaminy? Mnie tez od pewnego czasu bolą ręce. Nie moge ich na chwile podnieść do góry zeby sięgnąć np po herbatę w sklepie bo mam wrażenie ze za raz odpadna. Musze to zgłosić swojemu lekarzowi rzy następnej wizycie... -TPM3 no szpital u nas fajny. Mam nadzieje ze do mojego porodu nic sie nie zmieni, tym bardziej ze moim lekarzem prowadzącym ciaże jest pani ordynator tego szpitala. Miłego dnia kochane wam życzę! Odpoczywajcie i dajcie o siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×