Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Melduję sie po wizycie. :) u nas wszystko ok. Rosniemy. He he he ja Od ostatniej wizyty ( 4 tyg temu) przybrałam 0,5kg :) malutka waży 1044g tak ze super! Wszsytko z nią wporządku. Następna wizyta 13.04. Ułożona jest posladkowo. Moja szyjka długa tak ze jest ok. -ROZEFI jak tam kochana u ciebie po wizycie? Całuje was kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 ja biore magne B6 az 6 tabletek dziennie i do tego nospa. Ja zauwazylam ze jak troche poleze później cos porobie i znowu odpoczne to dobrze sie czuje i skurcze juz rzadko sie pojawiaja. Od 4 tygodni szyjka utrzymuje sie na stałej długości wiec mam nadzieję ze bedzie dobrze. Ty tez odpoczywaj i bierz duzo magnezu i staraj sie nie panikowac bo nerwy szkodzą najbardziej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dziewczyny to super ze po wizytach u Was wszystko ok i ze maluszki rosna;-) Rozefi to Cie lekarz pocieszyl ze krotka szyjka;-)Odpoczywaj dalej a bedzie ok, musi byc. Juz niedlugo swieta czas coraz szybciej leci;-) Ja juz wykapana wyleguje sie w łóżku po polodniu wyskoczylismy z mezem na male zakupy i od razu lepszy humor do tego nazarlam sie slodyczy, maly szczesliwy w brzuchu szaleje;-) A jak Wam mija wieczor? Justek napisz jutro po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Narazie koncze magnelle, a potem aspargin... Magnez mam tez w doppelherz... Aspsrgin mam brac 3razy po 1..no i doppel jeszcze biore, rozkladam to w czasie bo doppel 2x 1tab. Gość1987 - wiesz sama jak jest, staram sie nie denerwowac ale wychodzi jak wychodzi... Moze i szkoda ze mi nie zmierzyl ale mysle ze jakby bylo zle to albo na ip by mnie wyslal, albo wizyte by mi szybciej kolejna ustawil, a raczej spokojnie to mówił no i "troche skrocila" a nie ze prawie jej nie ma... Tyle ze wiadomo ja sie dygam, tego nie przeskocze... Pocieszam sie tylko tym ze to juz 26tc a czasem dziewczynom takie skracanie zaczyna sie nawet w 15tc.. Jednak leze jak najwiecej, lepiej dmuchac na zimne... Nie glaskam brzucha chyba ze kopie jak wariat to klade reke liczac ze sie przytuli i uspokoi ale raczej srednio sie slucha Urwis. Z tym prasowaniem uwazajcie... Mi sie wydaje ze to mi dalo wiele popalic bo praktycznie stanie w jednej pozycji pare godzin... No cóż teraz to sobie moge rozpaczac... Ja to z tym lezeniem to przytyje teraz pewnie elegancko.... No ale trudno, najwazniejsze zdrowie malucha. Co do tej salatki to ten czosnek przecisnelam:) mi takie smaki pasuja.. Zreszta teraz mam ssanie na sałatki, oczywiscie bezmiesne, dalej mrozone owoce i ciasta... To bym mogla w każdej ilosci jesc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Super dziewczyny ze wizyty ok, bez zmian wiekszych a to juz dobrze. Gracjana fajnie ze wiesz ile juz ma malutka, ja sie dowiem 20kwietnia na prena. Oby mi szybko do tego czasu zlecialo:)) Sprawdzilam doppelherz - tam magnezu mam 90mg. Musze poczytac w jakim jedzeniu jest go dużo zeby czyms nie tabletkowym podrasowac poziom magnezu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justek, ja brałam magnez z chela i miałam zawsze po tych kapsułkach okropną zgagę. Ta magnella dobrze mi "podchodzi" , ale ciekawe jakie przełożenie będzie na wyniki. Kilka dni temu chciałam kupić, dostałam w aptece "w prezencie" 28 sztuk. Gość ma rację, że czasem trzeba poprosić o pomoc. Zdarzyło mi się kiedyś ustąpić dziewczynie miejsca. Tłumaczyłam, żeby usiadła bo niebezpiecznie tak jechać w autobusie na stojąco w ciąży. Co się stanie , gdy kierowca gwałtownie zahamuje itp. Popatrzyła na mnie jak na głupią a potem wyjaśniła, że nie jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justek czasem warto poszukac w necie troche i kupić cos fajnego i taniego, teraz tylko uprac i poprasowac :) Sylwia super ze wyniki glukozy sa ok, moze to przesilenie wiosenne tak dziala, dzis spora zmiana pogody a za chwilę zmiana czasu i znów ciężko będzie sie przestawic i to jeszcze w swieta. Gracjana wow ale masz juz dużą pannice! Rosnie jak na drożdżach, co Ty jesz dziewczyno? ;) zresztą wydaje mi sie ze w ostatnich dniach brzuch nagle mi wystrzelil i z każdym dniem zauwazalnie wiekszy! Jeszcze 3 mies. nie wiem do jakich jeszcze ogromnych ksztaltow jest w stanie urosnac ;) bo mam wrazenie ze jest mocno napięty mimo brania lekow, jakby mial peknac i brakowaloby skory a smaruje 2x dziennie Mystelą. Rozefi a Ty powinnas sie Kochana szczególnie oszczędzać i nawet 30min zakupy męczą. Ja ostatnio nie lubie chodzić po duzych sklepach bo mi duszno i chętnie bym gdzies przysiadala co alejke a tu ławek brak hehe Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Poza tym to nie wiem jak ja jeszcze 3 m- ce wytrzymam. Mam wrażenie, że większa być nie mogę, męczę sie szybko, wejście po schodach to dla mnie wyczyn. Masakra. Dziś nałożyłam spodnie i zdziwiło mnie, że jeszcze 2 dni temu były dobre a dziś brakowało kilku cm, żeby zapiąć guzik, jak zmieniałam na dresy okazało się, ze chodziłam w męża spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa jeśli chodzi o ten brzuch to nie dalo sie nie zauwazyc bo nie dosc ze rozpieta kurtka to jeszcze nalozylam moj nowy zakup- ciemną bluzkę z bialymi stopkami na brzuchu :) więc nie uwierze ze goscie siedzacy naprzeciw nie zauwazyli i nie skumali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dziewczyny czy Wy tez macie po każdym siusianiu czy przejściu z pozycji siedzace na stojaca skurcze? Corka ma b.wysoka goraczkem. Kolejna noc z glowy :-( oby biedactwo jutro puścilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga myślę że Zeberce nie chodziło o zwykłe tetrowki. Jest teraz taka nowość, wkłady są z bambusa, a majtki na wkłady mają nieprzemakalna wkładkę, wiec pupa w nich sucha. A same pieluszki w niczym nie przypominają tych starych a raczej te jednorazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzis ciezka noc boli mnie krocze :o nie wiem co jest ... tez mam zamiar kupic pake ubranek bo nowe do szpitala kupilam ale mysle ze w lato to bede czesto przebierac to sie przydadza :) Dzis zrobie ciasto jogurtowe bo goscCzerwiec ciagle o tych ciastach pisze i smaka narobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej dziewczyny :) Jak ja wam współczuję tych problemow ze snem. Ja spie jak dziecko. Od 22.00-8.00:) Ja w tym tygodniu zaliczyłam wizyte u gina i diabetologa. U gina wszystko ok. 11.04 ide na to ostatnie usg genetyczne (nie wiem jak sie nazywa):) I na nastepnej wizycie kwietniowej kiedy bede juz po usg bedziemy robic wstępne ustalenia porodowe:) U diabetologa tez nie najgorzej. Pochwalila mnie za moje cukry i pozwolila na święta wszamac kawalek ciasta be wyrzeczen:) Jednak nie bede ryzykowac raczej bo po co mi duzy skok:) Jedyne co ja martwi to moja waga. Jem 8 posilkow dziennie a waga stoi w miejscu jak zaczarowana. Koncze 27 tydzien a od poczatku ciazy zdazylam nadrobic 2.5kg ktore stracilam przez mdlosci. I wszytsko przed przejsciem na diete. Za to odkad jestem na diecie znacznie poprawila mi sie morfologia:) Anemia poszla precz:) Co do brzucha to mnie sie wydaje ze moj rosnie skokami. Jakis tydzien temu znow nagle mi go wywalilo. Mam juz 90cm w okolicach pepka:O Nie wiem co to sie z niego zrobi po kolejnych 3 miesiacach:) Ale moje samopoczucie dotyczace wygladu w ciazy dramatyczne. Tak brzydka nie czulam sie nigdy. Nie moge w sklepie nic fajnego znalezc bo we wszystkim wygladam zle:( lubie legginsy i jakas tunike. Niestety zadnej fajnej tuniki nie moge znalezc:( Za to jensow nie ma dla mnie sensu kupowac na 3 miesiace. Widzialam ostatnio w galerii super rurki. Zawsze takich szukalam. Niskie w pasie i bardzo opiete i kolor idealny dla mnie. Fakt ze 140zl ale raz na ile kupuje spodnie wiec bym przezyla. No ale nie jestem jasnowidzem i nie wiem jaki rozmiar przyjdzie mi nosic po porodzie. Z bolem serca obeszlam sie smakiem. Aukcje na allegro fajna sprawa-niestety ja nie mam szczescia zeby jakas fajna pake wylicytowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny.Postaram się nadrobić zaległości w czytaniu.Nie zaglądałam,bo jestem bardzo zajęta.Mam nadzieję,że popłyną od Was dobre wiadomości o Waszym i Dzieciaczków zdrowiu. Miałam wizytę we wtorek.Helenka rośnie dobrze-waży 1124 g i lekarz wyliczył na podstawie krzywej wzrostu,że jak w takim tempie będzie do porodu rosła,to na poród wypadnie waga 3500-3700,a więc idealnie.Obecnie znajduje się w połowie,ani mała ani duża,lecz w sam raz.Bardzo mnie to ucieszyło.No i to tyle dobrych wiadomości. Przepływ w prawej tętnicy się nie poprawił,w lewej ,niestety, nieznacznie pogorszył.Lekarz powiedział mi,że na razie nie ma powodu do strachu,bo dziecko rośnie dobrze,ale w tygodniach przed porodem może być problem.Kazał mi brać Acard w dużej dawce i mam dylemat,bo na ulotce jest ,że tego się w III trymestrze ciąży nie bierze!Przepisał mi też ten zastrzyk,bo mam grupę A minus,a mąż plus,tez nie wiem,czy go brać.Wcześniej zdecydowana byłam na nie,a teraz się zastanawiam.Już głupieję od tych leków i lęku o skutki uboczne.W pierwszej ciąży brałam tylko witaminy,a w drugiej żelazo pod koniec ,dziewczyny urodziły się i są super zdrowe,a teraz ten acard mnie przeraża.Może niepotrzebnie panikuję.Oczywiście do tego tardyferon, dopegyt na ciśnienie i magnez ,to już taka normalka. Sory,że narzekam,chciałam się wyżalić i poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, właśnie o tego typu wielorazowych myślałam :) Są teraz fajne otulacze na wkłady bądź pieluchy tetrowe, które teoretycznie nie powinny przemiękać, pieluch się już nie prasuje ani nie gotuje - wystarczy dodatek antybakteryjny do prania. A że przeprowadzimy ten eksperyment na Małej latem, ładnie nam będzie wszystko schło :) U siebie też obserwuję ten twardy brzuch :( Martwi mnie to trochę. Wystarczy, że wstanę i bach! Wizytę mam dopiero 1 kwietnia, do tej pory trochę więcej poodpoczywam. I również mam wrażenie, że brzuch mi rośnie dosłownie z dnia na dzień, jest mi już z nim mega niewygodnie, a tu jeszcze 3 miesiące. Ciężko mi się wykąpać, ułożyć wygodnie do snu, nie wspomnę o tym, że szybciej się męczę i jak już przesadzę z ruchem mam coś w rodzaju kolki :( TPM3 musisz zaufać lekarzowi. Moja kuzynka jest w ciąży młodszej od mojej o jakieś dwa m-ce. Lekarz prowadzi ją zupełnie inaczej niż mnie. Mi nawet nie ważył dzidziusia, ona to ma na każdej wizycie, ponadto ciągle badania na jakieś dziwne bakterie (nie są to badania obowiązkowe). I też nie wiem co o tym myśleć. Ale zmieniać lekarza chwilę przed porodem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia-dobre z tymi spodniami i ta kobieta nie w ciazy... Ja z reguly widze różnice miedzy gruba a ciezarna... Ale w pracy mam jedna dziewczyne ktora najzwyczajniej w swiecie wyglada wiecznie jak w 6-7msc. Jakby mnie kolo niej teraz ktos postawil to raczej wyglada na bardziej zaawansowana:) ale nie kazdy wstaje o 2w nocy i zre batony popijajac cola... Wiec cóż.. :) Kochana Ty sie meczysz? Ty musisz jeszcze o chlopakow zadbac to tam równo zapierniczasz pewnie i nie dziwne ze Ci ciezko... Ja od 2dni nic prawie nie robie a samo wyjscie do wc z lozka sprawia mi problem tak mi ciezko i slabo.. Bezka-ja na allegro nie nadaje sie na licytacje. Jedyna opcja to-kup teraz.. Za bardzo sie denerwuje takim przebijaniem cen.. Nikita-zdrowka dla coreczki, oby Ci wyszla z tego szybko, a jsk nie to meza wyślij z Mala do lekarza.. Andzia-ja przykuta do lozka leze ale ciasto to jest to co musze miec i sklepowego do pyska nue wezme, jeszcze ptysia eklerka kremiwke itp to tak ale takiego z blachy krojonego na kg to w życiu... Blee.. Konczymy rafaello i pewnie w sob meza do sklepu wysle zeby muec skladniki na milky waya. Stac przy nim nie bede dlugo bo z robotem to w 10min i ciasto skonczone. A musze miec domowe bo oszaleke :D szybciej bez obiadu bym wytrzymała.. Mam nadzieje - to super ze wizyty pozytywne, wiesz waga hmm po prostu maluch jedzenie przerabia i tyle. A dieta robi swoje wiec raczej nie masz co sie martwic. Jak tylko malenstwo zdrowo rosnie:) a to genetyczne to chyba po rostu prenatalne masz :) ja na swoje czekam z niecierpliwością... Zreszta przez ta szyjke to i na zwykłe bede czekac jak na zbawienie, zeby sie tylko dowiedziec czy jest ok... U mnie noc przespana z przerwami. Co do bólu brzucha to ja rano od kilku dni czuje się obolala ale kilka min na plecach zalatwia sprawe. Ból jest efektem nocnych imprez w brzuchu. Czasem udaje mi sie spac a czasem mnie budzi, nie wiem czy on karateka, pilkarz czy jakis tancerz, pewnie po porodzie bedzie mi tego brakowalo.. No i jak pisalam wstawanie z lozka to dramat, im blizej wieczora tym bardzuej sie wytaczam, jak moher jakis... Juz rogala obrocilam zeby latwiej bylo wylazic ale niewiele to dało... Tak jak sie spodziewalam obudzilam sie z bólem gardla i zawalonym nosem.. Super.. Czyli wirus meza dal rade... :/ ja ostatni raz chora bylam jak mialam 25lat a wcześniej 17...na tyle chora ze bylam u lekarza, ciezko mi jakos przyjąć ten obecny stan ze w ciazy co chwile cos mi jest, cos mnie przytyka jakieś katary i kaszle.. Porazka na calego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak jak wiem, że Zeberce chodziło o wielorazowe. A ja napisałam, że nie będę nawet próbować. I tu mi się tak o tej terowej pieluszce przypomniało jak córci kiedyś założyłam. Ja kiedyś nawet myślałam o tych wielorazowych ale przez to, że ona taka delikatna (wiele jednorazówek też jej nie podeszło) stwierdziłam, że nie będę w ciemno wyrzucać kasy..może i by się sprawdziły ale tego już się nie dowiem ;) Moja córa dzisiaj wstała z wysoką gorączką :(( A ona bardzo rzadko ma wysoką gorączkę :( Dokładnie rok temu miałyśmy identyczną sytuację...teraz jeszcze mówi, że wszystko ją boli :( Mam nadzieję, że ja znowu czegoś nie złapię :( Jeszcze muszę z nią jechać do lekarza.... Odezwę się wieczorem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Tpm - a moze poczytaj na necie czy jakies dziewczyny braly acard i czy to jakis wplywalo na ciaze... Albo po prostu jak to mowia wez kase i idz do 1-2innych skonsultowac tylko sytuacje.. zalezy tez jakie masz podejscie do swojego lekarza i na ile mu ufasz... kazda ciaza inna i kazdy lekarz ma inne podejscie. Ja jak mojego pytalam o krwotoki to mi radzil to przetrwac, przy czym powiedzisl od raxu ze niektorzy jego koledzy gin daja rutinoscorbin, ze on nie daje bo wg niego wiecej szkody bym sobie zrobila bo poobkurczaloby mi wszystkie naczynia a nie koniecznie to dobre bo lepiej jak te przy lozysku sa elastyczne... Maz wczoraj ze swoim wirusem jak spytal lekarke co jesli mnie zarazi to co moge brac, to pierwsze jej zdanie bylo "nawet niech nie mysli o rutinoscorbin", wiec widzisz a inni wpierniczaja dziewczynom i tez jakos musi byc... A jak ten acard mialby wplynac na Ciebie??? Tzn w jakim celu Ci go przepisal???? Co do zastrzyku to nie wiem co Ci doradzic, faktem jest ze jestes juz po 2ciazach i nic sie nie dzialo, a w badaniach masz przeciwciala??? Moj nic o zastrzyku nie mowil, przypuszczam ze to hit jakiegos koncernu farmac.i chce ludzi z kasy wydoic.. Bo do tej pory nikt nie bral a tu nagle taki szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, No i ja dziś miałam noc z przerwami. Budziłam się chyba ze 4 razy. gośćCzerwiec ja też im bliżej wieczora tym mi ciężej. Rano jeszcze mam siły coś zrobić, za to wiczorem nadaję się tylko do leżenia. Mam nadzieję, że przyszła mama - serio tylko tyle przytyłaś? Ja już mam 10 kg na plusie i pewnie na tym się nie skończy... Ale wczoraj widziałam się ze znajomą która w drugiej ciąży miała cukrzycę ciążową i przez całą ciążę nie przybyło jej nic (efekt tej diety). Co do allegro to ja też zawsze biorę opcję kup teraz, a tym razem trafiłam tak, że bylo 20 minut do końca aukcji i w sumie tylko raz wpisałam kwotę na 3 minuty przed końcem i się udało :) zadowolona jestem z zakupu. Jaga życzymy zdrówka córeczce :) I ty też się nie daj choróbsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam wizytę! Niestety dopiero o 19.30... Nie wiem jak ja wytrwam do wieczora! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM moja gin na ostatniej wizycie wspominała, że niektórzy lekarze dają acard w ciąży i miała więcej sie na ten temat dowiedzieć na kolejną wizytę. U mnie mówiła o tym pod kątem tego, że jeden z moich chłopców ma pępowinę dwunaczyniową. Zobaczymy co dzisiaj powie. Ale mówiła też, że narazie mały rośnie dobrze, nie odstaje od brata w przyrostach i póki tak jest to raczej nie będziemy interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justek - powodzenia dzisiaj! :) to sobie poczekasz jeszcze do tej godz.. nie masz co swojej wagi porowmywac bo dzwigasz dwa maluszki wiec jak na 2 to Ty i tak malo przybralas! Do ginka jak chodze to dziewczyny z podobna data juz maja wiecej jak ta dyche i przy 1:) zreszta teraz bedziemy rosły coraz bardziej, ale wszystko to niewazne oby szczesliwie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dziewczyny wspolczuje Wam tych chorubsk ja na razie sie trzymam ale widzialam wczoraj ile bylo ludzi do lekarza. Wszyscy kaszlacy i smarkajacy pewnie przez ta pogode zarazki sie mnożą. Co do tych pieluch wielirazowych to moja bratowa używała ich przy synku noi niestety ciagle przesiakaly. A przy kupie to przed wrzuceniem do pralki musisla je ręcznie przepierac. Widzialam jak to wyglada i powiedziałam ze nie ma mowy u nas tylko pampersy;-) A i na noc zakladala malemu wlasnie pampersa bo przy tamtych to by lozeczko chyba plywalo;-) Gosc czerwiec27 to oslabienie to skutek lezenia wlasnie kazdy wysilek bedzie powodowal zawroty glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - pewnie masz racje, no ale leze dalej bo chce zeby bylo jak najlepiej. Komfortowe to nie jest wcale... Dobrze ze pocielam te koce to dzis szyje w pozycji lezacej oczywiscie, z nogami w gorze i glowa i kregoslupem od odcinka piersiowego, brzuch i macica na plasko.. Masakra jakas, dobrze ze choxiaz dlubanine jakas mam.. Czuje sie jak jakas staruszka... Mysle jeszcze bo w sb-nd doslownie 3bloki dalej w sklepie sa targi dzieciece ale nie wiem czy bede na tyle sie czuc zeby tam z mezem isc, pewnie wszystko skonczy sie zakupami w internecie... :/ a to gardlo to w ogole jakis dramat... Mecze sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamaJasia2016
cześć dziewczyny, witam po długim czasie, czytam na bieżąco ale nie pisze bo u mnie lipa. Na koniec lutego wizyta u lekarza,szyjka się skróciła o 1 cm w ciągu 2 tyg (z 37na 27 mm) brzuch twardnieje, szpital 4 dni, bakterie w szyjce, leki i do domu,stwierdzili ze tragedii nie ma. 7 marca na wizycie u mojej p doktor szyjka 26 mm. Teraz ide w poniedziałek i zobaczymy czy stanęła czy leci dalej.Mały ułożony nisko od 3 dni i ciągle mnie stuka w tą moją nieszczęsną szyjke . Mam mieć założony pessar ale póki była bakteria to nie można. Także leże i się modle żeby ta szyjka jeszcze chociaż 2 miesiące wytrzymała. Pozdrawiam Was cieplutko z kanapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana cieszę się,że u Ciebie i dzidziusia dobrze, mało przybralas ;) Goscczerwiec27 kochana naprawdę się nie zadreczaj szyjka ,lekarz nie nakazał bezwzględnie leżeć więc nie jest tak źle ,głową do gory :) Kawusi4 śmiesznie z tą ciężarną - nie ciężarną wyszło :P Bezzka uwierz ,że ją się oszczedzam mój dzień poza wstawaniem do WC i kuchni(kiedy nie ma mojego ) opiera się na ciągłym lezeniu, wczorajszy spacerek wraz z zakupami w przybliżeniu trwał max 30 minut , nawet na wizytę zawiozla mnie sąsiadka a do domu wrocilam taxą . Nikita u mnie jak się podniósł to może nie skurcze ale macica robi się momentalnie twarda i w dziwnym ksztalcie. Mam nadzieję... Masakra czasem czuje się tak okropnie z wyglądu że szok,dołuje mnie ten cellulit na pośladkach i udach i w mało których ubraniach czuje się dobrze, ale zdarzają się dni że wręcz promienieje ;) patrzylam ciążowe spodnie w hm to cena około 130 zł zastąpiłam i kupilam w lumpeksie ;) TPM ale twoja córka już duża ,aż miło :) z tym acardem to ją się nie znam więc nie pomoge :( Justek007 daj znać co i jak po wizycie :) Dziewczyny zdrowia wam życzę wszystkim. U nas na szczęście wszystko ok :) lezymy i się nudzimy bo mój w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie rozpisałyscie ja juz za wami nie nadazam tak sie rozpisalyscie justek trzymem kciuki za wizyte napewno bedzie dobrze jaga jak sie czujesz rozefi a ty jak tam bezzka gracjanka kiedy macie wizyty ale ten czas ucieka 7 miesiac leci jak z bicza strzelił ja od kwietnia zaczynam kupowanie rzeczy mebelki malowanie bede miec juz wolne od pracuy cora w szkole wiec bede dzialasc o ile bede sie dobrze czuła trezymajcie sie miłeo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Dziewczyny,dzięki za odpowiedź.Czytałam w necie i są bardzo różne opinie.Niektóre dziewczyny piszą,że brały na wcześniejszym etapie ciąży,a po 26 tygodniu kazano im absolutnie Acard odstawić,inne,że można brać do 35.tygodnia,a potem już nie,bo grozi krwotokiem podczas porodu.Ja jestem w 28.tygodniu...Jeśli chodzi o wpływ na dziecko,to żadnych konkretów się nie doczytałam,tyle ,że może zaszkodzić sercu dziecka.To dość poważna obawa.Ale pisała też dziewczyna,która Acard brała do 35. tygodnia ciąży i urodziła dziecko z sercem jak dzwon.Ten lekarz prowadził moją ostatnią ciążę z drugim dzieckiem,robił mi cesarkę,jest specyficzny i mało lubiany przez ciężarne,ale ma opinię kompetentnego oraz bardzo skrupulatnego i mnie dotąd nie zawiódł.Może do niego dziś zadzwonię,trudno,najwyżej mnie opier... Co do tego zastrzyku,to Gościu Czerwiec 27 masz chyba rację,sam lekarz powiedział mi,że żadna z jego pacjentek nie wykupiła tego zastrzyku,ale on miał mnie obowiązek poinformować i decyzja teraz należy do mnie. Justek,będę Ci wdzięczna za informację w tej sprawie. Ten Acard ma chyba pomóc,tak zrozumiałam,w lepszym przepływie do łożyska,a co za tym idzie w jego lepszym ukrwieniu i dotlenieniu,bo jak wspominałam,mam te przepływy nie bardzo,póki co dziecku"wystarcza",ale ono rośnie i może być problem.Mój lekarz uważnie to monitoruje,,robi mi dopplera za każdym razem i waży oraz mierzy dziecko oraz sprawdza dotlenienie mózgu.Bałam się hipotrofii,bo złe przepływy tym grożą,ale póki co,mała rośnie jak trzeba. Kurcze,wszystkim ze skracającą się szyjką,pożyczyłabym mojej długaśnej i mocnej w zamian za wypożyczenie prawidłowych przepływów.No,ale cóż,każdy ma swoje przypadłości.A ja dalej się niepokoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy pracowita koncowke tygodnia :-) Dzisiaj tesciowa ma urodziny z siostrami mojego M szykujemy jej niespodzianke na sobote ale pare osob pokrzyzowalo nam plany i ma zamiar przyjechac i biedna pomysli ze wlasne dzieci nie pamietaly :-) Dzisiaj zrobimy murzynka zeby nie bylo pusto na stole ale robimy takze biszkopt na tort jutro krem z budyniu i dekoracja noc musi spedzic w lodowce ale nie w naszej wyniesiemy do sasiadki zeby nie widziala i miala niespodzianke a mlodsza corka kupi jej storczyka bo ona i moj kochany bardzo lubia te kwiatki .. Dzisiaj na obiad pampuchy ze smietana i cukrem dawno nie jedlismy i tatus narobil nam smaka swoimi wspomnieniami z dziecinstwa. Wczoraj nam sie dostalo opieprz wlasnie od tesciowej bo robilismy pranie i po jego skonczeniu wlozylismy ubrania z pralki do miski i przenieslismy ja doslownie dwa kroki i akurat to widziala i nam sie oberwalo ze dzwigamy a pozniej bedzie nas cos bolec i nawet nie pozwolila nam dotknac miski bo stwierdzila ze jak tylko sie odwroci to my damy noge na dwor zeby wieszac pranie .. wIEC MY Mamy tylko lekkie prace porzadkowe a tu za tydzien swieta i pewnie zakaz na wszystko ... W sobote jedziemy jeszcze robic torta mojemu bratu bo w niedziele ma 18 i mama chce zebym udekorowala .. Wiec troche slodko w tym tygodniu :-) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Czyzby wielkie zaciecie zwiazane ze str nr 200? Nie wiem czemu oni czegos z tym nie robia zeby plynnie dzialalo.. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×