Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Nikita-to może idz do lekarza, hmmm to Ty az tak masz z tymi plynami ze podpaske?? I czesto musisz wymieniać? Może skonsultuj sie z ginem bo az tyle by Ci sluzu lecialo czy sikow... Hmmm.. Jeszcze ten czop juz Ci jakis czas temu polecial, to może przejedz i dla spokoju niech lekarz sprawdzi.. Gajazmaja-33 tc to Ty juz na koncowce, z 2tyg i mozesz byc spokojna... A od dawna lezysz? Justek- jak mus to mus, celibat i tyle :/ a z miesem dalej Kochana patrzec nie moge... Zjadlabym, sni mi sie i na tym koniec, otwieram lodówkę i sam widok wedliny i mi zle... Sezon grillowy a ja z grilla to chyba szaszlyk i chleb tylko zjesc bede mogla... A tak kocham kaszanke... Ehh... To jak wygarnelas mezowi to Ci ulzylo... Ja bym nawet siły nie miala na zrobienie awantury taka zjechana jestem. A płacz - to owszem, mam teraz taki okres ze o byle co sie rozplacze, ale szybko mija na szczescie:) przejdzie Ci:) Mila-to lez grzecznie, u lekarza bylas??? Ja leze oczywiscie, w gratisie glowa mi peka... A maly ciagle niespokojny... Malo co spi... A moze po prostu ma juz tak ciasno ze kazdy jego ruch odczuwam tak intensywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
leze w domu,na szczescie. z lekow tylko magnez mam. Jakas plaga szyjkowa... A z blizniakami to na pewno wysilek,nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscczerwiec27 no leze juz od wczoraj. Tak bylam u lekarza w przychodni calodobowej bo inaczej bym musiala sie meczyc do jutra a to bylo straszne i na wszelki wypadek dzwonilam dzisiaj do mojego gina lekarz powiedzial ze jak biore leki od goraczki to mam popic szklanka goracej herbaty a gin znow ze mam nie zbijac goraczki jezeli nie przekracza 39 bo sie wytwarzaja jakies przeciwciala ktore pozwalaja szybciej zwalczyc chorobe czy cos i dopoki nie bede miala kaszlu kataru albo maly sie rusza mam sie nie martwic tylko lezec pod kolderka i grzac tylek. Moj sie smieje ze to przygotowania do nie przespanuch nocy jak sie maly urodzi a tak sie poce ze sie smieje ze to sa znow przygotowania do potow porodowych a na dodatek najwygodniej mi sie teraz spi na prawym boku a moje male cos sobie tam wsadzilo i ni cholery nie moge sie polozyc bo boli. Moj cala noc mnie pilnuje zebym nie miala drgawek albo wymiotow bo lapie mnie o kazdej porze dnia i nocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja tez właściwie tylko magnez bo zelazo i witaminy to z innego powodu. No plaga szyjkowa ale lekarz mowil mi ze coraz więcej kobiet ma taki problem. Gosc czerwiec ja tez bardzo intensywnie odczuwam ruchy malego. Z tego co czytalam to dziecko jest juz duze i ma więcej sily ale ma jeszcze sporo miejsca na wariacje:-) Te ruchy sa na tyle silne ze mnie w nocy budza a później nie moge juz usnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
No to pięknie sie zaprawilas Mila.. Jakis wirus chyba... Ehhh... Grzej sie i zdrowka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - to witaj w klubie... Moj caly dzien dzisiaj... Az sie momentami wije z bólu bo litości to on nie ma. Z jednej strony sie ciesze bo wiem ze wszystkk ok, z drugiej strony chwilami ból straszny no i nic zrobic sie nie da, nie chce sluchac i sie przespac... Kazda pozycja zła, jak przejde pare krokow to wtedy grzeczny ale za chwile jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Jutro przed południem wizyta u gin. Zobaczymy co powie. Niestety rodzinnego juz nie ogarne bo do giną musze dojechać 120km. Jestesmy u moich rodziców bo jutro zostaną z mala. Najadlam się aż 3kg do przodu. Ale sałatkę grecka uwielbiam a dawno nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
z tego co wiem goraczke trzeba zbijac!!!od 38 na bank! paracetamol wolno przeciez. Ja się nachorowałam dużo w ciąży...I trymestr koszmar i biłam apapem co 4 h...gin mowil mi wtedy, ze dziecko ma wyzsza od nas goraczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka123
Mila zdrowka zycze. Oby jak najszybciej Ci przeszlo. Dziewczyny ale jestem zla. Tak mi powychodzily zylaki na nogach ze chyba latem nie odwaze sie wyjsc w spodenkach. Po ciazy z synkiem nabawilam sie jednego w takim miejscu ze nie rzucal sie w oczy a teraz to z tylu na calych udach, katastrofa. Dobrze ze teraz bedzie jednak dziewczynka to chociaz sily w domu sie wyrownaja. Zostalam wlasnie zmuszona do ogladania Bonda :) Tak piszecie o tym skracaniu szyjki, a u mnie lekarz tylko raz zmierzyl mi jej dlugosc. Ja to nawet nie wiem czy mi sie skraca czy nie. Stwierdzam ze u mnie w miescie nie ma dobrych ginekologow a szczegolnie tych na nfz. Gdyby nie prywatne wizyty to nic bym nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka123
Mila zdrowka zycze. Oby jak najszybciej Ci przeszlo. Dziewczyny ale jestem zla. Tak mi powychodzily zylaki na nogach ze chyba latem nie odwaze sie wyjsc w spodenkach. Po ciazy z synkiem nabawilam sie jednego w takim miejscu ze nie rzucal sie w oczy a teraz to z tylu na calych udach, katastrofa. Dobrze ze teraz bedzie jednak dziewczynka to chociaz sily w domu sie wyrownaja. Zostalam wczoraj zmuszona do ogladania Bonda :) te moje chlopaki robia ze mna co chca. Wystarczy ze spojrze na ich miny i odrazu ulegam. Tak piszecie o tym skracaniu szyjki, a u mnie lekarz tylko raz zmierzyl mi jej dlugosc. Ja to nawet nie wiem czy mi sie skraca czy nie. Stwierdzam ze u mnie w miescie nie ma dobrych ginekologow a szczegolnie tych na nfz. Gdyby nie prywatne wizyty to nic bym nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Zojka jak ręcznie sprawdził ze wszystko z szyjka ok to potrzeby nie ma sprawdzania usg. Pewnie twarda zamknieta i czul ze dluga. U mnie od ponad miesiąca miękka :-\ Mila zdrowka. Można spokojnie brać apap. Jak jest wysoka temp to 2x po500mg na raz. Po iluś godzinach ibuprom 400mg. Goraczk jest bardziej szkodliwa niż przyjęcie tych lekow- ale takiekonskie dawki dopiero jak bedzie39 i więcej. Do 38 w ciąży to tak naprawde nie jest goraczka. Dzis wizyta. Trzymajcie dziewczyny kciuki. Prawdopodobnie napisze wieczorem jak juzwrocimy do domu. Jak będzie ok to jeszcze o hurtownie zahaczymy :-) miłego dnia!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
z ibupromem bym się wstrzymała...chyba w II trym. wolno, ale w III nie zaleca się juz...paracetamol mozna :) powodzenia na wizycie! moj szyjkę mierzy palcami :) usg nie mialam. dzis wieczorem maz wroci po kilku dniach z pracy...moze wreszcie upierze ubranka i pieluchy :) na szczescie mam wszystko po dziecku, kilka rzeczy dokupilam...a pamietam, jak kompletowalam wyprawkę w I c.- ożesz...było tego... goscczerwiec, zrbilaś juz te podusie? masz link jakiś?stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nikita-powodzenia!!! 3maj sie dzielnie. Spytaj o to zapalenie oskrzeli gina... Ja ostatnio ze znajima stwierdzilam ze prawda taka ze szybcuej Ci gin pomoze przy przeziębieniu niz lekarz ogolny... Zreszta ja osobiscie do ogolnych jestem sceptycznie nastawiona i przez 12lat minionych bylam tam 2razy...gin szybciej powie co mozesz brac a ogolny to mam wrazenie ze pojecia nie ma... Z ta goraczka to mi sie tez wydaje ze jest tak ze poki jest kaszel i katar a nie ma goraczki to nie jest zle, ale goraczka w ciazy nie jest wskazana i wtedy faktycznie trzeba udac sie do lekarza.. Gdzies to wyczytalam nie wiem czy w ksiazce czy na necie... Gajazmaja-poduszki praktycznie skonczylam, mam do wszycia zasuwaki ale jutro kupie, tyle ze moj komputer dalej jest trupem... Nie mialam sily ami ochoty zeby siasc i zgrac z niego zdjecia i dokumenty, zeby maz mogl go sformatowac i przywrocic do zycia... Co do szyjek - moj tez bada paluchem, nie mierzy usg. Jutro sie okaze czy przez 3tyg jest cos lepiej czy gorzej... Zojka - fajnie masz z tym ze wystarczylo ze dokupisz pare rzeczy, ja niestety wszystko od zera, zobacze co jutro gin powie, jak dalej nieciekawie to porodowy asortyment siade i od razu zamowie.. U mnie znow taki sam dzien, od 4impreza i skrzeczacy ptak... Zaczynam sie zastanawiac czy to nie on budzi mi małego... Bo dziecko juz przez brzuch na tym etapie sporo slyszy, a to ptaszysko drze sie jak porabane, porownywalnie z alarmem w aucie ktore stałoby pod oknem.. Jak otwieram oczy to mały kopie jak szalony... Pobujany usypia ale pozniej alarm w tel meza go budzi bo mimo ze nie zmieniam pozycji to 6.30zaczyna sie druga impreza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie nie bede musiala juz brac nic na goraczke bo juz nie mam ale brak smaku i nakaz lezenia. Jeszcze maly cos mi wsadzil w prawy bok i nie moge na nim lezec. Szyja boli od spania w jednej pozycji na jednym boku reka tez ale najwazniejsze ze poprawa jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila - kup rogala litere C. Albo tesciowa popros to Ci uszyje! Ja spie w tym swoim co sobie uszylam.. Wypchanego mam gabka dosc twarda. Spie do 4tej na 1boku a po 4na drugim i nawet sie nie wierce bo jak usne tak sie budze. Jedna czesc trzymam pod glows a na druga zarzucam nogi. Kark, szyja, kregoslup - nic mnie nie boli.... Sprobowac mozesz, bo bedzie coraz ciezej im dalej... Super ze juz nie masz gorączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Zojka jak gin nie widzi potrzeby to szyjki nie mierzy u mnie brzuch twardy skurcze i dlatego zrobil usg dopochwowe. I teraz na każdej wizycie mam 2 usg, na ostatniej ponad godzinę siedzialam. Gosc czerwiec masz sie z tym ptaszydlem :-) my spimy na poddaszu wiec do ptakow jestem przyzwyczajona :-) Taka piekna pogoda wcale sie nie chce siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - Ty masz nie siedziec w domu tylko leżeć!!!! :) hehe... 29tc!coraz blizej konca!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja zaraz do dentysty znow ... pogoda piekna wiec wielkie pranie po powrocie zrobie ;) moja mala w nocy takie imprezy robi ze spac nie moge no az boli czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita powodzenia na wizycie, daj znac :) GoscCzerwiec to masz sie z tym ptasiorem! Ja pamiętam jak wynajmowalam mieszkanie, bylo tam w okolicy strasznie duzo gołębi i codziennie z rana zaczynal gr***** na balkonie, no szału dostawalam! Tak ze wiem co to znaczy i wspolczuje.. Ja dziś mialam wczesna pobudke, bo rano wybieralam się na badania i miałam zbadac siuski. Oczywiście walczylam ze soba zeby nie biegac w nocy ale rano myslalam ze pecherz zaraz strzeli i musiałam zlapac w pojemniczek ;) no i jyz nie zasnelam, na miejscu okazalo sie, ze w punkcie pobran system nie dziala i lecialan 1,5km w inne miejsce. Mialam teraz zlecona powtorke toksoplazmozy i niestety prywatnie sporo kosztowalo :/ ale juz zalatwilam. A dziś ogarne troche mieszkanko, mąż po poludniu zajmie sie podloga, cos do jedzonka przyrzadze bo jutro rodzice przyjezdzaja w odwiedziny :) i troche pobuszujemy po ciuchach, bo tez lubia takie okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi wiec mnie "pionizowali" po cięciu po 12 godz., po 6 dostałam suchary (które wtedy -bo byłam taka glodna- były najpyszniejszym posiłkiem ever ), kleiku mi nie dali. Miałam to szczęście, że operacje miałam o 11 wiec o 23 miałam tylko standardiwe wstawanie i zrobienie kilku kroków, a potem całą noc spokojnie spałam, dopiero rano, czyli prawie na drugą dobę wstawałam się myć itd... nie pamiętam czy coś miałam jeszcze do jedzenia, na pewno śniadanie juz jadlam normalne. A no i dodam, że ja miałam pełne znieczulenie... Ja przespałam praktycznie ta pierwsza dobę, wiec nie mam złych wspomnień. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia - trzymaj sie u sadysty! :) czyli nie tylko ja mam takie nocne imprezy... Zreszta teraz to juz calodniowe+nocne. Bezka - na studiach wynajmowalam i gruchotanie gołębi przezylam tez:) na parapecie, rzucalam w okno czym popadlo zeby je wystraszyc... Za to ten ptak nie wiem co to jest! Wolalam gruchot golebi... Ten seryjnie jak alarm samochodowy drze jape... Maz spi twardo a ja z malym niestety... Musze tego dziada dyktafonem nagrac... Fajnie masz ze porzadki zrobisz i obiadek.. Ja jem co jest, a burdel jak na kolkach... Niczym ubezwlasnowolniona inwalidka sie czuje przez to lezenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Sylwia czemu pelne znieczulenie?? Chciaslas czy w jakis przypadkach jest zalecane?? Ja chyba jednak mimo wszystko, jesli mialabym miec cesarza wolalabym miejscowe... Strasznie sie boje takiego uśpienia calkowitego.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscczerwiec27 ja tak robie z poduszkami duzymi ale wlasnie dostalam od sasiadki gazety maluszek itp bo ona w sierpniu urodzila dziecko a jej bratowa rodzi w maju i teraz mi przekazali prase zebym sobie poczytala i wlasnie tam byla ta litera C i myslalam o tym... I o malej pozniej do karmienia czy pod tylek po naturalnym porodzie do siadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dzien dobry dziewczyny! :) Witam sie z wami w ten piękny i słoneczny dzien :) co tam u was słychać? Jak sie czujecie? U nas wszystko wporzadeczku. Mała dokucza bo wybija sie pod żebra :) u nas juz 31 tydzien. Wizyte mamy 12.04 i juz nie moge sie doczekać. Musze jeszcze przed wizyta zrobic badania mocz i morfologie. Mila0256 szybkiego powrotu do zdrowia! Nikita1244 czekamy na dobre wieści :) Andzia39 czerwiec powodzenia u dentysty! :) Goscczerwiec27 oj kochana współczuje ci. Kiedyś tez miałam taka sytuacje. Na balkonie u nas zamieszkał ptak,tak rozdarty ze masakra. Budził wszystkich do okoła ( mieszkaliśmy jeszcze u teściów) i znikł w momencie kiedy moj kochany teśc znalazł jego gniazdo i przeniósł. Dopiero wtedy był spokój. Tak ze naprawde ci współczuje. Ja dzisiaj biorę sie za pranie ręczników. Wybiorą moze juz kołdry i poduszki dla małej. Bo od jutra zabieram sie za pranie ubranek dla młodej. Życzę wam miłego dńia kochane! Za wszystkie dziewczyny które maja wizyty w tym tygodniu trzymam mocno kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomniało, że ja też dawałam probiotyk, na zalecenie pediatry bio Gaja. A ja się dziś popłakałam, bo zapomniałam kluczy do domu... żaden problem, bo teściowa blisko pracuje i podjechałam do niej, ale płaczu nie mogłam opanować wielkiego. .. U mnie noce spokojne. Mała w nocy śpi i rano tez budzi się późno, bo nie czuje przerojek, natomiast duża aktywność jest wieczorami i w okolicach południa, np teraz :) no i jak odpoczywam, oby tak też zostało po urodzeniu... z Szymonem nie zaznałam niepezespanych nocy, mam nadzieje, ze teraż tez tak będzie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwiec, w zasadzie to nie wiem czemu miałam takie znieczulenie, właściwie to jako jedyna na sali. Takie mialam zaplanowane, ale w ostatniej chwili mnie zapytali czy chce to w kregoslup i odmówiłam. Ja jestem panika, panicznie boję się bólu, do tego gdybym usłyszała gadki żebyś tam się dzieje to bym zeszła na łóżku. .. usypiania się nie boję i wolę tak, niech uśpią, obudzą po wszystkim i cześć. .. do tego wszystkiego nie mam parcia, żeby widzieć dziecko natychmiast po wyjęciu z brzucha, M wcześniej był przy Szymonie, mi go po obudzenie dali na sale. Teraz też liczę na cc z pełnym znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Hej dziewczyny :) Te od choróbska - zdrowiejcie szybko Te od wizyt - odezwijcie się jak beziecie po U nas weekend wyjątkowy wręcz. Mąż mnie zabrał na wycieczkę, naspacerowaliśmy się na cały tydzień, nawdychali świeżego powietrza, nacieszyli słońcem. Boże jak ja uwielbiam Bieszczady, oj będzie mi tego brakować przez najbliższy rok, ale później nie odpuszczę mała na plecy i wio przed siebie. A wczoraj u rodziców cały dzień, cisza spokój, ptaszki śpiewają wygrzewałysmy się w ogrodzie do słoneczka . I tak myślę ze tego lata to się nie opalimy, chociaż w lipcu sierpniu może akutlrat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila-to pros tesciowa to Ci uszyje napewno:) dla wprawionej krawcowej to zadna robota taki rogal:) Gracjana-powiem Ci ze nie mam pojecua co to za ptak.. Ale pozna jesienia i zima go noe bylo, liczylam ze zdechl, no ale niestety... Sylwia-to twarda jestes z tym znieczuleniem... Ja wiem ze słuchanie gadania jak wyjmuja dziecko napewno srednio fajne jednak bardziej bym sie bala ze sie nue wybudze... Gdzies tak mam:) Ninus-uwielbiammmm Biesy!!! Prawdziwy spokoj... Oj dawno tam nie bylam, z 5-6lat...a jak bylam to byl maj, super cieplutko, pieknie... Zazdroszcze takiego wypadu! :) Nikita - daj znac jak wrocisz :) oby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×