Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 11
hej, ja juz pisałam o tym Prevomicie na mdłości że sobie kupiłam i on mi pomaga. jest też Imbifem to jest sam imbir w kropelkach-zero mdłości po tym. mogę spokojnie się synkiem zająć a nie tylko sapać przykażdym ruchu. ja wiem jak to jest jak bardzo męczy, przeszłam to w pierwszej ciąży i teraz muszę się czymś ratować bo bym już nie dała rady. ten Imbifem polecił mi mój gin, to nie jest żaden lek, nić złego dziecku nie zrobi. spróbujcie, ja polecam z całego serca, jeżeli jest coś nieszkodliwego co może pomóc to po co się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
wiem że mdłości w ciąży to dobry znak, ale nie jeśli zagrażają zdrowiu mamy i dziecka. z synkiem schudłam 7 kg w miesiąc i ciężko się odwodniłam bo moja poprzednia gin tylko potrafiła powiedzieć że: takie to uroki ciąży...owszem ale nie jeśli nie można jeśc, pić i spać. wtedy potrzebna jest pomoc. pozdrawiam wszystkie mamy i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 11 to u ciebie naprawde były mocne mdłosci i pewnie wymioty ja z corka miałam 2 miesiace mocne mdlosci i wymioty w 2 i 3 miesiacu is chudłam w sumie 2 kg wiec nie duzo lekarz mi nic nie przepisał teraz mam mniejsze jak w poprzedniej ciazy wiec nie jest zle a wymiotuje tylko zółcia nie jedzeniem wiec waga mi sie nie zmienia jesli jest koniecxnosc to napewno lekarze przepisuja najwazniejsze jest dobro dziecka i nasze dziwczyny pisac co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w ktorym tygodniu uslyszalyscie bicie serca swoich malenstw? Czy ktoras z Was miala sytuacje ze ciaza za wolno sie rozwijala? 3 tygodnie temu mialam termin na 20.06, dwa tygodnie temu pokazalo 23.06. A tydzien temu 26.06, boje sie co to oznacza poniewaz jedna ciaze juz stracilam. Co wiecej, nadal nie mozna bylo uslyszec serca..... dotalam duphaston L4 i mam wiecej odpoczywac... kolejna wizyta u lekarza w najblizszy czwartek 12.11. Unicorn......27..2..2/1...12.10....26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin porodu na 19 czerwca :) Po latach starań w końcu ujrzałam na USG maleńką fasolkę. Powodzenia wszystkim starającym się kobietkom :* Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
U mnie się chyba znów nie uda... Mąż nie ma ochoty wgl, zbyt zmęczony po pracy.. No trudno, zostało 12 dni do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) To ja :) Byłam dziś na wizycie u lekarza. Wszystko jest ok. Wyniki bardzo dobre, dziecinka rozwija sie prawidłowo. U nas 9 tydz, 2 dzien i maluszek ma 2,5cm. Zrobił mi dzisiaj piękna niespodziankę. Do usg ustawił sie twarzyczkowo i miał zlaczone rączki, jak to lekarka powiedziała "bokser" :) cudowne uczucie, bo byłam wraz z mężem. Dostaliśmy 3 piekne zdjecia ze złożonymi raczkami. :) Co tam u was słuchać? Jak sie czujecie? Gratuluje nowym mama. Anianiani bardzo mi przykro kochana, ze ciebie to spotkało... Przytulam cie i jestem z tobą!! Pozdrawiam was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRACJANA ale super ze dzidzius ładnie rosnie i jest zdrowy to najszczesliwe chwile z ciazy o to gonisz mnie kochana ja 10 tydzien byle tak dalej kochane jak sie czujecie odzywac sie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza tabelka;) NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ...............19/4//1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016 prawiepotrojna.....31/1/3/13.10/ 20.06.2016 K 1..........................30/5/1/03.10/01.06. 2016 Unicorn.................27/2/2/1/12.10/26.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaH
Cześć Dziewczyny! :) Fajnie, że jest taka grupa i można wymienić się doświadczeniem, wiedzą, radami. Kilka słów o mojej sytuacji: Mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża - jeszcze nie mogę w to uwierzyć! :) Ale bardzo się cieszę. Dolegliwości to przede wszystkim mdłości i wymioty, które trwają już ponad 2 tygodnie. Czasem opadam już z sił :( Wczoraj był pierwszy dzień, w którym z apetytem zjadłam śniadanie i obiad, miałam nadzieję, że już skończyły się mdłościowe męki, ale niestety wieczór zakończyłam nad toaletą :( Mam do Was kilka pytań: 1. W którym tygodniu miałyście pierwsze USG? 2. Czy planujecie wykonać USG genetyczne? Dostałam skierowanie od mojej lekarki i namiary na przychodnię, ale niestety albo już nie ma miejsc albo tam gdzie są miejsca, mój wiek, zdrowie itd nie łapią się w kryteriach. Zastanawiam się nad wykonaniem takiego usg prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie wymioty troche ustały wczoraj byłam u gin dzidzia ma 17mm i bije serducho ;) Martwi mnie jednak moja tarczyca bo wyszło 3,61 a w ciąży norma to 2,5. Ktoś borykał się z takim problemem? W dodatku glukoza też nie fajna:( martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja wiedze że muszę tu częściej zaglądać! Przeczytałam sobie wcześniejsze posty i miałam zaległości :* justynkaa1986 - kochana powiesz mi jaki miałaś wynik TSH? I czy powtórzyłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gusia mi tez wyszly złe wyniki tsh mam ponizej normy 0.13 a powinno byc 0.27 minimum ale lekarz mowi ze to przez ciaze dał mi nastepne badania do zrobienia dokładniejsze jesli wyjda ok to znaczy ze jest ok tylko ciaza tak rozlegulowuje nie martw sie na zapas kochana moje malenstwo w piatek miało 3cm i4 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynko,dziekuje ze pytasz:-*:-*wizyte u ginka mam dopiero 26listopada,mam nadzieje,ze bedzie cos widac juz i,ze wszystko bedzie ok.Pozdrawiam Ciebie i Twojego Maluszka:-*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_r22
Pomozcie czy mam dobra bete om 6.10 beta z czwartku 148 (wg norm 4 tydz.) a beta 4 dni pozniej w pon. 506 (wg norm z wyniku 5 tydz.) przyrost jest ok bo sprawdzalam w kalkulatorze. Jaka bete wy mialyscie w tych tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - mi ginekolog kazał zapisać się do endokrynologa. Zapisałam się na ten czwartek. Dziewczyna na innym forum mnie nastraszyła, że jej też złe wyniki wyszły i jej gin od razu leki na tarczyce przepisał (a mi nie). Trochę się zdziwiłam bo przepisała leki i kazł zrobić jeszcze raz badania ale wydaje mi się ze jesli przyjmuje leki to tarczyca się unormuje i wynik będzie nie miarodajny. W necie multum informacji czasami strasznych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia to zalezy od wyniku u mnie poziom tsh był niski ale th3 th4 były w normie moze u ciebie nie było tak samo ja nie panikuje bo lekarzowi ufam jesli w ciazy hormon tarczycy moze sie zmieniac to mozna zrobic dodatkowe badania i one to wyjasnia a mozna tak jak u ciebie wysłac do specjalisty od tarczcycy wiadomo ze nie wolno bagatelizowac badzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja i tak duzzzzo się uspokoiłam po Twoich postach :*ja miałam robione sami TSH pewnie te inne powie mi ze mam zrobic po wizycie w czwartek. Trzymaj kciuki żeby jednak było wszystko ok ;) A jest tu jakaś dziewczyna z ciążą bliźniaczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczyny jak wam mija ten piekny poranek odpoczynku nigdy za wiele jak sie czujecie ja juz o wiele lepiej jak odwiedzilam wc u mnie za 8 dni 1 echografia nie moge sie doczekac piszcie jak po wizytach co maja dziewczyny i ile maja juz wasze maluszki ciekawe jak juz bedziemy wiedzily czy chłopczyk czy dziewczynka kto bedzie miał chłopczyka a kto dziewczynke buzki miłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ja miałam ulgę z mdlosciami od niedzieli a dzis podwójne uderzenie. Nic nie mogę zjeść. Wymiotuje. Generalnie czuje sie jakbym miała 2 tony obciążenia i nie mam na nic sily. Czuje ze będzie u mnie druga dziewczynka:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
Cześć Dziewczyny :) U mnie wszystko ok. Byłam w poniedziałek na wizycie, ciąża rozpędzona, tym razem wyszło 8 dni do przodu - kalendarzowo było 8 tydz i 3 dz a wg usg 9 tydz i 4 dz. Wyszły mi w moczu ketony, to przez te mdłości i wymioty i brak nawodnienia. Zalecił mi Wit b6, 3 razy dziennie po 4 tabletki. Pomaga, już nie wymiotuje i TROCHĘ lepiej się czuje, a na wieczorne niedogodności żołądkowe znalazłam swój sposób, niezbyt zdrowy, ale działa. .. cola. Poodbija mi się po niej i jest lepiej. Na senność nic nie znalazłam, chociaż drzemka juz jest tylko jedna ok 17. Niestety dalej od kuchni trzymam się z daleka, a ze smakiem zjem tylko poza domem... Waga na minusie :) -2 brzuch nie odstaje jakoś za bardzo, chociaż moze to przez brak fitnessu nie wygląda jak wyglądał i czasami w spodniach guzik rozepnę. Robicie badania na różyczke i ospę? Nie jestem w tabelce bo korzystam z tableta i nie wygodnie mi kopiować. Musze zmienić urzadzenie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Może i ja do Was nieśmiało dołączę. Termin mam na koniec czerwca. To moja 4 ciąża potwierdzona w ubiegły wtorek. W czwartek zaczęłam plamić. Dostałam luteine, l4 i nakaz odpoczywania. Dostałam skierowanie do endokrynolog - ginekolog od swojego lekarza. Zobaczyłam na nim wynik cytologii grupa 4. W poniedziałek mam konsultacje i powtórne badanie cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk85
Witajcie, ja też chciałabym dołączyć do grupy, jestem w pierwszej ciąży, termin mam na 9-11 czerwiec, mdłości okropnie mnie męczą, musiałam dostać L4 bo nie dałam rady pracować. Na mdłości stosuję Prevomit ale nie pomaga, za to polecam imbir - po plasterku kroję do herbaty i bardziej pomaga. A Wy jak sobie radzicie z mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny czerwcówki zapraszamy do naszego temaciku jak tam sie czujecie kiedy macie wizyty sylwia to super ze wszystko po wizycie ok i malenstwo rosnie i ładnie bije serduszko tak te tygodnie uciekaja ze szok kochane piszcie jak tam u was trzeba dopisac dziewczyny do tabelki miłego dnia u mnie narazie wszystko w porzadku bez zmian rano wc mdłosci a pozniej juz ok czasami w nocy jak spie to mi nie dobrze ale jakos trzeba dawaac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisywac sie do tabelki ;) NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ...............19/4//1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016 prawiepotrojna.....31/1/3/13.10/ 20.06.2016 K 1..........................30/5/1/03.10/01.06. 2016 Unicorn.................27/2/2/1/12.10/26.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Możecie i mnie dopisać? Mam 29 lat, czwarta ciąża, mam 3 synów więc liczę,że. będzie dziewczynka:) . Test robiłam 25.09 a termin wychodzi na 28.06. Dzis muszę zrobić badania ft4, tsh i morfologię z crp i ob. Od kilku lat leczę tarczę. Mam niedoczynność i Hashimoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witam dziewczyny! :) U mnie wszystko wporządku. Mdlosci i wymiotów brak za to migreny okropne sie zdarzają. Ja wizytę następna mam 7.12 więc jeszcze dużo czasu do niej a będziemy na niej mierzyć kręgosłupek dziecka - juz nie moge sie doczekać! :) Justynkaa1986 to dasz znać jak po echografii :) napewno wspaniale uczucie! Tez nie moge sie doczekać kiedy każda z nas bedzie znała juz płeć swojego dziecka, chyba ze są wsród nas takie które nie chcą wiedzieć i chcą dowiedzieć sie dopiero po porodzie? Gosc321 kochana daj znać jak po pierwszym usg. Bede czekać z niecierpliwością na wieści !!! :) Witam nowe mamusie czerwcowe i gratuluje wam!!! :) Piszcie dziewczyny co tam u was słychać? Jak sie czujecie??? Piszcie,piszcie bo nasz temat coś zamilkl... :( Pozdrawiam was i całuje gorąco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×