Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

witam dziewczyny jak sie czujecie gracjanka nikitka jaga nowe dziewczyny dopisywac sie do tabelki u mnie poranki kiepskie wymioty mdłosci trzeba cos zjesc zeby nie mdliło a napiszcie co bierzecie ja tylko kwas foliowy miłej niedzieli czekam na wiesci od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudiie jestes młooda napewnio sie uda musisz na luzie podejsc masz czas zobaczysz jeszcze do swiat jest czas niektore dziewczyny latami sie staraja ale najwazniejsze to nie odpuszczac trzymam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka wpisujcie sie nowe dziewczyny NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ...............19/4//1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016 prawiepotrojna.....31/1/3/13.10/ 20.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Justynkaa1986 zobaczysz jak powtórzysz tarczycy to sie napewno wyniki poprawia. Dobrze ze reszta badań jest ok. Ja mam wizytę jutro o 19.30 i juz nie moge sie doczekać! :) U mnie wporządku. Nadal brak mdłości i wymiotów. Dziś tylko obudzilam sie z lekkim bólem głowy, a od kilku dni doskwiera mi bol zołądka. Kochana współczuje ci tych wymiotów bo napewno musisz sie bidulko męczyć. :( Claudiee90 dopisuje sie do słów justynki. Na każdego przyjdzie pora. Trzeba tylko wierzyć i cierpliwie czekać. Miłej niedzieli dziewczyny!!! Całuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
hej. nie wiem co pisac,nic sie nie zmienia. mdlosci calodobowe,wymioty jednego dnia odpuszczaja,zeby kolejnego ze zdwojona sila uderzyc. slaba strasznie chodze. autem juz nie jezdze bo zawroty glowy straszne i czuje sie jak pijana i bylo to niebezpieczne. we wtorek wizyta. zobaczymy malucha. nie moge sie do tabelki wpisac,z komorki klikam i wszystko mi sie rozjezdza. jakby ktos mogl to dodajcie prawiepotrojna/ 31/1/13.10/20.06 gratulacje dla nowych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
ah i jeszcze z danych tabelkowych ktora ciaza - u mnie 3-cia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja usg mam 18.11 :) tez sie juz nie moge doczekac. Po usg chce powiedziec corci :) Ja czuje sie roznie...jeszcze teraz zatoki mi sie odezwały..na razie walcze domowymi sposobami. Boje sie brac leki bo to pierwszy trymestr..a juz jeden antybiotyk brałam... A z drugiej strony stany zapalne tez moga byc niebezpieczne... Milej niedzieli Kochane! Piszcie ja tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
troche zazdroszcze tym ktore bez mdlosci i wymiotow chodza...ja pomalu depreche lapie i mam dosc. minely 4tygodnie codziennych wymiotow :( i jak sobie pomysle ze do konca 1trymestru jeszcze tyyyyyle czasu...a i tak pewnosci ze ustapia nie mam zadnej :( ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Gratuluję serdecznie nowym mamom. Gość321 bardzo się cieszę, że w końcu i ty dołączyłaś do grona mamuś. Chciałam się z wami podzielić moją smutną historią. Otóż po tym "poronieniu" 16 października miałam kontrolować betę. Zrobiłam 26.10 i 2.11 i cały czas rosła. Nie książkowo jak na ciążę, ale rosła. Trafiłam do lekarza, dał mi skierowanie do szpitala. 4 przyjęli mnie na oddział i szyba decyzja o operacji. Miałam obumarłą ciążę w prawym jajowodzie :( Najgorsze jest to, że jajowody są zmienione zapalnie i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będę miała dziecko. Przepraszam kochane, że piszę wam to tu tak, ale nie miałam się komu wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniani tak bardzo mi przykro ze cie to spotkalo to ogromne przecycie dla ciebie mam nadzieje ze wyzdrowiejesz i bedziesz mogła sie starac o dzieciatko ale nie wiesz czemu ciaza obumarła i ktory to był tydzien ciazy napewno potrzeba czasu na to zeby wszytsko wrociło do normy trzymaj sie dzielnie i zagladaj do nas z chcecia popiszemy z toba moze pomozemy w jakis choc mały sposob napisz ktory to był tydzien buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
Anianiani bardzo mi przykro :( mam nadzieje ze uda sie wyleczyc stan zapalny i jeszcze kiedys bedziesz mogla zostac mama. na razie to wszystko jest bardzo swieze,wiec ciezko cos tak na 100%stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mama na lipiec dokladnie 13. Czy zauwazylyscie juz powiekszony w dole brzuszek? Jezeli tak to w ktorym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY ja jestem w 9 tygodniu i tak mi sie wydaje ze widac lekko brzuszek wiec mysle ze poczatkiem 3 miesiaca juz zauwazysz dziewczyny odzywac sie jak tam trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu u dziewczyn pozdrawiam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
U mnie dzis mniejsze mdłości ale za to brzuch boli. Cis za cos. Anianiani szczerźe z całego serca współczuje przeżyć. Mam nadzieje ze jednak wszystko dobrze sie skończy Kochana. Ja sie zastanawiam jak gin mógł ńie zauważyć ciąży w jajowodzie na usg :-( ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopysiowakopysia
Jedyny ratunek dla Was, to odpuścić!!! Całkowicie odpuścić, wyjść na imprezę, przestać liczyć dni płodne nie płodne, można w tym wszystkim przepaść. Trochę więcej sportu, radości z życia, luzu. A się uda i mówi Wam to kobieta, która dwa lata starała się o dziecko. Odpuściłam we wrześniu całkowicie. Powiedziałam sobie co ma być to będzie. Zaczęłam wychodzić do ludzi, kupiłam nowe szmatki kosmetyki. I .... 8 tydzień, termin na 14 czerwca 2016 <3 Wszystko siedzi w naszych głowach i może to się wyda śmiesznie banalne ale nie można chcieć za bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani strasznie smutne to co piszesz ale trzeba byc dobrej mysli. Zawsze pozostaje drugi jajowod a to daje nadzieję. Przytulam! Ja właściwie 8 tydzien a brzuch wystaje mi juz od jakiegoś czasu, a zawsze miałam płaski. Czytalam ze to normalne, powieksza sie macica, gromadzi woda dlatego brzuszek juz trochę wystaje. Ważę tyle samo a spodnie w pasie uwieraja;) a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak sie czujecie prosze sie wpisywac nowe cZerwcówki do tabelki NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ...............19/4//1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016 prawiepotrojna.....31/1/3/13.10/ 20.06.2016 K 1..........................30/5/1/03.10/01.06. 2016 Unicorn.................27/2/2/1/12.10/26.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
U mnie to 2 ciąża wiec brzuszek szybciej sie pokazuje. Delikatnie wystaje jakbym miała wzdęcia ;-) Dziewczyny ja wiem ze to nie takie istotne. Ale ile przytylyscie? Ja miałam mniejsze mdłości ostatnio i juz 1kg na plus;-) także 52,5 mam. Czuje ze w tej ciąży sporo mi sie przytyje bo wszystko mi bardzo smakuje, jak tylko mina mdłości to będzie odjazd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiani współczuję Ci Kochana! Ściskam mocno! Wierzę, że uda się jeszcze uratować jajowody i jeszcze zajdziesz w upragnioną ciążę. Wybacz, że pytam ale ten stan zapalny jajowodów to musiał być wcześniej? Miałaś robione usg przed planowaną ciążą? U mnie brzuszek też widoczny już rano, bo później w ciągu dnia jak mnie wzdyma to jest jeszcze większy...z wielu spodni juz dawno zrezygnowałam.Ja przytyłam ponad 2 kg. Generalnie mam niską wagę, ważę teraz 47 kg rano ;) W poprzedniej ciąży startowałam od 49 kg a skończyłam na 62 kg. Akurat wagą się nie przejmuję bo dla mnie kilka kg na plus jak najbardziej wskazane ;) Ja po ciąży bardzo szybko schudłam, córcia miała skazę białkową i musiałam przejść na dietę...chudłam w oczach. Brzuszek niestety mimo wszystko miałam długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka dopisz sie do tabelki albo napisz wiek cykl ktora ciaza data testowania i termin porodu ale wam dobrze dziewczyny ze jestescie szczupłe ja startuje z waga 64 kg a mam 164cm wzrostu wiec u mnie bedzie ciezko utrzymac wage z corcia przytyłam 18kg ale wtedy miałam 61 poczatkowa ja jak nie jem nic czuje mdłosci wiec musze cos zjesc zebym nie czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Ja na razie ważę tyle samo tj. 50,5. Ale ja nie potrafie usiedziec na miejscu wiec moze tak latwo nie bede tyla. Dzis wybieram sie po zakup spodni szerszych w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam datę porodu w tabelce, podaję tą najwcześniejszą...od @ NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/04.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ...............19/4//1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016 prawiepotrojna.....31/1/3/13.10/ 20.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita i Sylwia nie widzę Was w tabelce, innych mam też brakuje ;) Dopisujcie się Kochane. Sylwia jak sie czujesz? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K 1
A ja leżę i czekam na kolejną wizytę. Mam krwiaka, biorę luteinę i mamadha Premium, czytam kafe i ogólnie nudzę się. Trochę panikuje, ale w pt. usg i przynajmniej będę wiedziała, czy Młode jeszcze jest. Dopiszcie mnie do zespołu, bo na kom.średnio mi kopiuje. K 1....30...5...1...03.10....01.06. Pozdrawiam K 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia1992
Hej kobietki . My staralismy sie od 2 lat no i wrescie sie udalo w piatek pokazaly sie upragnione 2 kreski w sobote powtorzylam i rowniez radosc w moim sercu. Mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok nie tak jak w 1 ciazy. Z moich obliczen bedzie to ok 8 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Otóż to było tak. Usg wcześniej miałam jakoś w sierpniu chyba, ale takie szybkie, bo to po cytologii mi robiła. Później we wrześniu spontan i w październiku okazało się, że jestem w ciąży. Druga kreska ledwo widoczna, beta przyrastała prawidłowo ale była bardzo niska. Później ból i krwawienie. Badanie u ginekolog i okazało się, że poroniłam. Zarodek był niewidoczny, ale lekarz przypuszczała, że już go wydaliłam. Robiła bardzo długie usg szukając, czy ciąża nie umiejscowiła się poza macicą, ale nie znalazła. 20 dni po poronieniu zrobiłam betę (nie miałam już żadnych objawów ciążowych) i wyszła 116. Ginekolog kazała powtórzyć za tydzień. Powtórzyłam i wyszła 264. Na drugi dzień do ginekologa. Macica czysta, ale padło podejrzenie ciąży pozamacicznej. Nie była widoczna na usg, bo obumarła szybko i byłą maleńka. Owulację przed ciążą miałam z lewego jajnika, więc skoro był powiększony, lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczną z lewej strony. a następny dzień do szpitala. Na IP zrobili badanie bety - 360. Usg nie wykazało nic szczególnego. Plamiłam już drugi dzień i tak jak przy poronieniu odczuwałam ból z prawej strony. Decyzja - laparoskopia w trybie pilnym. Po zabiegu jak się wybudziłam, przyszedł lekarz i powiedział, że ciąża była w prawym jajowodzie. Obumarła, z tego co zrozumiałam i mówił że jajowody nosił cechy stanu zapalnego. Nie wiem co było przyczyną i jak długo trwał. Zapomniałam zapytać tylko o jedno. Skoro owulacja była z lewego jajnika, to jakim cudem ciążą była w prawym? Ale wierzę lekarzowi który mnie operował, bo ból czułam non stop z prawej strony. W środę idę na zdjęcie szwów. Dopytam o wszystko, a jak nie będę usatysfakcjonowana, to umówię się na wizytę kontrolną do któregoś z lekarzy, który pracuje w szpitalu i wtedy zapytam o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Justynka Jaga ja dopiero wpisze sie po czwartkowej wizycie. Nie słyszałam serduszka do tej pory wiec boje się czy wszystko ok. Ja ciuchy nosze jeszcze sprzed ciąży choc sa spodnie które cisną w brzuszek więc je rozpinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniani to naprawde przeszłas duzo kochana napewno jest szansa na ciaze jeden jajowod miałas w stanie zapalnym a drugi jest ok to po jakims czasie jak juz lekarz powie ze jest ok mozecie sie starac znam dziewczyny ktorym pękl jeden jajanik zaszywali go po poł roku zaszła w ciaze i urodziła zdrowa corcie sa rozne przypadki najwazniejsze to uwierz w siebie kochana buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wiadomosc ale nie doszła aniani duzo przeszłas kochana ale wierze ze uda ci sie zajsc w ciaze tylko potrzevba troche czasu trzymam za ciebie mocno kciuki dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×