Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Sylwia29czerwiec
Witajcie! U mnie bez zmian, dalej niedobrze i źle i sennie i wymiotnie i wstrętnie do jedzenia. Schudłam juz 2 kg w tym miesiącu. Dziś zrobiłam badania co niemało mnie kosztowało, a w poniedziałek wizyta... oby do grudnia.... liczę na to, że co najgorsze przejdzie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny sylwia rozumiem cie doskonale ale masz wage na minusiku duzo nie przytyjesz u mnie waga stoi a wymioty mam co rano pozniej mdłosci mam nadzieje ze po 3 miesiacu to zniknie i bedzie juz tylko lepiej dziewczyny jak tam sie czujecie odzywajcie sie miłego dnia nowe dziewczyny dopisywac sie do tabelki bedziemy wiedziec ile nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Hej dziewczyny! :) Justynkaa1986 no mam nadzieje ze jest ok, mimo moich braków wymiotów, wiesz jak jest pierwsza ciąża i duzooo stresu z tym związane, chociaż postanowiłam sie uspokoić i nie panikowac. Bedzie co jest mi pisane :) Witam nowe mamusie :) Jeżeli chodzi o wagę to ja tyje... No niestety. Do najszczuplwjszych nigdy ńie nalezalam i teraz mam ogromne obawy ze bede jak jeden wielki ogromny balon. Coś za coś. Najważniejsze zeby dziecko było zdrowe, a pózniej trzeba bedzie sie wziasc do działania zeby dzieciątko sie swojej mamy nie wstydzilo. :) zainwestowalam w kremy na rozstępy. Z rana mam zamiar smarowac sie pharmaceris macierzyństwo ( na ulotce od 4 miesiąca) a wieczorem bio Oil ( od 3 miesiaca). W poniedziałek zapytam lekarza czy mozna wcześniej smarować niż jest na ulotce pisane? Moze któraś z was te produkty juz stosuje? Bądź jakies inne? Piszcie, polecajcie! :) Co tam u was dziewczyny? Jak sie czujecie? Odzywacie sie o coś to nasze forum straciło życie!! :( pozdrawiam was!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
Hej Kobietki! Przylaczam się - termin mam na 11.06, ale już wiemy, że będzie cesarka, więc pewnie wcześniej. Maleństwo ma już ponad 2 cm i ginekolog mówi, że na razie jest wręcz podrecznikowo - dzisiaj zaczął się 10 tydzień :-) Niestety, od środy mam bóle brzucha i muszę brać luteine. Na początku grudnia mam badania prenatalne i już się martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
Gracjana ja mam bio Oil, bo najbardziej pomógł mężowi, a próbowaliśmy wszystkiego (ma rozstępy na bicepsach od cwiczen). Teraz sama w niego zainwestowalam, ale na razie ciężko ze smarowaniem, bo odrzucają mnie zapachy wszelkich kosmetyków ;-) Co do samopoczucia - fatalne, bo mam bardzo silne zawroty głowy (mam epilepsje i neurolog powiedział, że tak może być do końca ciąży juz, wiec od początku musze być na L4), jest mi tragicznie niedobrze ale nie wymiotuje (a szczerze to bym wolała, bo może chociaż na chwilę by mi ułożyło :-P). Straciłam apetyt 1.5 tygodnia temu i teraz musze się zmuszać do jedzenia. Na początku przytyłam 2 kg i teraz o tyle schudłam. Czuje się strasznie słaba - Maluch wszystko ze mnie wyciąga. Ale najważniejsze żeby był zdrowy - ja tam chętnie się dla niego pomecze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 1244
Mnie tez mecza mdlosci. Raz mniej raz bardziej. Co do smarowania to w 1 ciąży stosowalam oliwke prze i rozstępom dla ciężarnych z babydream - baaardzo polecam plus 3x w tygodniu bio oil. Nic nie wyszlo ale dużo to pewnie zasluga genetyki. Włosy i paznokcie mam obłędne, cera juz powoli się wycisza:-) W czwartek wizyta. Stresuje się. Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajnie ze piszecie musze pomyslec o dobrych kremach mi pomimo smarowania do konca ciazy wyskoczyły rozstepy i mam troszke pozostałosci wokoło pepka wiec i tak bedde miec dzisiaj o 14 mam wizyte u lekarza trzymajcie kciuki co mi powie o tej tarczycy ze mam niedoczynnosc i co z dzieciatkiem trzymajcie sie dam znac wieczorkiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
Nikita i Justynka - powodzenia, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016 nusia88. ................27/4/1/27.09/11.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Justynko1986 :-*:-*:-)dziekuje za pamięc,ja jutro testuje i dam znac.A dzis 3mam kciuki za Twoja wizyte u dr.Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie w ciąży odnowił się problem z alergią skórną (skora jest mocno przesuszona i swędząca). Niestety w moim przypadku nawet bio oli zawiódł ( kiedyś testowałam jako preparat kojący uczulenie. Niestety nie działało, a nawet zaogniało sytuację. Moja gin mówi, że problemy ze skorą to normalnosć w ciąży i, ze trzeba to przetrwać:) hmm... Polecacie inne preparaty niż ten olejek? Jeśli któraś z Was ma bardzo wrażliwą skórę proponuję przetestować u koleżanki lub w sklepie ( w którym to możliwe), bo może pojawić się uczulenie, tak jak u mnie, a olejek jest dość drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
Agora a probowalas produkty AA? Mąż ma bardzo wrażliwą skórę i tylko po produktach tej marki nic mu się nie dzieje. Ewentualnie inne produkty bez parabenów. Ja mam wrażenie jakbym w ciąży miała o wiele cieńsza skórę - boli przy dotknięciu, na twarzy tym bardziej (pewnie przez wieksze ukrwienie). A ile siniakow - nawet nie wiem skąd. Za to włosy szaleją - rosną w oczach i czuje się jakbym miała ich 3 razy więcej (zanim zaszłam w ciążę miałam prawie do pasa, teraz już przekroczyły ta granicę) - tylko niestety strasznie się przetluszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po wizycie lekarz w sumie powiedział ze wyniki mam dobre musze tylko powtorzyc testy na tarczyce bo mozliwe ze to przez ciaze taki wynik malenstwo ma 34mm i widziałam jak biło serduszko fajnie rosnie jest wszytsko w porzadku miałam tez robiona cytologie i jestem zadowolona lekarz jest bardzo miły ciesze sie mam tylko mase papierów do wysyłania ze jestem w ciazy ubezpieczenie zdrowotne itp i mam sliczne zdjecie mam nadzieje ze moj sie ucieszy;) nikitka daj znac jak ty po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywalam. Widze ze trochę nas przybylo :) u mnie 6 tydz 6 dzien. Co rano czuje sie jak na wielkim kacu, glowa ciezka, mdłości caly dzień. Na szczęście nie wymiotuje. Zmuszam sie do jedzenia, kanapke jem 2godz. ;) nie moge sie doczekac 2 trymestru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Kochane ja dopiero w czwartek mam wizyte:-) bardzo się cieszę że wszystko dobrze Justynka :-) widzę ze z mdlosciami walczy większość z nas :-) byle do II trymestru:-) ja przed 1 ciąża miałam brzydka cerę. W ciąży wyladnialam i pozbylam sie problemów skórnych. Teraz 2 ciąża i koszmar, ale juz powoli dochodzi do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia8888
Justynka super! Zobaczysz że z tarczyca tez będzie dobrze :-) Lekarze wola dmuchać na zimne - ja miałam podwyższona glukozę i juz musiałam zrobić test obciążenia glukoza ale na szczęście wynik wyszedł dobry. Widzę, że mamy podobny termin a Twój Maluch juz ponad 3 cm! Mój Skarb dopiero 2.14 miał w środę ale od poprzedniego usg 2 tygodnie temu to różnica ogromna! Dopiero w środę zobaczyłam jak bije serduszko bo na poprzedniej wizycie lekarka zapomniała obrócić mi monitor. Najpiękniejszy widok na świecie - zabrakło mi słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynko1986 b.dziekuje Kochana:-*super,ze wizyta ok i maluszka juz widac:-)pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Witajcie. Justynka to super, ze wszystko ok. Powtórzysz wyniki i bedzie ok: ) A babelek faktycznie spory. U mnie w zeszlym tyg (8 tydz 5 dzien) mial 15 mm czyli jakby mial 7 tyg 5 dni.. to tak licze, ze teraz akurat 10 tydz zaczęłam moze miec ok 25 mm. Ale u mnie owulka byla przesunięta...wiec pewnie o tydzien jest mlodszy. U mnie raczej tez pewne, ze bede miala cesarkę wiec termin porodu do ustalenia. Dziewczyny od paru dni mam straszny problem z twarza, zaostrzyl mi sie stan zapalny i juz nie daje rady..chyba musze wybrac sie do dermatologa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny Justynko 1986 h Gracjanko sa 2kreski:-)!!!dziekuje za kciuki:-*:-*:-*pozdrawiam serdecznie:-*!Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gościu cieszę się ogrmnie!!!:-) no to teraz czekaj na mdlosci ;-) Jaga a może wóda termalna? Z avene lub uriage polecam. U mnie mdlosci dzis zero, oczywiście boje się czy to mc złego.oszaleje do wiYty. Leci mi 10tc a ja nie słyszałam jeszcze serduszka i nie widziałam zarodka. Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie dziewczyny!!! :) Gosc321 moja kochana, z całego serca gratuluje tobie! Widzisz- marzenia sie spełniają kochana! Z całej sily trzymalam za ciebie kciuki i było warto!!! :) ciesz sie ta chwila!!!! Całuje cie!!! :) Nusia8888 witaj, przewidywalny termin porodu masz na ten sam dzien co Ja! :) czasem trzeba sie pomeczyc zeby z dzidzia było ok :) moje włosy tez są tragiczne, muszę codziennie myć głowę bo masakrycznie sie przetłuszczają jak twoje. Justynka1986 kochana to wspaniale ze wszystko jest wporządku. :) wspaniale uczucie patrzeć na malutkie serduszko swojego dzieciątka. Juz nie moge sie doczekać poniedziałkowej wizyty. :) Nikita1242 kochana, Ja tez mam drastyczna skórę. Mdłości i wymiotów nie mam za to cała twarz wysypana, a ja z tych co nie maja wypryskow, a teraz w ciazy jest masakra. Jaga2016 jak masz kochana możliwość to umów sie do dermatologa, bo z niewyleczonych stanów zapalnych i uczuleń mogą zostać blizny i wogóle odczuwa sie dyskomfort. Jak sie dziewczyny dzisiaj czujecie? Jak samopoczucie? Pozdrawiam was serdecznie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam kiedy macie wizyty jak sie czujecie u mnie 9 tydzien jaga odezwij sie jak tam u ciebie polllina do nas nie zaglada ciekawe jak tam u niej odzywac sie kochane piszcie miłego weekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 cudowna wiadomosc!! Gratulacje :) :)Widzisz wreszcie i Twoj.czas nastał: ) widocznie tak mialo byc: ) w ogole to pisz z nami jak tam sie czujesz i w ogole...:) Nikita dobrze bedzie i Ty zobaczysz serduszko: ) Dziewczyny u mnie w rodzinie i otoczeniu kilka dziewczyn ciężarnych i praktycznie tylko jedna miala mdłości na poczatku,reszta zero. . Tak ze nie ma sie co martwic a wrecz przeciwnie, ze Was to omija ;) Ja to czekam do drugiego trymestru moze sie wszystko uspokoi i bede czuła sie lepiej...zreszta tak mialam w poprzedniej ciazy. Ale jak powszechnie wiadomo kazda ciaza inna...zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jaga 2016kochana jak sie czujesz a kiedy masz wizyte ja 19 listopada mam 1 echografie nie moge sie doczekac jak bedzie moje malenstwo mierzone i widac bedzie cialko kochane jak u was z wynikami ja miałam wynik zły z tarczyca lekarz kazał mi zrobic za miesiac dodatkowe badania na tarczcyce ale ogolnie powiedział ze wyniki mam dobre wiec sie nie mam co martwic krew i inne wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Cześć dziewczyny. :) U mnie 16 dni do @... ale taka jest prawda, że przestałam męża prosić o codzienne przytulanki.. Jakoś stałam się obojętna. :/ wogole dziwne humory mam :/ Dopada mnie płacz... :/ ale staram się jakoś :) chciałabym święta :( i ten świąteczny nastrój :) ahhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Justynko1986:-*:-*:-*jeszcze to do mnie nie dociera,jestem w szoku:-)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×