Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podwyższenie alimentów a sprzeciw pozwanego

Polecane posty

Gość gość
Jakieś zasady chyba muszą obowiązywać. CO?? A zasada jest taka: chciałaś alimentów? - to masz alimenty. I wyp... z mojego portfela!!! A ty byś chciała i alimenty i w portfelu grzebać. Tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpuszczasz, musisz być nieźle nawiedzony na tym tle. musiała Cie kiedyś jakas babka przycisnac do muru tak jak ja tego pseudo ojca. widać na odległość że jesteś z tego gatunku a ja gardze takimi ojcami tylko z nazwy jak ty. nawet jeśli ojcem nie jesteś to i tak masz zdrowo nierówno pod kopuła. błagam w imieniu twoich przyszłych dzieci nie rozmnazaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpuszczasz, musisz być nieźle nawiedzony na tym tle. musiała Cie kiedyś jakas babka przycisnac do muru tak jak ja tego pseudo ojca. widać na odległość że jesteś z tego gatunku a ja gardze takimi ojcami tylko z nazwy jak ty. nawet jeśli ojcem nie jesteś to i tak masz zdrowo nierówno pod kopuła. błagam w imieniu twoich przyszłych dzieci nie rozmnazaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny błąd myślowy. Ty sie chyba składasz z samych błędów i pomyłek - i z tego pewnie ta frustracja. Miał chłopina pecha że z tobą ligał :) p.s. Już za późno na twoje błagania. Jest po rozmnażaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu na takie przybledy jak ty, pomyłko genetyczna potrafiaca jedynie wypowiedzieć się pod tytułem s****wo i inne. Po samym stylu wypowiedzi można wywnioskować iż jesteś jednym z wielu śmieci walajacych się po tym świecie których ktoś omyłkowo nie sprzatnał. swoją żółć i frustrację wykazales jako pierwszy, i po co wpierdzielasz się tam gdzie o niczym nie wiedząc siejesz te swoje pseudo mądrości zwane zwyczajnie chamstwem? och jak mi przykro pomyliłam się co do posiadania dzieci przez taka kreature jak ty, nie przeżyję tego do końca życia kafeteryjny frustracie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, oczywiście, że składaj o podwyższenie alimentów! Obecnie za minimum uznaje się 500 zł, a Ty nawet tego nie masz. Nie ma opcji żebyś tego nie dostała. Załącz wszystko co masz, z allegro też. Nie będzie to dowodem w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale zbuduje w oczach Sądu odpowiedni obraz ojca - ściemniacza. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja, z 10:12, składaj o 700. Każdy, kto ma dziecko, tym bardziej chore, wie, że to nie jest przesadzona kwota. Sądy też to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 10.12 złożyłam o 600 z myślą że sąd to jeszcze opuści. mam nadzieję że te 600 uda mi się uzyskać, ta kwota byłaby w pełni zadowalająca. dziękuję i mam nadzieję że się uda. to z allegro może odpuszczę bo boję się że on to wykorzysta przeciwko mnie i założy mi jakąś sprawę on będzie się mscił już mi to obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba właściwym określeniem jest: japa służy do japania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś na takim samym poziomie intelektualnym co twoje wypowiedzi. koncz wasc, wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydu? Włażenie na cudzą skrzynkę, faktury na paliwo i parówki... - to dopiero trzeba wstydu nie mieć. I to w imę czego? paru groszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za parówki haha, widać jadasz takie rzeczy :-D :-D :-D najwidoczniej nie zdajesz sobie sprawy ike kosztują dojazdy a skoro nie zdajesz sobie z tego sprawy to nawet samochodu nie posiadasz. zresztą co robi "dorosły facet" o ile tak można o tobie powiedzieć na babskim forum :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? Jaja :D A najważniejsze to nie dać sie przegadać - co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje argumentów potulny piesku??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak poza tym musisz mieć dużo czasu skoro tu siedzisz (czytaj bezrobotny bez prawa do zasiłku) :-D :-D powodzenia stary w każdej kwestii życia oj przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak poza tym musisz mieć dużo czasu skoro tu siedzisz (czytaj bezrobotny bez prawa do zasiłku) :-D :-D powodzenia stary w każdej kwestii życia oj przyda się. jak dobrze podrzec łacha z cudzej napinki :-D :-D :-D a żeś się uwziął hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argumentów to ci zostało wyżej nawtykane wiecej niż ..ui miałaś. I to licząc i w te i nazad :D A co do pracy - to też chyba na nocną zmianę idziesz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on nic nie ma oprócz starego auta to widać wydoiłaś go już kompletnie, jeszcze Ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopina ma dwa wyjścia: - albo babe usadzić i zgnoić do imentu - albo uciekać W przeciwnym wypadku sam zgnojnym będzie, bo baba mocno wredna i pyskata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydoiłas kompletnie hahaha olalam tego golodupca i ten jego samochód który kupiliśmy wspólnie! po ślubie, nie chciałam nawet spłaty tylko spokoju. nie wysilaj się w tych kilku odpowiedziach. A nic nie posiada tylko i wyłącznie w wyniku własnego lenistwa i nieporadnosci ja jako panna zarobilam sama na prawko i swoje pierwsze auto a temu wszystko dano bo sam nie potrafił zarobić. dalej odpowiadaj na moje pytania marionetko. wszyscy faceci są po jednych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to on nie dostał on napozyczal również ode mnie później nie oddając. ma tak pstry rozum że bez swoich rodziców on zginie na stojąco. A ty osle widzę że jesteś jego pokroju niedojda życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i szczerze to niewyobrażalnie ku*ewsko nienawidzę kobiet które ciągną alimenty. Myślisz że on ma zamiar przez te lata płacić tyle kasy na dziecko? On też ma prawo mieć swoje życie i swoje wydatki! Nie można człowieka do suchej nitki z pieniędzy wyczyścić! Wgl czy on się z nim widuje? Z dzieckiem? Do suchej nitki to oznacza z 400zł???Kobieto nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł alimentów to obdarcie z pieniędzy do suchej nitki proszę Cię nie :-D :-D wygrywasz z taką opinią. on ma prawo do wszystkiego ja natomiast do niczego. jesteście obludni broniąc jakiegoś c***a który miał w doopie i dotąd ma dzieciaka gdzieś. chorobę i koszty z tym związane też go nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież sama piszesz że g... ma. To co chcesz od niego wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie dodatkowe 100-200 zł na alimenty, resztę mam gdzieś. A na to akurat go stać, utrzymują go tatuś z mamusia, ma dwa kredyty a nie może dołożyć dzieciakowi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie dodatkowe 100-200 zł na alimenty, resztę mam gdzieś. A na to akurat go stać, utrzymują go tatuś z mamusia, ma dwa kredyty a nie może dołożyć dzieciakowi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to niedojda życiowa, która nawet na siebie nie potrafi zarobić, w dodatku ma dwa kredyty - to z czego ma dzieciakowi dołożyć?? Z logiką to ty sie rozstałaś w tym samym czasie co i z cnotą? Czy jeszcze wcześniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co zarabia idioto on wypłaty wcale nie ma takiej małej jak twierdzi. to ty chyba zamieniles się na rozum ze swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że to wcale nie jest taka niedojda zyciowa, jak twierdziłaś we wcześniejszych postach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 Tak, do suchej nitki. Niech autorka się zdecyduje czy on jest poszkodowany czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×