Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podwyższenie alimentów a sprzeciw pozwanego

Polecane posty

Gość gość
Malo tego weszlo nowe prawo które juz nie dyskryminuje ojców i przy rozwodzie nie orzeka o ograniczeniu praw jednemu z rodzicow (zazwyczaj ojcu)tylko dlatego ze sie rozwodzą jak bylo do tej pory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz ze mój miał pecha, prawa ograniczone z automatu i bardzo dobrze bo tak to miałabym piekło. przestań pidac nienormalny człowieku co chwile, myślisz że nie domyślam się że to jedna i ta sama osoba :-D chyba to ty masz problem ze zrozumieniem moich słów tepa pusta pało. ludzie stąd mają rację jesteś socjopata, patola bije od Ciebie z daleka. i dla jasności w d***e msm życie jego i innych, to wejśćie na jego skrzynkę było po to żeby sprawdzić i przygotować się do rozprawy. gdybyście wiedzieli co to za hobby :-D a na allegro nigdy go nie sledzilam, to wszystko miał na mailu. i przy ograniczonych prawach rodzicielskich nie ma prawa wstawiać zdjęć dziecka bez mojej w świetle ustawy o ochronie danych osobowych. A ty patologiczna jednostko odwal się ode mnie. pies ci zdechł? poszukaj towarzystwa w realu ciekawe czy tam też takis odważny??? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz ze mój miał pecha, prawa ograniczone z automatu i bardzo dobrze bo tak to miałabym piekło. przestań pidac nienormalny człowieku co chwile, myślisz że nie domyślam się że to jedna i ta sama osoba :-D chyba to ty masz problem ze zrozumieniem moich słów tepa pusta pało. ludzie stąd mają rację jesteś socjopata, patola bije od Ciebie z daleka. i dla jasności w d***e msm życie jego i innych, to wejśćie na jego skrzynkę było po to żeby sprawdzić i przygotować się do rozprawy. gdybyście wiedzieli co to za hobby :-D a na allegro nigdy go nie sledzilam, to wszystko miał na mailu. i przy ograniczonych prawach rodzicielskich nie ma prawa wstawiać zdjęć dziecka bez mojej w świetle ustawy o ochronie danych osobowych. A ty patologiczna jednostko odwal się ode mnie. pies ci zdechł? poszukaj towarzystwa w realu ciekawe czy tam też takis odważny??? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło sie z tobą gawędzi :) A ograniczenie praw rodzicielskich musi wykaz tych praw ograniczanych. Chcesz powiedzieć że w tym wykazie jest zapis: zakaz wstawiania zdjęć dziecka na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyraznie napisane do czego ogranicza się prawa rodzicielskie-to do pana socjopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to do czego on ma ograniczone prawa to moja sprawa, nie będę się spowiadac komuś tego pokoroju. powiem Ci tylko tyle co by Ci wieczór poprawić że nie potrzebuje od niego zgody na nic :-D i nie ukrywam że bardzo mi z tym dobrze, możecie mnie zwyzywac od najgorszych ale gdyby on miał prawo do wszystkiego to ja w tej chwili nie miałabym życia, dziecko też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Co to znaczy """ screenow"""" Ja mieszkam w Polsce i jestem Polakiem. Od urodzenia. Moi rodzice , dziadkowie , też. Jak ja bym poszedł na wojnę z powodu """screenow""""" ? Czy ta Pani jest z jakiegoś orientalnego kraju? Jeśli tak to niech tam wróci. Nikt jej tu nie zapraszał. Chyba , że ktoś ją zaprosił? Następnie się rozmnożyła. W Polsce mówi się i pisze się w języku polskim. Polacy potrafią zrozumieć błędy językowe, nie potrafią zrozumieć tego kto narusza tożsamość Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osobnika powyżej przykro mi ze nie wiesz co to znaczy, bardzo :-D polecam najbliższy oddział psychiatryczny w celu zażycia pominietej dawki leków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj ex maz ma ograniczone bo kiedys sady tak orzekaly.. i wcale nie swiadczy to o tym ze ojcem byl zlym, ale j******a autorka wszystkich wsadza do psychiatryka:))) kiedy czytam twoje wypowiedzi to az wspolczuje twemu dziecku takiej glupiej matki. Tak jak napisalam wczesniej z tytulu przewleklej choroby i przedszkola mozesz wygrac z 600 zl. zalosna kreaturko, wiec te swoje marne szpiegowanie schowaj sobie w buty ;) I uwazaj by ex maz cie nie podal do sadu za naruszenie prywatności. . Haha:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'21,daj spokój,T tez jestes jak ta kreaturka z netu,naprawdę. A Ty zniecierpek zacofany,nie pracujesz?to i o czym mowimy nie wiesz.to Ci podpowiem,że niektóre zapozyczone slowa nie maja jeszcze odpowiedników polskich. A Ty co?na etapie liczydeł zostałeś?!Bierzesz leki regularnie czy jakoś nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:34 a ty co debilka? Prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka prawda?czyja prawda?skad wiesz,ze piszesz do kobiety?(zapożyczam pytaniowy ton od Zzzniecierpliwionego ha ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha mialo byc naturalnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on niech lepiej uważa żebym to ja nie podała go o znęcanie się fizyczne i psychiczne nade mną i dzieckiem, mam świadków tych zdarzeń. tak ojcem był z******tym, żałował dziecku 30 ml mleka, słodycze zjadal po kryjomu w drodze do pracy, nigdy ani razu nie wykapał dziecka i żałosna kreatura to raczej mówisz w tej chwili o sobie, już Ci to mówiłam żałosny jesteś popaprancu emocjonalny. jesteś z tego gatunku od których kobiety powinny trzymać się z daleka, i podejrzewam że napewno tak jest chamie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:17 przypominam ze to ty zrobilas sobie z nim dziecko, co swiadczy o tobie, gdybys byla madra to byc madrze wybrala faceta na ojca dzieci i nie p*****l czasem ze zmienil sie, po prostu potrzebowalas bolca i mialas gdzies ze ojcem tez bedzie c******m, patologiczna r//u//chawico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.17 strzał w dziesiątkę. 11.10 bo pekniesz od tego napinania się :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako osoba która zna się w temacie rozpraw o alimenty, stwierdzam że nie miałabym większego problemu z obniżeniem tobie alimentów. Przede wszystkim twój mąż powinien wykazać że jesteś osobą która nie potrafi gospodarować pieniędzmi. W tym celu wystarczy przedstawić informacje o dostępnych lekarzach NFZ w województwie i czasem oczekiwania na wizyte. Ty wybrałaś prywatnego lekarza ponieważ inny miał zła opinię. Nie sądzę aby sąd uwierzył w tą ze jesteś w stanie ocenić prace lekarza, natomiast może go zastanowić dlaczego tak łatwo wydajesz kase na prywatną służbę zdrowia. Kolejna sprawa która się tutaj pojawia to tzw. " możliwości zarobkowe" - przecież to bzdura. Jako przykład podam tylko ze średnie zarobki księgowego w Polsce to 7000 ale jednocześnie księgowi to największy odsetek (lub jeden z największych) wśród bezrobotnych. Wobec powyższego jakie są możliwości zarobkowe księgowego? Jest ktoś w stanie je określić? Nie sądzę. Kolejna sprawa która doradziłabym twojemu mężowi byłemu to rozpoczęcie leczenia się . Jeśli jest osoba po 25 roku życia na pewno znajdzie się jakas choroba która w normalnych sytuacjach się lekceważy ale tutaj można to rozdmuchać do granic możliwości. Bolący kręgosłup (prawie każdy) nadciśnienie, nerwica, choroby serca. Dzięki temu twój były może się tłumaczyć ze sam musi się leczyć a po drugie przez te "choroby" nie może efektywnie pracować. Na koniec zastosowałabym metode polegającą na przedstawieniu ciebie jako osoby patologicznej. Często jest tak że wystarczy pozwolić mówić komuś i już sam się pogrąża (ty to udowodniłaś tu na forum). No i na koniec argument który rozwala wszystkie naciągaczki. Otóż twój były, mimo iż jest chory, pracuje przez chorobę tylko dorywczo jest gotowy oddać ostatni grosz dla dobra dziecka. Niestety nie jest pewny czy ty te pieniądze wydajesz w sposób gospodarny - dlatego proponuje że będzię wykupywał recepty dla swojego dziecka ale tylko dla niego i wystawione tylko w publicznych placówkach zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pS.do ost.posta,jedno zdanie:'mądrze'radzisz jak udupić własne dziecko!zwłaszcza,gdy tatuś chce płacic recepty,ale tylko z państwowej słuzby zdrowia!bo ona ma czekać na wizytę do specjalisty parę miesięcy,bo tatuś nie uznaje leczenia na NFZ. Resztę pominac milczeniem,żenua.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna sprawa która doradziłabym twojemu mężowi byłemu to rozpoczęcie leczenia się . Jeśli jest osoba po 25 roku życia na pewno znajdzie się jakas choroba która w normalnych sytuacjach się lekceważy ale tutaj można to rozdmuchać do granic możliwości. Bolący kręgosłup (prawie każdy) nadciśnienie, nerwica, choroby serca. xxx Takie objawy jak wymieniasz to tylko u zapijaczonych meneli z patologicznych środowisk, więc ty znasz się jedynie jak ostro ciągnąć z gwinta i za rozporek cudzego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno mi określić z samych wypowiedzi faktyczną sytuacje twoją i dziecka ale racje ktoś tu napisał że sąd zasadzi w sprawie dziecka na podstawie zarobków i żadne cuda na kiju co ty wiesz najlepiej ile twój były zarabia i na co wydaje pieniądze ci nie pomogą. trochę tak piszesz jakbyś mu siłą te pieniądze chciała zabrac bo ty musisz mieć bo macie dziecko. oczywiście bardzo źle i szkoda że dziecko jest bez ojca ale tak się stało przez was oboje a utrzymanie dziecka to nie tylko alimenty od męża. nie wiem na ile możesz pracować przy chorym dziecku nie wiem też bo coś mi się nie chce z tym prywatnym leczeniem wierzyć i sąd też zobaczysz bo biedni ludzie prywatnie się nie leczą no sorry. nie oceniam ani ciebie ani ojca ale znam podobna sytuację. mój brat sie rozwiodl. jego zona z ich syna zrobila polglowka ciagala go po psychologach szukala mu chorob zbierala paragony recepty zaswiadczenia od lekarzy. co pol roku startowala o podwyzszenie. dodam ze brat sie synem interesował a to ona mu często utrudniala spotkania. kiedy brat wyjechal za granice byla zona dostala wscieku d**y i nie majac pojecia w ogole o jego sytuacji od razu do sadu po kase. aha. ona nie pracowala nigdy dzieckiem sie zasłaniala. niestety brat byl przez jakis czas bezrobotny i musieliśmy mu na te alimenty pożyczać. a ona miała furie. no bo nie mogła uwierzyc. oczywiscie in ja kłamie on pewno miliony zarabia. masakra jakaś. na szczescie brat ma nowa normalna rodzine. syn ma 14 lat i dalej chodzi po lekarzach z nim i wymysla cuda na kiju. biedne dziecko bedzie pewno studiowac do 30 lub 40tki byle tylko ciagnac mogla jego matka od ojca. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj,cos bardzo wybielasz braciszka.Ma nowa rodzinę haha normalną.A co tamta nienormalna?przeciez te kobiete kiedys wybral na zone,kochal,itd.I nagle ona be a ta druga fajniusia.Uff,banialuki. I masz malą wiedzę,bo alimenty sa do 25r.życia,jeśli studiuje dziennie(wyjątki,że i zaocznie)a ty wymyslasz jakies 30-40.NIe ma sie wiedzy,to sie nie wypowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wpisu z 13.02 nie odniose się wcale bo to gorzej niż żenada i dno ludzkiej moralności. leczenie prywatne bo nikt inny nie zdiagnizowal by tej rzadkiej choroby na którą medycyna w dzisiejszych czasach jest bezradna. mamy drogie zabiegi nowoczesnym sprzętem którego nie ma na NFZ z wyżej wymienionego powodu. gdyby on miał realizować recepty dla dziecka to dziecko nie miałoby zadnych leków. i jeszcze jedno na prośbę o pomoc finansową w leczeniu usłyszałam nie to jest ojciec który kocha? dla mnie to egoistyczna szmata niezdolna do uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam coś odnośnie czekania na wizytę do porzadnego specjalisty na NFZ trwa kilka miesięcy, choroba która ma moje dziecko wymagała szybkiej i trafnej diagnozy żeby nie postepowała bo wyobraź sobie jedną nietrafna miałam już z dzieckiem za sobą i bezsensowne leczenie po tej krzywej diagnozie także zastanawiam się czy ktokolwiek z was w przypadku dzieci czekalby na gwiazdkę z nieba czy wybrał skromne biedne życie dla siebie ale skuteczne! leczenie dziecka?? proszę teraz wypowiedzcie się na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poco się komus tlumaczysz kto nie zyje swoim życiem tylko kafeteryjnym dowalaniem?przecież wiadomo jak jest-trzeba szybko diagnozowac i leczyc to tylko prywatnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby uświadomić tym tłukom powyżej którzy tylko jadą po kimś jacy są durni, że są podgatunkiem nie ludźmi a ojcowie z nich tacy jak i ten mojego dziecka, nie sprawdzili się w żadnej z życiowych ról i teraz zgorzkniali swym pustym nudnym życiem tracą swoim jadem na forach bo w realu nie mają do kogo swych parszywych mord otworzyć już nie wspominając o miłości bo to zupełna abstrakcja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 puste nudne zycie ma raczej zalozycielka tematu ktory notorycznie sledzi poczynania bylego na allegro i czyta jego maile jak sama przyznala. Poza tym ciekawe co to za przewlekla choroba.. mysle ze wymyslona przez psychiczna mamuske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jakże nudne mam życie wchodząc jednokrotnie na skrzynkę byłego który sam podał mi hasło, bardziej chyba ten który śledzi temat na babskim forum odpowiadając na każdą odpowiedź g****o wiedząc o życiu gdyż gownem jest patologicznyn hahaha:-D chorobę przewlekła psychiczną masz ty, tylko sprawy sobie z tego nie zdajesz a od mojego dziecka i jego choroby wara. masz urojenia? otaczają Cie marsjanie? hahaha :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:22 chlop powinien cie lac po tym durnym lbie i patrzec czy rowno puchnie. Nie pograzaj sie bo jestes smieszna. SMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś dużo tych "hahaha smiech.gif" w postach autorki. A taki dziwny, częsty śmiech wskazuje na mocno poluzowane klepki. Autorko! Czas zmienić proszki - te które bierzesz przestały działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D :-D to samo możesz powiedzieć o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×