Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podwyższenie alimentów a sprzeciw pozwanego

Polecane posty

Gość gość
te prace która obecnie ma dostał dzięki mnie, niedojda jest był i będzie do dziś by się tulal po sezonowkach lub smieciowkach gdyby nie ja. wsadz sobie te pytania w tylek paralityku!:-D, nie wiem czy wiesz istnieje coś takiego jak inteligencja społeczna on nigdy jej nie posiadzie. kimkolwiek jesteś to i tak jesteś żałosny chocbys robił to dla jaj jak wcześniej wspominałeś to musisz mieć niesamowicie nudne życie rozkminajac tak o nim i tej sytuacji która znasz wyłącznie z tego co napisze. gdybym chciała to bym rozwiodla się z nim z orzeczeniem o winie, jego winie zadalabym alimentów na siebie i spłaty z tego co wspólne ale to kto inny liczył na kasiorke w razie rozpadu małżeństwa przeliczył się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latasz dzis gburze,ktorego pewnie zona zostawila po topikach o alimentach i walisz zalosne,zlosliwe komentarze az nieprzyjemnie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 20.09 brawo, popieram, popieram. wpierdziela żałosny frustrat swoje smierdzace 4 litery tam gdzie go nieprosza. w zasadzie to żal mi takich ludzi, muszą być nieźle skrzywdzeni przez los bo pierdzieli jak potluczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HhhhhbbvvbvHvvvbhhhjhbbbbbbhbhjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhh hhhhhhhhhhhjhuhhyhhhhhfftyuiytrryuu jgg.gfhjhgghghkhhjjj hhfdhjjghjjhghjjjjhcgbhgj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D wiedziałam że jesteś nienormalny już tak nie ujawniaj się publicznie, daj spokój :-D :-D :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D wiedziałam że jesteś nienormalny już tak nie ujawniaj się publicznie, daj spokój :-D :-D :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaprzeczam. Przecież nikt normalny nie wdawałby się w dyskusje z tak głupią, pazerną i prymitywną mamuśką jak ty. No bo po co? Żeby liczyć na to że zrozumiesz swoją głupotę, pazerność i prymitywność?? A po co mi to??? Ale tak między nami - ty dobrze wiesz o czym ja do ciebie rozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, wywrozylam sobie ze szklanej kuli co ma na myśli jakiś duren ze zryta psycha :-D czekam na dalszą część obelg, w życiu słyszałam bardziej wysublimowane postaraj się, myśl, tylko uważaj oby styki ci się nie przegrzaly mój drogi :-D co wtedy zamiast sieczki we łbie zrobi Ci się popiół, no szkoda by było taka strata dla społeczeństwa taka mądrość i wyrocznia. czaisz sarkazm czy ci wyjaśnić??? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świadczy dobrze o tobie, żeś z takim jełopem dzieciaka sobie zrobiła... A może był tylko do tego potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kiedy jełop włożył dobra maskę, pięknie grał przestał udawać krótko po ślubie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz przestan gosciu.Jeszcze socjopato nie nasyciles sie?od rana dowalasz na tematach o alimentach,niedlugo pobijesz Zniecierpliwionego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 wypchaj się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi wypełnić jakoś pustkę w swoim nudnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli to TY przestałaś udawać po ślubie? Może potrzebowałaś kogoś żeby Ci zrobił dzieciaka a potem kop w zadek, alimenty na konto i szczęśliwa rodzinka czyli dziecko, ty i twoja również rozwiedziona mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rozwiedziona mamusia haha, no musze to rodzicom najszybciej powiedzieć :-D :-D wygrywasz, ale leki dziś wziąłeś? psychoza się pogłębia, szukaj oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary no bingo strzał w 10 to ja sama bilam siebie, wyzywalam od szmat, k***w i innych piękności, olewalam dziecko, większość siedziałam na bezrobociu a i pampersa zakladalam tyłem na przód bo tak intensywnie opiekowałam się dzieckiem. och IRONIA losu :-D jeśli to Cie uspokoi to przyznalam się :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli cię zgwałcił ten bandyta? :] biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak poważnie to wyszło Szydło z worka. nie nie jestem twoja była żona na szczęście dzięki Bogu jednak współczuję jej i jej dziecku i matce bo jesteś nieźle zrabanym popaprancem emocjonalnym. mam cie w doopie i tak na marginesie pozdrawiam Cie popaprancu środkowym palcem :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam nie przeceniaj swych możliwośći dzisiejsza kobieta nie potrzebuje faceta do tego żeby mieć dziecko. to wy jesteście gatunkiem zagrożonym wyginięciem bez kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to frajera żeby ją i dziecko utrzymywał to jak najbardziej. BTW, prawdziwa z ciebie Dama. Również pozdrawiam. Bez środkowego palca. Powodzenia w wyżymaniu frajera do sucha. Tylko pamiętaj, jak przesadzisz to osioł zdechnie i nic już z niego nie wydoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRASZNE nie mów mi tak proszę bo nie zasne buuuu. dziś dam już nie ma tak samo jak i prawdziwych dżentelmenow. żyjesz w świecie uludy if U know what I mean :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi ciebie, Boże ty to wszystko z myślą że ja to twoja była. te wyzwiska, nie odpuszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, muszę Cię rozczarować. Nie wszystko kręci się wokół twojego tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale poważnie mówisz? nie wszystko, czemu??? zmień zdanie proszę bo się rozpłaczę buuuuu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie masz na kogo jazgotać, ani kpić z kogo? Biedna kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jak mi tego brakuje tak Ci powiem między nami nie? ale nie powiesz nikomu prawda? :-D och jaka ja wredna a Ty z aureola nad głową biedny mały książę. ja pierdziele. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nawet pierdzielisz??? Biedna podróbko kobiety - transwestyto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej,trollu od wczoraj dowalasz na tematach o alimentach.NIe masz co robić z czasem?wez książkę i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×