Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syryjka OSTRZEGA przed ISLAMISTAMI: oni chcą zabić niewiernych

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiem dlaczego jej bronisz, ona ma gdzieś twoje sprawy, żyje sprawami uchodźców i ich zamierza reprezentować w parlamencie. Ślepi jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin dał jej szanse na wejście do polityki i korzysta z tego, potem będzie z górki, zbuntuje się, zostanie posłem niezrzeszonym, następnie utworzy właściwą sobie i jej poglądom partię. Tak się robi politykę, a wy dalej wierzcie psychicznemu Korwinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiła, że idzie do sejmu by nagłośnić zagrożenie islamskie, bo ona i jej chrześcijańscy uchodźcy boją się islamu. Dziennikarze nawet ją oskarżali o rasizm i islamofobię. Przecież Korwin i Wipler organizowali protesty antyimigracyjne i zbierali podpisy pod petycją antyomigracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest wilkiem w owczej skórze, wspomnicie moje słowa za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze partia KORWIN niezla akcje PROMOCYJNA przeprowadza :) ile wam placa? Ja zaglosuje prawdopodobnie na Palikota, choc nie podoba mi sie w nim pare rzeczy, ale tez umial powiedziec, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ gość 2015.09.20 Dlatego trzeba głosować na partię Korwin. Tylko on nas ochroni przed narzucaniem muzłumanów! } o Gie tam... Korwin mówi tylko o likwidacji socjalu. Nie że jestem przeciwny. Wygra u nas KORWIN, zlikwiduje socjal, ale to nie znaczy że w innych krajach socjalu nie będzie. Do nas nie przyjadą, być może dzięki KORWIN, ale to nie znaczy że za chwilę nie najadą nas z krajów ościennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi KORWIN placi 5gr od jednego posta ze na niego zglosuje:D lecz sie debilu na innych topikch pisza ze głosują na pis czy tam kogos innego im tez placa? :D Ja glosuje na KORWIN i bede o tym ciagle mowic i namawiac znajomych. Po juz bylo Pis juz był Ilez k***a mozna? Korwin zadeklrowal, ze ich tu nie WPUSCI. Ja mu wierze, a przynajmniej uwazam, ze należy dac mu szanse. Juz nawet nie chodzi o niego, ale niepotrafie zrozumiec jak mozna glosowac przez 10 lat na jedne i te same partie, ktore na dodatek nam szkodza? Dlaczego dajecie szanse ludziom, ktorzy juz nam zaszkdzili? KOLEJNA szanse, a nie chcecie dac szansy komus, kto jeszcze jej nie mial? Korwin to idiota :D Idiota, ktory przez 25 lat nie zmienil swoich pogodow. Idiota, ktory zna 9 jezykow. Idiota po kilku kierunkach studiów. Idiota, ktory ANI raz nie podniósł reki za niekorzystną dla Polski ustawa. Idiota, ktory chce zlikwidowac podtki. Idiota, ktory nie chce wpuscic Islamistow. Idiota, ktory ma 4mln majatku wiec nie zalezy mu na pieniadzach!!! Wiec na czym? Moze ktos mi odpowie, po co on chce wchodzic do sejmu? Gdyby chcial sie nahapac kasa albo wadza juz DAWNO zmienilby swoje poglady, robilby wszystko pod publiczke, jak inne partie. On nie zmienia NIC pomimo 2% poparcia wiec na czym mu k***a zalezy? Uslyszeli pare zmanipulowanych wypowiedzi w tv i niw głosują na idiote:D Szkoda, ze nie zauwazacie idiotow z Po i pis. Pozarym KORWIN to nie tylko Korwin-Mikke. Sa tez inni politycy w tej partii chociazby Wipler. Wam sie oczy otworza, jak jemu sie zamkna. Ps za tego posta Mikke da mi 10gr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nastaly czasy, gdzie poza tvn i gazeta wyborcza istnieje internet, z ktorego mozna dowiedziec sie w koncu PRAWY. Jakas strona internetowa opublikowala ostatnio sondaze, w ktorych Korwin mial 7% nastepnie onet.pl rowniez opubikowal ta sama sonde, to samo zrodlo, te same liczby i niechcacy pominal w niej Korwina:D. Media doskonale wiedza, ze co raz wiecej ludzi zmienia poglady i będą manipulowaly. Bardzo duzo ludzi oglada tv, a nie szuka informacji w internecie. Na szczescie jest juz to ostatnir pokolenie, ktore wierzy w te bzdury. Nikt z mlodych juz nie wierzy w tvn. Smiejecie sie z mlodych ludzi, ze go popieraja, a przepraszam bardzo kto k***a bedzie zyl w tym ciapatym syfie jak nie mlodzi, ktorzy dopiero wchodza w zycie? Oni chca zmian. Oni maja dosc Po pis psl lsd Oni chca wolnej, normalnej Polski, a WY im w tym przeszkadzacie. KORWIN spokojnie będzie mial 10%. A wy bedziecie plakac ze macie ciapatych w kraju a za 4 lata sami na nich zaglosujecie i wspomnicie moje slowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi Korwin płaci w naturze ;) Palikot wszystko obieca by się dostać do koryta i trzepać kasiorę. Przecież to widać :) Tylko Kor win, Wipler, Kukiz są godni zaufania ze startujących. No i jeszcze narodowcy, ale ich nie znam zbytnio po nazwiskach i nie wiem czy są kompetentni gospodarczo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze ci co glosuja na po, nie chca dopuscic pisu, a ci co głosują na pis, nie chca dopuscic Po :D I to jest wasz jedyny powod, by na nich glosowac. Nie ma innego, bo obie te partie nam zaszkodziły. Obie te partie mialy juz swoja SZANSE. Nie daje sie nastepnej, takie to trudne? Nie nawiazuje tu do KORWIN, sa tez inne partie np ******arodowy. Byle nie banda czworga:o Ale wy dalej jetescie slepi, dalej glosujecie na ludzi, ktorzy was OKRADLI. I to jest wlasnie demokracja - swiadoma manipulacja ludzmi. Gdyby nie bylo internetu, sam tv nikt by nie zaglosowal na kogos innego niz pis i po, bo zobaczylibyscie "sondy" i jak zwykle stwierdzili ze nie ma sensu glosowac na kogos innego bo i tak nie ma szans :d Te sondy to oszustwo. Nie wierzę, ze istnieje w Polsce jakis idiota, ktory odda glos na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To na ludzkości zbrodnia globalnej dezinformacji, to więzienie bez krat ty więźniem manipulacji, niewolnik każdej nacji w szeregu biurokracji, światowe zniewolenie pod przykrywką demokracji..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebac rzad sami damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin i Wipler od początku są przeciw przymusowej islamizacji Polski, byli na protestach, zbierali podpisy pod petycją, rozklejali plakaty. Pis już się wycofał z weta przeciw imigrantom, więc są skreśleni dla mnie. Poza tym gospodarczo pis jest żałosny, a Korwin i jego zaplecze wiedzą jak uzdrowić gospodarkę: obniżyć podatki (dochodowy zlikwidować w ogóle), zlikwidować biurokrację i głupie przepisy eurokołchozu. Dlatego ja na 100% zagłosuję na Korwina, bo tam są ideowcy, którym jeszcze się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin i Wipler od początku są przeciw przymusowej islamizacji Polski, byli na protestach, zbierali podpisy pod petycją, rozklejali plakaty. Pis już się wycofał z weta przeciw imigrantom, więc są skreśleni dla mnie. Poza tym gospodarczo pis jest żałosny, a Korwin i jego zaplecze wiedzą jak uzdrowić gospodarkę: obniżyć podatki (dochodowy zlikwidować w ogóle), zlikwidować biurokrację i głupie przepisy eurokołchozu. Dlatego ja na 100% zagłosuję na Korwina, bo tam są ideowcy, którym jeszcze się chce :) A reszta partii to złodzieje i zawodowi kłamcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosuję na Korwina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w kontenerach z pomocą dla uchodźców jest broń, to oczywiste jest, że tam gdzie wpuszczeni zostaną imigranci będzie dżihad. Tylko głupek o tym nie pomyśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/157123,uchodzcy-zg****ili-grupowo-mloda-dzialaczke-na-rzecz-zniesienia-granic-jej-organizacja-zmusila-ja-bo-to-tym-milczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin sam się kiedyś wypowiadał, że każdy facet trochę gwałci a dotyk pedofila jest lepszy dla dziecka niż edukacja seksualna, więc czym on się różni od jakiegoś ajatollaha? Jakby jakimś cudem ten cudak doszedł do władzy, to zafunduje wam kapitalistyczny szariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni komentarz jest żałosną manipulacją, zupełnie jak w mediach. Obstawiam, że pracujesz w młodzieżówce platformy. Żal.pl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś protest w Warszawie o 16.00 na pl. Defilad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muslimów przyjadą stopniowo setki tysięcy, a docelowo miliony jak w Niemczech, Austrii, we Włoszech, Francji, Anglii, Danii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Grecji, itd. Brońmy się póki są wybory, bo następne za 4 lata i przez ten czas już ich nazwożą. POlska na razie zgodziła się na 100.000, ale Kopacz wybłagała unię, by tego nie ogłaszali do wyborów. A wg prawa oni mogą sprowadzać rodziny, więc to już milion :o Ludzie, głosujcie na Korwina. On musi wygrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×