Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mat891

Agregaty prądotwórcze

Polecane posty

Gość MiaS
U siebie też mam agregat kruzera. Kupowaliśmy z mężem gdy stawialiśmy dom. Sprzęt bardzo dobrej jakości, mocy, wydajny i łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek225
My też mamy kruzera. Sprzęt bardzo dobrze sobie radzi, stosunek jakości do ceny chyba najlepszy na naszym rynku a agregat wytrzymały i bezawaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejjj89
Gdzie mozna kupic tego Kruzera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejj888
Ale w tym sklepie nie ma Kruzera... A raczej tylko ten mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszzKln
Kruzera kupisz najpewniej w ich sklepie, wejdź sobie na stronę i wybierz model który ci pasuje albo wyslij zapytanie to podpowiedzą co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrta88
Dobry agregat kruzera zdecydowanie tak, też kupiliśmy kiedy budowaliśmy dom, potem po budowie też okazał się przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
My też kupowaliśmy kruzera. Zamówiliśmy przez internet- tak jest szybciej i dostawa pod same drzwi. A dodatkowo miły Pan z obsługi dobrze nam doradził odnośnie modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Dnia 2.10.2018 o 23:45, Gość Weroonka88 napisał:

A który model wybrany? W sklepie Kruzera kupowany?

My mamy ten kupiony ok roku temu https://www.ceneo.pl/30634567#tab=reviews_scroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekKK

Kruzer faktycznie jest obecnie bardzo popularny. Stosunek jakości do ceny jest całkiem korzystny a sam sprzęt mocny i wydajny. Ja kupiłem bo potrzebowałem do pracy na działce a z czasem zacząłem tez wynajmować innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

My także zdecydowaliśmy na tej firmy sprzęt i zamawiany był z tego co kojarzę przez sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekJJ

Ja akurat ze względów bezpieczeństwa kupowałem agregat ( w domu grzeję prądem i w razie awarii chciałem być zabezpieczony). Kumpel polecił kruzera i taki też zamówiłem, model jedynie skonsultowałem z doradcą, ale okazało się, że sam wybrałem ten, który on też polecał. Wszystko poszło szybko i sprawnie, sprzęt dostarczyli mi pod same drzwi i zdaje on swój egzamin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaff123

A gdzie można kupić taki agregat? Jaką moc wybrać tak żeby spokojnie dał radę tak na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekJJ

Wejdź na stronę tego Kruzera którego ja mam i tam przez ich esklep zamówisz, najprościej i najwygodniej jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelKli

Sam an wypadek awarii, już jakiś czas temu, zamówiłem do domu agregat z kruzera. Sprzęt jest mocny i wydajny, na co dzień pomaga w pracach przydomowych a ja przynajmniej wiem, że jestem zabezpieczony na wypadek braku prądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Tylko Wa tech , bardzo przyzwoite ceny . 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Zdecydowanie Barracuda. Posiadają bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daroo

Ja mam u siebie kruzera i jestem zadowolony. Sprzęt mocny i wydajny a przy tym łatwy w transporcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKLNN

Także polecam Kruzera, duzy wybór, dobre ceny a i sprzet sprawdzony. Zalezy do czego potrzeba ale na pewno znajdzie się coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax

Ja właśnie teraz jestem na kupnie agregatu i zastanawiamy się z mężem nad tym kruzerem. Po internecie ma dużo dobrych opinii i chyba właśnie zdecydujemy się na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiekTamo

Ja tam polecam z tej firmy agregat sprawdza się świetnie, działa bardzo dobrze, odpala od razu, cene tez nasz miał dobrą więc się nie zastanawiaj i kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

My też z  tego co kojarzę mamy kruzera. W razie awarii prądu np po burzy to sprzęt uważam niezastąpiony, tym bardziej, że większość sprzętów w domu działa na prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolka8

Kruzer.pl - kupowaliśmy ostatnio myjkę i agregat, polecamy, zakup oceniam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuliss

A który model wybrany? i do czego słuzy? My chcemy kupić ale juz taki konkretny sprzęt bo w razie awarii prądu to i ogrzewanie nam siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolCZ

Faktycznie, kruzer ma taki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jakość sprzętu jest na prawdę bardzo dobra. Ja swojego mam już od kilku lat i nigdy nie miałem z nim problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillo

U nas także kruzer i sprawdza sie bardzo dobrze, sprzęt pewny, bezawaryjny i kupiony tak jak piszesz w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan88

My się zdecydowaliśmy na zakup agragatu bo uważam że to potrzebny sprzęt szczególnie w przypadku  domów wolnostojących na oddalonych terenach, tak jak nasz  gdzie naprawa awarii prądu często możliwa jest dopiero po kilkunastu lub kilkudziesięciu godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A jaki model Panowie wybrali? Jaka firma? Za jaką kwotę kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan88

Posiadam Kruzera, modelu zdecydowanie nie pamiętam... ale kosztował coś ok 2,5 tys i sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Faktycznie, w dzisiejszych czasach warto mieć taki sprzęt w domu. My właśnie przed zimą jeszcze chcemy kupić, zdecydowaliśmy się na kruzera- mam nadzieję, że będzie nam dobrze służył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×