Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mat891

Agregaty prądotwórcze

Polecane posty

Gość Annkana

Zamówcie przez kruzer pl będziecie mieć pewnośc co do jakości sprzetu i szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimowski

Łatwa sprawa dobieranie agregatu to to nie jest ja po grubej selekcji wybrałem clubin.pl jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Agregat jeśli się już faktycznie go ma to na prawdę się przydaje. Ja kupiłem kruzera bo był mi potrzebny przy budowie a teraz świetnie się sprawdza podczas prac polowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan88

A który model kupiłes jak możesz napisać? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

 

Kupiłem Kruzer TH6500 bezpośrednio w ich esklepie zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrjuu

Mam pompę ciepła i potrzebujemy takiego agregatu który w razie awarii pradu uciągnie sporo, który model polecacie? I czy w ogóle jest sens zakładać takie awarie, albo może ktos ma inny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrekk

Raczej awarii prądu nie przewidzisz, nigdy nie wiadomo, a mają ogrzewanie zależne od dostaw energii raczej warto pomyśleć o alternatywnym źródle zasilania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
Dnia 25.11.2019 o 07:47, Gość Piotrekk napisał:

Raczej awarii prądu nie przewidzisz, nigdy nie wiadomo, a mają ogrzewanie zależne od dostaw energii raczej warto pomyśleć o alternatywnym źródle zasilania

Ja mam taki agregat bo jak dla mnie to przydatna rzecz, a co późnej o świeczkach będziemy siedzieć jak prąd wystrzeli 😄 . My mamy agregat od kruzera i już dwa razy nam się przydał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaroW

Ja z racji tego, że grzeję prądem to agregat wydawał mi się koniecznością. Też mam sprzęt z kruzera i jestem z niego zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Też mam w domu kruzera. Zawsze warto mieć taki sprzęt pod ręką. Mnie się przydaje często w pracach polowych a przy okazji mam zabezpieczenie na wypadek awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×