Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość KKKM
Hehe Konrad nie udało się wypłakać podwyżki:) Stwierdzili że mało jęczę ostatnio i topik siada. A do tego nie ciągnąłem tutaj wątku swojego penisa i nasienia wiec nie dali sie ubłagać. Muszę wymyślić coś bardziej kreatywnego;) Ty masz wieksza stawkę za przepychanie stron;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, wstaw zdjęcie czarnego "ptaka" :D To będzie idealne zakończenie naszej prowokacji, nad którą tyle siedzieliśmy wszyscy :D X Pavlo, współczuję. Nie znam się na tym, ale jak znajomy zajmuje się aktami pracowników, potem wygląda jakby nie spał kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się, że dzisiaj weekend zacznę o 22, a nie o 17 :( Całe szczęście w następnym tygodniu dyrektor na urlopie jest, to odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, no mam nadzieję. Co prawda mówiłeś, że wystarcza Ci te kilka godzin snu, ale odpocząć i tak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysypiam się ostatnio, ale to nie z powodu małej ilości snu, tylko z przyzwyczajenia, że zawsze śpię z nią u boku, a póki co muszę sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Znam ten ból Pavlo. Jak trzeba spać samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej siostra stara się nas skłócić opowiadając i mi i jej niestworzone historie i powoli jej to wychodzi. Jest jeszcze druga bardziej problematyczna sprawa,ale o tym to na skype mogę powiedzieć, bo jak się tutaj uzewnętrznie, to następne 5 stron będzie bluzgami podobnymi do bluzgów w kierunku ex Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły, Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki, Chodnik zapluły, ludzi przepędziły, Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Jakies grupy wzajemnej adoracji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, ok. To do weekendu. Co do siostry... szwagierki... Nic dodać nic ująć. Btw, taki pomysł mi siedzi w głowie. Bylibyście zainteresowani, obroną przed bronią palną? Techniki przejęcia broni, schodzenie z linii strzału itd? Warto coś takiego dodać jako osobne zajęcia Waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
U Pavlo to lipa:| chłopaki ja dołączę ..jak będę mógł. Może się uda w wolnej chwili. A tak zacząłem jeść. Nawet miałem dziś świeże bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Btw, Marcin, może zrobisz part III? Bo to przepychanie jest naprawdę uciążliwe już. Zamienimy parę zdań i trzeba spamować. Ja nie narzekam, bo pensja wyższa, ale pomyślmy o bezrobotnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym byl za wprowadzenien samoobrony zamiast WF-u w szkołach, to bardziej przydatne w dzisiejszych czasach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×